Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 140 695
  • 3 187
  •   1
Отговори
# 2 490
  • София
  • Мнения: 6 219
Пак правите същото като с клипа, където казала, че децата се случвали между другото. Вярно, че не мисли като приказва, но и вие търсите друг смисъл под думите й. Тя говори за себе си и не ви е виновна за вашите здравословни проблеми.

Интересно ми е колко смисъла може да има израза "Как поддържам фигурата си"...
То критиките като гледам са насочени именно към това, че не мисли като приказва.

Много по-различна щеше да бъде реакцията, ако беше дала заявката по друг начин от типа "Как се храня" или "Упражненията, които правя"... Много по-адекватно щеше да бъде.

Защото за мен проблема е точно във вниманието, с което се изразяваме и вниманието към това, което казваме.
Не само при Пепе. Как така някой не тръгна да хейти и да критикува ЛаМартиния или някоя друга, която си мери повече приказките. Елица, например, внимава какво говори, как дава съвети и се стреми да го прави в своята област. Не се разпростира върху целия човешки живот и е ясно, че говори лично за себе си и за никой друг.

# 2 491
  • Мнения: 6 604
Не знам колко хора не харесват Пепе, но съдейки по лайковете под видеата ѝ- не са много. 😉
А видеото е озаглавено точно. Как поддържам фигурата си, а не как да поддържате фигурата си.
Едно ви една Инстаграм - ка с лоша кожа, която си позволява да дава съвети за грим и грижа за кожата с ПЛАТЕНИ реклами. https://www.instagram.com/krystalclearmakeup/p/BwmwuZQFxyB/?igshid=1dz9ywi25lmbd

# 2 492
  • Мнения: 1 547
Галя Симеонова някой гледа ли я?
Аз с радост си спрях известията от канала ѝ.
Помислила се е за Мелания Тръмп с много PR пратки.
Точно я минах нея сега. Това момиче да вземе да си прегледа хормоните на Щж ,  нея само едно нещо я описва- логорея. Хиляда думи в минута и накрая главоболие за зрителя, не мерси.

# 2 493
  • Мнения: X
Много ми е интересно защо винаги като "хейтим" по Пепе идва някой да набива канчета, а като говорим за някоя друга никой не се обажда 🤔 Далеч не е Пепе единствената, която се обсъжда остро тук. Последните дни особено Ивана се коментираше усилено, Валери сме я разнищвали също, Галчето също не им отстъпва на споменатите жени. Как пък не се намери някой да ги защити тях? Излиза, че сме някакви гаднярки, които само Пепе коментират. Е, да, наистина е една от най-коментираните, ама не е единствената, която се критикува, пардон "хейти".

# 2 494
  • Мнения: 1 775
Да, явно Пепон не може да се изразява добре и от там почват нападките от другите. Струва ми се, че тя иска да говори за "своя опит", който няма, а другите имат несполучливи такива. Да, дразнеща е тази увереност, с която говори пълни глупости, но не знам защо трябва да се напада.
Просто трябва да се спре да й се обръща внимание и тя може би ще престане да изскача отвсякъде. Wink
Далеч съм от мисълта да я защитавам, не ми е толкова симпатична, даже хич.

# 2 495
  • Мнения: 6 604
С линка "защитавам" точно Валери и още коЙ бяха с лошите кожи. 😉

# 2 496
  • Мнения: 878
Винаги си личи едно тренирано тяло, дори да няма силно изразени мускули.
Няма как да приема съвет за поддържане на тялото от човек, на който единствения му досег до спорт е 10 мин йога, а единственото движение - разходка в мола. Пък ако ще да е на най-специалното разделно хранене (не вярвам, че е на такова - просто не яде, ама това не звучи толкова инфлуеншъл и проактивно).
А видеото е озаглавено точно. Как поддържам фигурата си, а не как да поддържате фигурата си.
Аз да попитам - тя ако не е качила видеото с цел да помогне и да даде съвет, защо го е качила - да се похвали, може би? 'Щото тя нали е блогър, влогър, инфлуенсър и т.н. защото иска да помага на хората - нейни думи, не мои.
Дразнещото е, че отново се изказва неподготвена и се бута там където не и е работа да се бута. Поработи за това тяло, пък тогава давай съвети. Ако не правиш кой знае какво, за да се поддържаш, не си смучи от пръстите, ами си замълчи.

# 2 497
  • Мнения: 6 604
Защото я питат - тя отговаря.
Като не ви е интересна защо я гледате? 🤔

# 2 498
  • Мнения: 6 008
По преразказите на видеото на Пепе тук, а и по мнението ми за незабележимата фигура на Пепе, правя извод, че Пепе е трябвало да озаглави видеото "Как не поддържам фигурата си".

# 2 499
  • Мнения: 35 151
Надявам се Ралица да не очаква Филип да е вечно в кошчето и да ѝ кажа, че ѝ предстои бая да се напрягам, когато детето проходи...
Скрит текст:

# 2 500
  • Мнения: 878
Като не ви е интересна защо я гледате? 🤔
Този въпрос стана по-култов и от "Да бъдеш или да не бъдеш?"

# 2 501
  • Мнения: 6 008
Аз мисля, че е различно, когато детето проходи в един минималистичен дом, където де факто няма какво да събори и да пипа, освен собствените си играчки, които да кажем се побират в един кош.

# 2 502
  • Мнения: 1 874
Като се спомена Ралица, какъв е тоя дядо, който постоянно пуска в сторита?

Подивявам вече, че не мога да разгадая загадката! Stuck Out Tongue Някаква реклама ли е?
Тоя дядо не прилича въобще на такъв.

# 2 503
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз съм писала многократно, когато коментарите са били чиста проба заяждане за неща, които дори не се появяват в клиповете, но са плод на ЕЖК във форума. За всички коментирани, обаче, заяжданията започват, след като те много самоуверено тръгнат да говорят за нещата в живота им като последна инстанция и това някак не мога да го подмина.
Могат да си извлекат поуки всички влогърки, но по-скоро май се самозабравят.

В този ред на мисли на Галя и Валери не виждам какво има да им коментирам... на Галя няколко клипа съм гледала за козметични неща, които аз съм се чудила дали да си купя или съм ползвала, та да попия опит - ами нищо полезно. Валери... просто не ми влиза в интереса.

Последна редакция: вт, 23 апр 2019, 23:47 от В@ня

# 2 504
  • Мнения: 1 547
Не знам колко хора не харесват Пепе, но съдейки по лайковете под видеата ѝ- не са много. 😉
А видеото е озаглавено точно. Как поддържам фигурата си, а не как да поддържате фигурата си.
Едно ви една Инстаграм - ка с лоша кожа, която си позволява да дава съвети за грим и грижа за кожата с ПЛАТЕНИ реклами. https://www.instagram.com/krystalclearmakeup/p/BwmwuZQFxyB/?igshid=1dz9ywi25lmbd
Когато коментирахме назад лошите им кожи се сетих точно за тази мацка. Не я следя, но няма място за сравнение за мен поне. Тя от години е с такава кожа, дори сега е супер спрямо преди, основно съм й гледала гримирането, но не мога да ги сравнявам с нашите пр клоaки.

Общи условия

Активация на акаунт