АГ Селена-19

  • 42 386
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 009
Здравейте, в цената на раждане нормално/секции включени ли са цените са нощувките или се заплащат допълнително и ако да каква е цената на нощувка
Включено е всичко в цената, ако искаш вип стая отделно ще доплащаш

# 136
  • Мнения: 72
Здравейте, има ли някъде публикуван актуален ценоразпис?

# 137
  • Мнения: X
Само с обаждане на регистратура или с отиване на място може да разберете какви са в момента цените за конкретно нещо. Никога не са публикували публично такава информация.

# 138
  • Мнения: 284
Здравейте,търся лекар в Селена за бременост с тромбофилия.Може ли да ми препоръчате. Благодаря Simple Smile

# 139
  • Мнения: 72
Благодаря, а каква е причината? В някои случаи точно цената е решаваща да избереш едно или друго здрвно заведение..
Само с обаждане на регистратура или с отиване на място може да разберете какви са в момента цените за конкретно нещо. Никога не са публикували публично такава информация.

# 140
  • Мнения: X
Обърнете се към ръководството на болницата.

# 141
  • Мнения: 1
Здравейте! Тъй като съм се насочила към д-р Матев за раждането, някой от вас запознат ли е с процеса му на работа-имам впредвид дали изражда и секцио и нормално?
Благодаря!

# 142
  • Мнения: 423
Д-р Матев е страхотен. Изражда и секцио, и нормално.
Успех и леко раждане!

# 143
  • Мнения: 2 070
Здравейте!Не съм сигурна, дали задавам въпроса на правилното място, но ще попитам
Предстои ми операция за отстраняване на миома.Има ли къде да погледна ценоразписа на болницата?
Препоръчате ми и лекар на който да се доверя
Благодаря предварително!

# 144
  • Мнения: 2 615
Ценоразпис има на регистратура, но дават инфо и по телефона.

# 145
  • Мнения: 72
Здравейте, искам да раждам в Селена и се чудя късно ли е да си запиша час за първи преглед там в 37 седмица? И трябва ли първо за тонове да се запиша? До момента се следя в Щерев.

# 146
  • Мнения: X
Здравейте, искам да раждам в Селена и се чудя късно ли е да си запиша час за първи преглед там в 37 седмица? И трябва ли първо за тонове да се запиша? До момента се следя в Щерев.
Нямаш време вече за чудене. Избирай лекар и записвай час. Препоръчително е да се мине и консултация с анестезиолог преди раждане, независимо естествено или секцио. Нямаш за кога да отлагаш вече. Успех и леко раждане!

# 147
  • Мнения: 72
Благодаря! Blush Аз още съм в 34,но в 37 ще съм в Пловдив, затова питам за 37...
Здравейте, искам да раждам в Селена и се чудя късно ли е да си запиша час за първи преглед там в 37 седмица? И трябва ли първо за тонове да се запиша? До момента се следя в Щерев.
Нямаш време вече за чудене. Избирай лекар и записвай час. Препоръчително е да се мине и консултация с анестезиолог преди раждане, независимо естествено или секцио. Нямаш за кога да отлагаш вече. Успех и леко раждане!

# 148
  • Мнения: 1
Преди почти годинка на бял свят в АГ селена се роди моето момченце . Много се притеснявах за упойката , но случих на много готина лекарка анестезиоложка - доктор Георгиева се казваше . Тя много ме успокои , разказа ми за нейните раждания , препоръчвам я на всички приятелки

# 149
  • Мнения: 826
Здравейте следящия ми др Минев ми препоръча три имена, от които да избера при кого да ида за втората фетална морфология. Много ще се радвам ако имате мнение от този преглед с някои от тези доктори да споделите впечатленията си и да ми препоръчате някои. Имената са:
Др Апостолова
Др Кръшков
Др Стоилов

Общи условия

Активация на акаунт