АГ Селена-19

  • 42 234
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 558
Здравейте, при раждане със секции видях, че по нагоре са писали, че е 1750лв, това е без избор на екип предполагам.. А каква е цената при нормално раждане с избор на екип както и секции и по-конкретно става въпрос за доктор Минев.
Тази цена си включва избор на екип, трябва да си избереш лекар и да се уточниш с него.  Peace

Естественото раждане мисля беше 1450 лв.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 545
Здравейте, при раждане със секции видях, че по нагоре са писали, че е 1750лв, това е без избор на екип предполагам.. А каква е цената при нормално раждане с избор на екип както и секции и по-конкретно става въпрос за доктор Минев.
Тази цена си включва избор на екип, трябва да си избереш лекар и да се уточниш с него.  Peace

Естественото раждане мисля беше 1450 лв.

Естественото е 1350 лв. Родих преди 44 дена и нямаше други доплащания. Подкрепям казаното от еделвайс, че изборът на екип не променя цената.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Минев струва ми се не можеш да го избираш, ако не си се разбрала  предварително с него. Той държи да те преглежда всяка седмица в последния месец. Поне преди години съм ходила по този начин. Графикът му е ужасен. И ако почнат всеки ден да го избират съвсем ще се вапца положението. Секцио при него в последния момент е много трудно да се планира.

# 93
  • Мнения: 792
Минев струва ми се не можеш да го избираш, ако не си се разбрала  предварително с него. Той държи да те преглежда всяка седмица в последния месец. Поне преди години съм ходила по този начин. Графикът му е ужасен. И ако почнат всеки ден да го избират съвсем ще се вапца положението. Секцио при него в последния момент е много трудно да се планира.

Аз се следя при него, има още доста време до раждането, затова и не сме говорили още, предполагам като наближи ще се разберем нещо, просто исках да знам какви са цените в болницата. Благодаря на всички включили се! Simple Smile

# 94
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Някой знае ли колко време преди раждане (планово секцио) трябва да се уговоря с банката за стволови клетки? И трябва ли да ходя лично до болницата преди това..

# 95
  • Мнения: 64
Здравейте, може ли мнение от някоя майка, раждала при Д-р Троянчев в Селена. Ходила съм само на ФМ при него, изглежда ми спокоен и уравновесен. Бих искала да раждам нормално, в момента се следя при АГ, който не изражда и нямам впечатления от нито един от лекарите в Селена. Благодаря ви!

За съжаление Д-р Троянчев не е много по нормалното раждане Simple Smile

# 96
  • Мнения: 17
 Аз родих април месец при доктор Борислав Иванов в Селена - секцио. След всичко което прочетох за метода на Щарк /преди това не съм се интересувала толкова подробното, за да не се плаша може би Grinning/ мисля че точно така съм оперирана.. нямам забележки нито към лекаря, нито към болницата.

 Обезболяващите ги спрях след 3тия ден, по мое желание, а конците ми махнаха на 7мия ден. Самата операция продължи не повече от 30 - 40 мин. След което веднага си бях в стаята и ми донесоха бебето, както и посетители пуснаха при мен. Раздвижиха ме на 6тия час от операцията, А за вечеря ми дадоха няколко бисквитки с мляко. 🤗

# 97
  • Пазарджик
  • Мнения: 717
Здравейте.Каква е цената на диагностичната лапароскопия ?Правят ли се изследвания преди това и колко време е периода за възстановяване? Извинявам се предварително за въпросите си, ако вече е коментирано.

# 98
  • Мнения: 992
И аз родих при Иванов и почти всичко протече по същия начин... изключително съм доволна. На 3тия ден се къпах дори 😂

# 99
  • Мнения: 237
А някоя мама раждала ли е при Иванов естествено? Ако има, ще се радвам да сподели как е минало Simple Smile

Въобще как става самият процес, от болницата ли му се обаждат да дойде, когато вече има достатъчно разкритие?

# 100
  • Мнения: 17
През цялата бременност съм поддържала връзка с д-р Иванов по телефона, когато се е налагало. Имах две фалшиви тревоги че ще родя въпреки че бях планово секцио и му звънях - винаги ми е вдигал без значение че  е вечер и е извън работно време!!!
Говоря с него, той звъни в Селена и предупреждава, че ще отиде негова пациентка, преглеждат ви и съответно лекаря който е дежурен вечерта му звъни  след като ви  е прегледал и му казва какво е състоянието ви. ☺

Аз също се къпах на третия ден, беше ме страх но се изкъпах, след като ми махна конеца ме беше страх да се докосна, а той ме накара да си пипна раната и да видя че не е нищо страшно и все едно нищо не  е било. Изключителен човек е, успява да вдъхне доверие и спокойствие и влизаш в операционната и те посреща с музика  - буквално.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Естествено, че ще се изкъпете. Как си представяте 5 дни в болницата без да видите душ. Няма значение кой ви е оперирал. Не съм много сигурна, но може още на следващия ден да се къпете. Ще ви сменят превръзката и ще обработят раната.

# 102
  • Мнения: 2 615
Естествено, че ще се изкъпете. Как си представяте 5 дни в болницата без да видите душ. Няма значение кой ви е оперирал. Не съм много сигурна, но може още на следващия ден да се къпете. Ще ви сменят превръзката и ще обработят раната.
Точно така, аз бях оперирана около 19ч и на следващия ден преди обед се изкъпах.

# 103
  • Plovdiv
  • Мнения: 86
Добро утро, някой има ли информация към момента кои АГ Специалисти правят ФМ в Селена, и колко по - рано трябва да си запазя час.

# 104
  • Мнения: 269
Апостолова,Кръшков и Стратиева ,мисля,като последната идва в почивни дни или нещо подобно.Аз лично бях при Апостолова и останах много доволна.Откри проблем с плацентата и водите и ме викаше през две седмици да следи кръвотока към бебка.Обяснява всичко много подробно и не оставаш с впечатление ,че претупва нещата.Час се записва около две седмици предварително.

Общи условия

Активация на акаунт