Звездни компромати - Април'19

  • 230 531
  • 2 574
  •   1
Отговори
# 2 550
  • Мнения: 39 338
Великденската снимка на Гущерови е много смешна. Тя по Сиси, а той я подпира отдолу... На фона на красивите яйца.

# 2 551
  • Мнения: 2 787
Сутринта по нова видях Ритон, Катя беше гротеска - ц@ците и бяха до корема буквално и колан препасала, сякаш да не паднат, е толкова пък да нямаш вкус  33uu ooooh! ooooh! ooooh!
А ГОла с кАкЪв корем беше, направо бременна  dont Scream newsm25

# 2 552
  • Мнения: 6 669
Риана е доста далеч от богиня. Неподходящо облечена за формата си.

# 2 553
  • Мнения: 3 096
Че и мърлява изглежда Grin Е, не колкото Парис Джексън де Smile

# 2 554
  • Мнения: 5 903
О, много е красива дъщерята на Венсан Касел! Вече популярни момичета като дъщерите на Синди Крауфорд и Ванеса Паради, просто бледнеят пред нея.

# 2 555
  • До морето
  • Мнения: 7 081
Е, Гущерова може да кърми, не й закачайте циците сега. Прясно родила е. Не е моментът да си сменя имплантите.

# 2 556
  • Мнения: 1 200
Аз все се надявам, че Чарлийз е с тъмна коса заради роля някаква. Вобще не ми харесва така.

# 2 557
  • Sofia
  • Мнения: 6 960
Май само аз не съм във възторг от дъщерята на Белучи.  Това, което е наследила от Касел и пречи да е хубава колкото майка си.

# 2 558
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Е, Гущерова може да кърми, не й закачайте циците сега. Прясно родила е. Не е моментът да си сменя имплантите.
Е, можеше да си подбере по-подходящо деколте поне.

# 2 559
  • Мнения: 18 562
Дева няма нужда да е клонинг на майка си. Екстра се е получила даже Simple Smile (като се сетя за трите по-големи дъщери на Брус Уилис с Деми Мур, направо не е истина как са се метнали кофти на баща си)

# 2 560
  • Sofia
  • Мнения: 26 395
Светлана май е без импланти.

# 2 561
  • Мнения: 39 338
Ами, няма.
Ето на какво подаднах. 20 бона струва лицето и. Егати, да вложиш толкоз и резултата да е това  https://www.marica.bg/eto-kolko-hilqdi-struva-liceto-na-svetlana … ticle-200627.html

# 2 562
  • Sofia
  • Мнения: 6 960
_Bianka__,  аз като дете на майка красавица бих предпочела да съм и клонинг, но уви, бащиния ген личи.
На Сталоун щерките са доста симпатични  предвид изходния материал.

# 2 563
  • До морето
  • Мнения: 7 081
Светлана май е без импланти.

Ами!!! Просто сега от бремеността и кърменето(може би) са поомекнали и загубили форма и приличат на естествени. Ще си ги оправи после, не я мислете 😀

# 2 564
  • Наблизо
  • Мнения: 6 096
Лицето на светлана и красавица?? Заприличала е на горено с запалка барби.

Общи условия

Активация на акаунт