АГ Селена-19

  • 42 434
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 472
Стоилов не ти го препоръчвам, правих при него първата фетална и съм крайно недоволна (въпреки че бях прочела много добри отзиви,но аз се разочаровах).... няма да изпадам в подробности....
Много съм доволна от Борислав Иванов, хубава апаратура, обяснява, гледа всичко...и много приятен като човек...

# 151
  • Мнения: 560
Аз съм доволна от Д-р Апостолова. Много е мила и обяснява всичко.

# 152
  • Мнения: 2 559
Ходих при Кръшков и при Стоилов на ФМ, по-доволна съм от Кръшков.  Peace

# 153
  • Мнения: 843
Момичета, за др Кръшков за фетална на регистратура ли се обаждам да си запазя час и вероятно трябва да уточня, че става въпрос за фетална? Thinking

# 154
  • Мнения: 2 559
Момичета, за др Кръшков за фетална на регистратура ли се обаждам да си запазя час и вероятно трябва да уточня, че става въпрос за фетална? Thinking

Да  Peace

# 155
  • Мнения: 992
+1 за Борислав Иванов.
Цялата бременност си изкарах при него, при него и родих... няма такъв Човек 💙
Не познавам някой недоволен от него 👌

# 156
  • Мнения: 22
+1 за Борислав Иванов.
Цялата бременност си изкарах при него, при него и родих... няма такъв Човек 💙
Не познавам някой недоволен от него 👌
Подкрепям, аз също се следях и родих при него. Невероятен е! Обожавам го!

# 157
  • Мнения: 237
Момичета, естествено раждане ли имахте при Иванов? Ако да, може ли да пиша на някоя от вас на лично за повече подробности?

Благодаря Heart

# 158
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,
имам един въпрос относно АГ Селена. Със сигурност още някой е питал същото,но не мога да го намеря в толкова много теми и се извинявам,че се поватрям.
Въпросът ми е освен цените, които сте описали за 1,2 и 3 триместър, плаща ли се отделно самото раждане или е включено? Общо взето колко струва проследяването на бременността и раждането в Селена?
Съжалявам,ако въпросът ми е глупав Simple Smile

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
Цената за раждане е отделна от цените за проследяване. Отделно може да се следите другаде и пак да родите в "Селена". Вече за точни суми може да се пита регистратурата.

# 160
  • Мнения: 10
Цената за раждане е отделна от цените за проследяване. Отделно може да се следите другаде и пак да родите в "Селена". Вече за точни суми може да се пита регистратурата.

Благодаря за бързия отговор. Ще се обадя да попитам Simple Smile

# 161
  • Мнения: 992
Аз родих секцио при Иванов и не съжалавам грам. Супер бързо възстановяване 👌
Цената на секциото беше 1750лв,а нормалното 1450лв (май месец)

# 162
  • Мнения: 92
Здравейте, момичета, предстои ми раждане в Селена, освен на консултация при анестезиолог трябва да мина преглед и при кардиолог, но с ехография. Ще помоля, ако може да ми дадете име на лекар, че и в интернет не намирам информация за кардиолог с ехограф! Благодаря!

# 163
  • Мнения: 51
Здравейте, все още съм в 4мес. и не съм се насочила към определен докт.за проследяване освен ЖК което според мен е крайно недостатъчно.Освен това съм от Асеновград и тук няма никакъв избор.Бях насочена от ЖК при В.
 Даскалов за БХС,който не излезе с добър резултат при УЗ всичко е нормално
Но не прочетох много добри отзиви все пак от него.А имам и др.проблеми(двурога матка,полип).Предвид това ви моля да ми препоръчате добър лекар при който да се следя.Много благодаря!


# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Здравейте, все още съм в 4мес. и не съм се насочила към определен докт.за проследяване освен ЖК което според мен е крайно недостатъчно.Освен това съм от Асеновград и тук няма никакъв избор.Бях насочена от ЖК при В.
 Даскалов за БХС,който не излезе с добър резултат при УЗ всичко е нормално
Но не прочетох много добри отзиви все пак от него.А имам и др.проблеми(двурога матка,полип).Предвид това ви моля да ми препоръчате добър лекар при който да се следя.Много благодаря!




Deti, аз писах тук след раждането ми през май, че съм изключително доволна от Красимира Чалова. Следях се и родих естествено при нея. Междувременно ми се наложи да лежа малко в болницата и останах с много добри впечатления от Бачуров и Бабаков. Лека бременност и леко раждане! 😉

Общи условия

Активация на акаунт