АГ Селена-19

  • 42 283
  • 739
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 7
Благодаря за информацията за анестезиолога. 😊 За д-р Георгиев чух добър отзив и от позната.

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Той беше и на моето раждане, много е внимателен.

# 512
  • Мнения: 50
Доколкото знам вече няма пакети за следене на бременност.

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Септември със сигурност имаше ,но нещата се променят. Най-добре е да се пита на регистратура - понякога са по-дръпнати ,но винаги дават информация ,или директно с избрания АГ.
Даниел Ставрев ме следи последните 2 месеца и ме изражда-много съм доволна от отношение и професионализъм. На израждането ми беше и д-р Топалова,също я препоръчвам.

# 514
  • Мнения: 1 472
Аз родих октомври секцио и ми се падна жената анестезиолог ( не и знам името, но мисля , че е само една), не мисля , че може да се избира анестезиологът, май който е на смяна. Доволна съм от нея, през цялото време ме държеше за ръката ,сигурно я стисках като луда.
Имам страничен ефект аз от упойката, все още не си усещам петите на краката, нещо като изтръпнали са ми, би трябвало да мине, ама вече 50 дни не минава....
Някои се оплакват от главоболие, ама силно и продължително време (поне това го нямах аз).

# 515
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Ако желаете конкретен анестезиолог, проверете по телефона на регистратурата в кой ден е в кабинета за консултации и се срещнете с него. Аз така направих - избрах си д-р Георгиев и на срещата с него му казах, че искам той да е на моето секцио. Докторът си отбеляза върху листа от анестезиологичната консултация и на раждането влезе той. Честно казано не таях големи надежди, защото се уговорихме близо месец по-рано, но бях приятно изненадана, когато го видях в операционната. Дори преди самата операция мина през стаята ми да ме види. Уточнявам, че раждах през март 2015 г.

# 516
  • Мнения: 1 139
Мен също ме питаха, кой анестезиолог искам. И след секциото, др Георгиев мина през стаята ми да види как се чувствам.

# 517
  • Мнения: 72
И при мен се падна д-р Георгиев и също съм доволна

# 518
  • Мнения: 1 069
А колко струва консултацията с анестезиолог?

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Безплатна е.

# 520
  • Мнения: 1 069
Благодаря за отговора!

# 521
  • Мнения: 257
Привет, момичета!
Бих искала да попитам как седи въпросът с ваксините, поставят ли ваксина без да попитат майката? Може ли да бъде отказано поставянето на ваксина или те задължават.
  И съответно първата ваксина до 24 часа след раждането ли е и слагат ли друга в рамките на престоя?

# 522
  • Пловдив
  • Мнения: 191
Слагат се 2 ваксини по време на престоя . Като цяло може да откажеш ваксини,но трябва да се каже предварително

# 523
  • Мнения: 257
Слагат се 2 ваксини по време на престоя . Като цяло може да откажеш ваксини,но трябва да се каже предварително

Не съм казала предварително, но от самото раждане - бебето е в интензивно, тъй като имало инфекция и го лекуват с антибиотик, би трябвало на болно бебе - да не са слагали все още ваксините..

# 524
  • Мнения: 667
Когато те приемат ти дават да попълниш и подпишеш разни документи. Единият от тях е точно за ваксините. Имаш право да откажеш, като изрично трябва да уведомиш и акушерките.
Като минават на визитация можеш да попиташ педиатрите дали са поставяли ваксини.

Общи условия

Активация на акаунт