АГ Селена-19

  • 42 540
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 472
Аз съм много недоволна от Даскалов, в търсене на следящ лекар отидох 2 пъти при него с намерението той да ме следи, но МНОГО се разочаровах -комерсиални и нагли...като някакви хищници се нахвърлиха върху мен -той, жена му, сестрата, специализантката -говорят всички един през друг в стремежа им да те набутат да пуснеш от скъпи по-скъпи изследвания , втория път си тръгнах с главоболие от нерви от там и с това приключих...
Много съм доволна от Борислав Иванов, Медлайн.....усмихнат и привитлив, обяснява, отлична апаратура, всеки преглед е почти като фетална морфология- толкова подробно измерва всичко,никога не те стресира и паникьосва излишно...силно препоръчвам, води и ЖК, но УЗ се заплаща отделно 60лв.

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 18
Искам да израза благодарността към др Борислав Иванов. Следях бремеността при друг лекар , но впоследствие се преместих при него.
Винаги е подкрепял нормалното раждане, естествено ако няма индикация за спешно. Много от моите познати родиха нормално при него. При нас беше секцио, въпреки това мина всичко много
благополучно. Лекар с огромно сърце!!! С 10 ръце за него !:thumbsup:

# 167
  • Мнения: 1 472
И аз смятам да раждам при него, живот и здраве, каза ми , че ще обсъдим плюсовете и минусите на двата вида раждане и аз ще си реша...но честно казано като че ли клоня към секцио (доста ме е страх,а и това напрежение в чакане на деня Х)...
Чела съм, че прави по-нов вариант на стандартното секцио и по-бързо се възстановяваш след това....при тебе как беше.....бързо ли се възстанови....?

# 168
  • Мнения: 1 385
И аз родих при него секцио по медицински причини. Не мога да сравня с друг лекар и да бързо се възстанових. Също съм изключително доволна от него и като лекар и като човек.
Но честно казано болките, които изпитвах след като ме пусна упойката сигурно са по-големи и от родилните.
Някак си понеже всички казват колко бързо се възстановяваш, не бях подготвена, че всъщност си има доста сериозна болка.
Едва се въртях в леглото, първото ми ходене до тоалетна по малка нужда като ми махнаха катетара беше ужасно. Вечер оставях малката в детска стая, защото ме беше страх, че няма мога бързо да реагирам, ако стане нещо, тъй лато като се залежя болеше още повече.
Факт е, че до към седмица макс нещата си влезнаха общо взето в ред, но болка има и като ми кажат понякога, че да избереш сам секцио било един вод каприз и лигавене, за да не търпиш болката от раждането, не го разбирам наистина...
Не знам каква щеше да е родилната болка, но честно казано не бих посъветвала никой да избере секцио по собсвено желание и ако няма причина за това.

Това си е лично мое мнение. Всеки си преценя за себе си, но не мислете, че и при секциото няма болка. Просто е след това.

На втората вечер останах сама в стаята и като му ударих един рев как едвам се движа и не мога да се грижа за детето си и посред нощ като докараха едно момиче, току що родило нормално...детето при нея, тя си става, ходи си до тоалетна и си прави всичко нормално...и на мен тотално ми се скапа всичко 😀
Е оправих се разбира се, бързо и аз влезнах в нормалния ритъм на живот, ама все пак реших да споделя и друга гледна точка Simple Smile)

# 169
  • Мнения: 1 472
И аз до тук съм много доволна от него като лекар и огношение и съм сигурна, че и секциото ще го направи перфектно, ама точно това ме притеснява....операция си е....и наистина май болката идва след това....направо не знам....аз и не съм и първа младост и ми е първа бременност и съм и с тромбофилия и реално не знам какво ще ми препоръчат....

# 170
  • Мнения: 1 385
Еми то ако си има медицинска причина, няма да имаш голям избор. Но пък, ако няма, защо да се подлагаш на операция. Болка и в двата случая има...

# 171
  • Мнения: 172
Здравейте, искам да попитам, какво е необходимо да включва багажа ми за родилнито? Попитах на една от лекциите и ми казаха само лична козметика, но някак не ми се връзва да тръгна с един несесер. Вие какво носехте като багаж?

# 172
  • Мнения: 67
Здравейте, искам да попитам, какво е необходимо да включва багажа ми за родилнито? Попитах на една от лекциите и ми казаха само лична козметика, но някак не ми се връзва да тръгна с един несесер. Вие какво носехте като багаж?

И аз като попитах какво да нося, ми казаха само тоалетни принадлежности и чехли. Естествено, реших да си взема всичко необходимо. Като ме видяха с багажа, ме попитаха за 1 месец ли ще оставам 😁.
Нещата, които аз използвах са: еднократни гащи, крем за зърна, помпа за кърма, пауербанк, зарядно, хавлия, десертче, бутилка с вода😁. Нито си сложих моите нощници, нито се миех с интимен гел (раждах нормално и ми казаха да не използвам), нито нищо.
Леко раждане и здраво бебче.

# 173
  • Мнения: 68
Здравейте,

Искам да попитам разжалите вече мами в цените за нормално или секцио раждане освен избор на екип и престоя в болницата какво друго се включва? Например ако искаш епидурална или спинална упойка отделно ли се заплаща и някой знае ли каква е цената?

# 174
  • Мнения: 67
Здравейте,

Искам да попитам разжалите вече мами в цените за нормално или секцио раждане освен избор на екип и престоя в болницата какво друго се включва? Например ако искаш епидурална или спинална упойка отделно ли се заплаща и някой знае ли каква е цената?

Аз раждах февруари 2018г. И в цената за нормалното раждане ми беше влючено предизвикването на раждането, избор на екип и епидуралната упойка.

# 175
  • Мнения: 272
Здравейте,

Искам да попитам разжалите вече мами в цените за нормално или секцио раждане освен избор на екип и престоя в болницата какво друго се включва? Например ако искаш епидурална или спинална упойка отделно ли се заплаща и някой знае ли каква е цената?
Аз раждах Януари 2019 секцио.В цената влизаше упойката(спинална) и самото секцио.

# 176
  • Мнения: 894
Преди малко разглеждах ценоразписа на Селена, има го в министерството на здравеопазването. Нормално раждане 1850лв, секцио 2150лв

# 177
  • Мнения: 68
Преди малко разглеждах ценоразписа на Селена, има го в министерството на здравеопазването. Нормално раждане 1850лв, секцио 2150лв

Може ли да споделите къде точно видяхте цените? Аз знаех за съвсем различни цени.

# 178
  • Мнения: 1 680
През април платих 1700лв за секцио.
Освен след това да са вдигнали цените😕

# 179
  • Мнения: 2 559
На 20.06 платих секцио 1750лв.

Общи условия

Активация на акаунт