Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 140 739
  • 3 187
  •   1
Отговори
# 3 120
  • Мнения: X
Чудя им се на тези Алеси с кой акъл са доверили реклама на дрехите си на тази влогър - девойка.
https://www.facebook.com/AlessaFashion/videos/629738347495922/

# 3 121
  • Мнения: 7 715
Много тъпо е  видеото с коментарите, ако на Валери са тъпи клиповете, това не знам какво е... но явно на някой им в голям кеф да хейтват за спорта, има разлика между градивна критика и безцелното плюене.

# 3 122
  • Мнения: 1 695


Валерко и Иванка дори не могат да я стигнат по стайлинг...

А тези момчета са нелепи. Единият, който коментира на почти всичко момичета, че щял да ги smash-не, показва в клипа си и неговата приятелка. Ако съм на нея, ще го оставя на момента

# 3 123
  • Мнения: X
Коя е дамата от снимката?

# 3 124
  • Мнения: 352
Коя е дамата от снимката?
Това е Никол Андонова, момичето, което рекламира дрехите на Алеса.

# 3 125
  • Мнения: X
Коя е дамата от снимката?
Това е Никол, момичето, което рекламира дрехите на Алеса.
Не я разпознах. Да елегантна е, имах предвид, че речника и изказа й не ми се връзват с дрехите които рекламира. А дрехите на истина са доста добри.

# 3 126
  • София
  • Мнения: 6 219
Пепе верно е за снимката в иг, в това време на пързалката и с закопчано догоре яке на София, не на нас тия Simple Smile

Днес в София духаше много неприятен студен вятър.


Тези двамцата не ги изтърпях. Развитието на технологиите води до развитието на всякакви нелепици.

# 3 127
  • Мнения: 1 695
На мен пък, по това, което виждам от клипа, доста ми евтинеят Sad

# 3 128
  • Мнения: X
На мен пък, по това, което виждам от клипа, доста ми евтинеят Sad
Имам доста и мога да кажа, че са наистина много качествено и красиво изработени.

# 3 129
  • Мнения: 6 930
Скрит текст:


ето, детето вече е в парка!

Аз сам в шок! Какво рекламираме този път? Няма ли мама среща в някое кафе или мол, няма ли сторита да прави, та се шматка по пързалките???

# 3 130
  • Мнения: X
Нека си рекламира, важното е, че детето е в парка. Изглежда щастливо, милото.

# 3 131
  • Мнения: 9 487
Наистина е много смешно как се коментира нещо в темата и хоп - излезе опровержение от тяхна страна, но иначе нее, въобще не четат 😃

Оу, редактирам се - то си имало повод, да не си помисли някой, че са просто за разходката навън

# 3 132
  • Мнения: 8 985
Още една, която вози децата си без колани.
https://instagram.com/darostinta?utm_source=ig_profile_share& … shid=3pnjkwkespew


# 3 133
  • София
  • Мнения: 17 884
Пепо, стара си вече за такива панталонки. Не на години, ама когато в лицето гониш 40- годишна, е смешно надолу да си облечена като 13- годишна.

# 3 134
  • Мнения: 2 328
Овци безотговорни.Полудявам като видя някой да си вози детето така.

Общи условия

Активация на акаунт