Звездни компромати - Април'19

  • 230 655
  • 2 574
  •   1
Отговори
# 2 265
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Сладко дете е Тита, но ако на дъщеря ми гърдите за 1 година от чашка А станат чашка Е доста бих се притеснила.
Че Михаела Филева е със силикон  - ми направи впечатление миналата седмица, а то новината била от миналата година.

Откъде е новината за Филева? Тя не беше ли надарена още в Х фактор?

# 2 266
  • София
  • Мнения: 23 124
И на мен ми направи впечатление, че Филева е напълнила пазвата. Но при нея, за разлика от Тита, не ще да е от бозата. Grin

# 2 267
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Не помня нито един клип на Филева, в който да не е с едър бюст. Още от Опасно близки си е видимо надарена. Единствената разлика, която виждам при нея е, че в първите клипове е все със спортни, стегнати сутиени, а след раздялата с Павел мина на секси деколтета. Има един скорошен клип Цяла нощ, където се вижда ясно голям, но нормално увиснал бюст, който никак не прилича на силиконов.

# 2 268
  • софия
  • Мнения: 2 463
Ariel Winter
Скрит текст:
Jennifer Garner
Скрит текст:
Marion Cotillard &  Guillaume Canet .....огледалце ,огледалце, никой не те е погледнал
Скрит текст:
Diane Kruger
Скрит текст:
Robert Pattinson
Скрит текст:
Jessica Alba
Скрит текст:
Zoe Saldana
Скрит текст:

# 2 269
  • Мнения: 3 558
Не помня нито един клип на Филева, в който да не е с едър бюст. Още от Опасно близки си е видимо надарена. Единствената разлика, която виждам при нея е, че в първите клипове е все със спортни, стегнати сутиени, а след раздялата с Павел мина на секси деколтета. Има един скорошен клип Цяла нощ, където се вижда ясно голям, но нормално увиснал бюст, който никак не прилича на силиконов.
На мен ми прилича да носи повдигащ сутиен с подплънки. Преди две години я гледах на участие и бюстът и не биеше на очи. Сега повече го подчертава.

# 2 270
  • Мнения: 1 775
След циците на Тита дойде ред на циците на Миша. Няма ли някоя друга интересна тема?

# 2 271
  • Мнения: 1 200
 Едни цици убиха темата, да взема да си пусна моите и да затваряме.

# 2 272
  • Мнения: 16 876
Андреа Joy
Скрит текст:

Скрит текст:

# 2 273
  • Мнения: 18 866
Не знам какво цели Андреа с тия ужасии...

# 2 274
  • Мнения: 11 718
С удоволствие бих видяла нефотошопираната версия на тази снимка 😂

# 2 275
  • Мнения: 983
Андреа Joy
Скрит текст:

Скрит текст:
Тук не се е "вталила много" Wink Целта е да излезе от депресията, предизвикана от кръглата фигура.... Минах през това след раждането щото бях като балон който всеки момент ще се спука... Влязох в релси де, гена си е ген Wink Няма как само аз да съм дебеланата от 3 поколения назад. Ако и при нея няма наследствена обремененост ще се възстанови.

# 2 276
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Новата приятелка на Джони Деп - около 20-годишна рускиня. Май щял да се жени:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6941023/Johnny-Depps-ne … ssian-dancer.html

# 2 277
  • Мнения: 18 866
Ако Амбърчето не му стига, Полина ще го довърши Simple Smile

# 2 278
  • Мнения: 11 575
Новата приятелка на Джони Деп - около 20-годишна рускиня. Май щял да се жени:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-6941023/Johnny-Depps-ne … ssian-dancer.html
кАжи честно

# 2 279
  • Мнения: 1 200
Ох, пак ли ще се жени Джони...😱😱

Общи условия

Активация на акаунт