Дали човека прави името?

  • 4 240
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
И аз не съм съгласна за егоизма на Николаевците  Naughty
Моя Николай все дава, чак някой път ме хваща яд   Blush

# 16
  • България
  • Мнения: 224
Според мен има доста общи неща между хората ,носещи едни и същи имена.Убедила съм се в това Peace

# 17
  • Мнения: 7 837
Например името на малката / Констанца/ значи "вярна, постоянна". Е, няма нищо общо с името си- през 5мин. е на различно мнение, супер непостоянна е.


Дай й време да порасне. Ставаме постоянни в рамките на разумната отнесеност  Grinning

# 18
  • Мнения: 755
 Е, като сте ги подхванали Николаевците и Митковците Laughing я да кажете и нещо за Георгиовците а?! Mr. Green Иначе по темата , мисля, че човекът гради името , а не обратното ! Обаче винаги има и изключения... Twisted Evil

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Например името на малката / Констанца/ значи "вярна, постоянна". Е, няма нищо общо с името си- през 5мин. е на различно мнение, супер непостоянна е.


Дай й време да порасне. Ставаме постоянни в рамките на разумната отнесеност  Grinning

УУУУ, чул те Господ! Че няма угодия за това дете. Никога не знам какво да й купя. Не ме е срам!

# 20
  • Мнения: 880
определено не мисля,че името прави човека.това ми се струва доста по-абсурдно от зодиите,там съм по-склонна да вярвам,че има някакво значение

# 21
  • София
  • Мнения: 3 061
Днес си говорих с една приятелка за една обща позната и тя заключи:
"Всички МИЛЕНИ са луди" Сега като видях темата и се сетих за разговора, аз познавам 3 Милени, е, лудички са, но са безобидни  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 299
Днес си говорих с една приятелка за една обща позната и тя заключи:
"Всички МИЛЕНИ са луди" Сега като видях темата и се сетих за разговора, аз познавам 3 Милени, е, лудички са, но са безобидни  Laughing
Аз познавам 2 Милени - и двете са много умни Heart Eyes

Я кажете нещо за Десиславите, че ми стана интересно. Blush(макар, че с Мар4ето(Тюлена) не сме толкова еднакви, колкото изглежда. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 257
 Не мисля, че името прави човека, а обратното, но все пак - голям майтап - и аз имам странни наблюдения за жените Петя (не точно леки жени обаче), за Милените също - че са откАчени, но приятно. Николаевците, които познавам също попадат в категориите на Мира.
Обаче пък какво правим с Ивановците примерно (аз такива не познавам) - има ги милиони - какви са те и могат ли да се определят по общ признак?

Последна редакция: нд, 02 юли 2006, 01:31 от G&J

# 24
  • Мнения: 4 371
Преди имаше тема дали хората с името Петър са алкохолици Laughing И са, и не са. Правила съм проучване след тая тема Mr. Green
Но аз пък имам негативно мнение за Александър, просто не си пасваме с това име Crazy
По-скоро съм склонна да мисля, че името не прави човека, а човека прави името #Silly #Silly #Silly

# 25
  • Мнения: 2 212
Преди имаше тема дали хората с името Петър са алкохолици Laughing И са, и не са. Правила съм проучване след тая тема Mr. Green

А моля....моя човек е Петър и пие веднъж на високосна една чаша бира  Blush
За мен човекът прави името, ама все пак да сте чували случайно, че Дорините са много готини хора  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 013
Един много умен мъж ми разказваше веднъж теорията си за имената. Според него определят съдбата по някакъв начин и, между другото, точно за името Мира се изказа ласкателно - беше отдавна, та по смисъл горе-долу пресъздавам, но беше нещо от рода на това, че са в центъра на нещата, лидери, водачи, талантливи и пр.
За протокола - аз съм Лили, но не мога да кажа дали съм точно такава, каквато Мира описва, а че имам рефлекси - май да.

А за Александровците - че винаги са един вид разочарование за околните, защото обикновено повече са очаквали от тях.

# 27
  • Мнения: 4 371
Преди имаше тема дали хората с името Петър са алкохолици Laughing И са, и не са. Правила съм проучване след тая тема Mr. Green

А моля....моя човек е Петър и пие веднъж на високосна една чаша бира  Blush
За мен човекът прави името, ама все пак да сте чували случайно, че Дорините са много готини хора  Mr. Green

Естер, моя малкия е Петър и да ти кажа му се услажда #Cussing out Но то май на повечето деца е така Laughing
И аз това щях да попитам,ама за Радините Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 212
Дуцка, то още в неосъзнатия период не е страшно, моя преди повече е пиел по купони и прочее ама го отказа, така, че те са на правилен път Петровците  Laughing
Иначе за Радина се сещам за една водеща на Канал1, която е готина мадама, ама ти си даже и по-готина, така че споко  Hug

# 29
  • Мнения: 1 393
Например името на малката / Констанца/ значи "вярна, постоянна". Е, няма нищо общо с името си- през 5мин. е на различно мнение, супер непостоянна е.


Дай й време да порасне. Ставаме постоянни в рамките на разумната отнесеност  Grinning
Кейси, ама ти Констанца ли се казваш вярно? Супер име!

За имената- де да знам, има някои които са ми толкова бла и банални и въобще скучни и повечето хора, които познавам с тях са такива (сега ако взема да спомена, някой може да ми се обиди, затова ще си мълча, пък и то е и субективно в края на краищата).
За мен най-страхотното и вълнуващо мъжко име много дълги години беше Ивайло...докато не срещнах един Ивайло, дето ми разби тотално представите- обикновен, ограничен и т.н., с две думи ореолът от името падна и то завинаги.
За Митковците май съм съгласна. За Лили- въобще не, за мен такива жени са тези с името Петя.
За Ивановците- различни са, аз двама мъже съм имала в живота си с това име, и двамата Стрелци на всичкото отгоре- ами доста бяха различни, да не говорим пък останалите мъже с това име, които познавам.
Стефан и Васил са имена, които обикновено принадлежат на смели, борбени мъже, мъжкари...поне аз такива впечатления имам. И Георги ми е в тази група също.
За женски имена- Мариите обикновено са хубави или поне сладки, поне повечето които аз съм срещала са такива.
Герганите са едни такива фини и деликатни пък.
 Хайде спирам.  Wink


Общи условия

Активация на акаунт