Ужасно ми стана........трагедия около волейболистите ни

  • 3 265
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 153
Намерих текста за трагедията само на английски, но с 2 думи: при катастрофа е починала голямата дъщеричка на волейболиста от нац. отбор Ники Найденов, а в кома е дъщерята на Св. Иванов. В колата са били съпругите им и синът на Светозар-жените са стабилизирани, а момченцето е без особени наранявания.
Нека се помолим за момиченцето и дано се възстанови Praynig Ужасно мъчно ми стана и ми се сви сърчицето!
Ето информацията:
http://www.novinite.com/view_news.php?id=65848

# 1
  • Мнения: 2 550
Аз чух по новините, но само част от новината. Така и не разбрах чие детенце е починало.

Нека почива в мир  Praynig
Дано другото детенце и майките се оправят!

# 2
  • Мнения: 1 033
И аз прочетох за трагедията тук - Дарик Поредната трагедия по нашите пътища!
Нека почива в мир!

# 3
  • Мнения: 4 068
Нека почива в мир милата душичка! Още един ангел на небето!

И дано бързо се оправят другите пострадали!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 743
Ужасна трагедия.
 Praynig Praynig Praynig
Дано се оправят, а на починалата душица ....нека е на хубаво място и почива в мир  Cry

# 5
  • Мнения: 5 140
Ужасно просто. Praynig Cry
Почивай в мир мило дете. Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 4 390
Ужасна трагедия...
Да почива в мир.

# 7
  • Мнения: 565
Ето инфо и на български novini.dir.bg/2006/07/01/news368585.html.
Но по новините по Канал1 съобщиха, че и съпругата му е в тежко състояние.
Нека почива в мир милата душица, Praynig
Моля се останалите да имат късмет и да се разминат без сериозни последствия! Praynig

# 8
  • Мнения: 46 558
Да почива в мир ...

# 9
  • Мнения: 2 825
Почивай в мир, мило дете   Praynig Praynig Praynig

# 10
  • Мнения: 5 255
Трагедия  Cry
Да почива в мир Никол - душичка малка  Flowers Rose
Дано Яна се стабилизира  Praynig

# 11
  • Мнения: 2 237
 Да почива в мир малкото ангелче ! Cry
А другите дано се оправят  и да намерят сили да се борят !

# 12
  • Мнения: 5 255
От полицията във Варна призоваха родителите, които возят малки деца, в автомобилите си да използват съответните седалки за деца, за да не се достига до подобни трагични инциденти
Прочетете го - и никога не си задавайте въпроса с или без стол за кола !!!

# 13
  • Мнения: 3 153
От полицията във Варна призоваха родителите, които возят малки деца, в автомобилите си да използват съответните седалки за деца, за да не се достига до подобни трагични инциденти
Прочетете го - и никога не си задавайте въпроса с или без стол за кола !!!
Peace Rolling Eyes

# 14
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Почивай в мир , мило дете !!!
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Чух новината по телевизията и ми се развали вечерта Sad
Нека почива в мир невинната душичка Praynig

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И на мен ми се сви сърцето...
Нека почива в мир малката душичка! Дано другото момиченце се пребори и оживее! Cry

# 17
  • Мнения: 7 122
Снощи го чух.
Трагедия.
Дано успеят да спасят Яна. В Монитор информацията беше, че бубичката е в клинична смърт.  Praynig

Съпругата на Ники Найденов и да прескочи, едва ли би се радвала на спасението си. Дано се оправи заради нейните родители и близки.

Когато се случват такива неща всички постигнати успехи в живота отиват по дяволите.

# 18
  • Мнения: 2 755
От полицията във Варна призоваха родителите, които возят малки деца, в автомобилите си да използват съответните седалки за деца, за да не се достига до подобни трагични инциденти
Прочетете го - и никога не си задавайте въпроса с или без стол за кола !!!
Дано повече хора го разберат най-после! Както и факта, че калпавите ни пътища не са за високи скорости!!!

Много съжалявам за тагедията. Мир на праха на загиналото момиченце.  Flowers RoseДано останалите се възтановят. Дано намерят сили да преживеят този ужас.

# 19
  • Мнения: 5 255
От полицията във Варна призоваха родителите, които возят малки деца, в автомобилите си да използват съответните седалки за деца, за да не се достига до подобни трагични инциденти
Прочетете го - и никога не си задавайте въпроса с или без стол за кола !!!
Дано повече хора го разберат най-после! Както и факта, че калпавите ни пътища не са за високи скорости!!!
Подчертах с червено, най вече и заради тази тема Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 7 837
Ужасно е  Confused


А буквално съм удивена от изобретателността на някои в другата тема  Rolling Eyes И всичко това, заради някакви си 100-тина лв. Няма нужда.

# 21
  • Мнения: 6 039
Ужасна трагедия, горките хора........

# 22
  • Мнения: 155
Ужасна трагедия, горките хора........
newsm45 newsm45 newsm45

# 23
# 24
  • Мнения: 2 356
  Ужасно тъжно. Моля се всичко да се оправи, а за детенцето - нямам думи...Господ да бди над всички тях Praynig

# 25
  • Мнения: 730
Голям ужас,горките родители.............

# 26
  • Мнения: 2 142
 Flowers Rose Flowers RoseНека почива в мир душичката!
Господ да даде сили и мир на близките! Praynig

# 27
  • Мнения: 8 769
Трагедията е ужасна! Милите дечица!  Sad
Вчера в спортното предаване на Крум Савов имаше дълъг репортаж по случая! Ужас огромен!
Едното момиченце е починало, другото било в кома, момченцето уж било малко по-добре.
Лошото е, че по пътищата ни все още се кара безобразно, нагло и без да се впрягат в действие мозъчните клетки.
ДЖИП с Тх регистрация, карал с превишена скорост по магистралата. Завалял силен дъжд, и джипът се забил в мантинелата. Вероятно шофьорката на Пежо-то (мисля, че з апежо ставаше дума) очевидно е карала със несъобразено висока скорост. Завъртяла се и тази кола и.....трябвало е да режат колата на парченца, за да извадят телата. Ужасно е било. Кадрите бяха потресаващи!
Войната на пътя взе поредните, за съжаление най-невинните жертви!
Майката на децата била в шок и говорела за самоубийство.
В общи линии ви пресъздадох вчерашния репортаж, който гледах. Sad

# 28
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
От полицията във Варна призоваха родителите, които возят малки деца, в автомобилите си да използват съответните седалки за деца, за да не се достига до подобни трагични инциденти
Прочетете го - и никога не си задавайте въпроса с или без стол за кола !!!
Дано повече хора го разберат най-после! Както и факта, че калпавите ни пътища не са за високи скорости!!!

Много съжалявам за тагедията. Мир на праха на загиналото момиченце.  Flowers RoseДано останалите се възтановят. Дано намерят сили да преживеят този ужас.

Какви столчета- момичето е било на 10 г, в столче ли е трябвало да я возят?
Да почива в мир загиналото момиченце,а другото- дано се оправи без последствия. Cry

Последна редакция: пн, 03 юли 2006, 13:39 от djemma

# 29
  • Мнения: 1 172
Трагедията е ужасна. Дано родителите намерят сили да продължат напред след тази огромна загуба.

Относно столчетата - има такива за деца до 12-годишна възраст (36 кг), важно е детето да е винаги максимално обезопасено. Нека не съдим родителите, а да си дадем сметка какви рискове поемаме на пътя и да се молим този кошмар никога да не ни застига!

# 30
  • Мнения: 6 315
Тъжно, много тъжно! Мир на праха на душицата и много сили на близките!

# 31
  • Мнения: 4 965
Момичета, а ако знаете аз как се почувствах - такъв рев му изревах и толкова болно ми стана. С Ники Найденов известно време (преди доста години - те със съпругата му още бяха гаджета) бяхме в обща компания. Пък и в събота сутринта хванахме техен мач по тв-то, но дори не се загледах, но пък се сетих за него и разказвах на мъжа ми... И изведнъж вечерта чух за трагедията по новините. Направо ми се скъса сърцето. Не сме се виждали сигурно поне от 10 г. и ми стана много болно (последно ги видях, докато жена му беше бременна с Никол).
Дано детенцето почива в мир. Знам колко силна е болката да загубиш дете (а дори не мога да си представя, когато това дете е вече голямо и отгледано), но поне жената да се оправи и другото детенце да оздравее.
Боли ме за случилото се. Дано Господ им помогне да преминат през тази мъка.

# 32
  • Мнения: 5 255
Почина Яна - 7 г. дъщеричка на Светозар Иванов  newsm45
Мир на праха и  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 33
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
 smile3518 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose  Flowers Rose

# 34
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мир на праха и. Praynig
А човек се учи докато е жив - от седмица сме със столче в колата ( синът ми е на 6 г, 20 кг- за сведение,понеже не знаех, че за толкова големи деца има столчета).

# 35
  • Мнения: 176
Макар и със закъснение, и аз бих искала да се присъединя с молитва за душата на милото детенце. Едва ли има нещо по-тежко от това да надживееш рожбата си. Дано тези нелепици по пътищата престанат веднъж завинаги. Дано останалите пътници в колата се възстановят и бъдат силни... Praynig

# 36
  • Мнения: 4 629
Бог да прости загиналите  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig и да даде сили на близките им

# 37
  • Мнения: 3 491
Ужасно ... Аз пък първия въпрос, който си зададох, беше колко ли дълго е било времето между двете катастрофи, и нямало ли е полиция да отцепи участъка с катастрофиралия джип ...

# 38
# 39
  • Мнения: 7 430
Голяма трагедия е това да погребеш детенцето си Cry
Дано е отишло на по-добро място милото Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт