Тест за овулация - въпроси / тема 9 /

  • 32 176
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 251
След като видиш положителен резултат, горе долу на следващия ден(макс до два дни) може да имаш овулация.

# 301
  • Мнения: 437
Момичета, няколко дни си меря Т(ректално) като започнах малко преди предполагаемата О. Най ниска ми беше 36,2,. Три дни след това( и предполагаема О, ако се доверя и на тестовете) ми е 36,6. 4-ти и 5- ти ден (днес)след О, седи 36,6🤔 Не е ли много ниска? Значи ли, че след като е толко малко покачването не съм имала О или значи, че няма вероятност за бременност?

Последна редакция: пт, 28 юни 2019, 09:29 от lukytoo

# 302
  • Мнения: 6 327
Здравей. Имаш 4 десети покачване което е добре. При всеки БТ е различна, оказва влияние също и в колко часа е измерена. Ако например мериш един цикъл във 8часа, а следващият в 10 например, ще видиш че има разлика. При бременност се наблюдава втори скок на БТ около 7-8 дни след О, когато се случва имплантацията. Peace

# 303
  • UK
  • Мнения: 37
Здравейте момичета, дали е въжможно теста за овулация да покаже бременност? Закъснява ми 3 дни а в момента няма как да купя тест за бременност??? На шега направих ову тест и след 15 отрицателни чак днес виждам това🤔

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 11:41 от didipavlova

# 304
  • Мнения: 955
Здравейте момичета, дали е въжможно теста за овулация да покаже бременност? Закъснява ми 3 дни а в момента няма как да купя тест за бременност??? На шега направих ову тест и след 15 отрицателни чак днес виждам това🤔
То че е възможно възможно е, но пак няма как да си сигурна без тест за Б.

# 305
  • Мнения: 353
Случвало ли се е на някой от тук да няма положителен тест за О при направени 5 такива ? Аз се тествам от ден 9-ти, днес си направих последния 5ти тест ден 13-ти и той е отрицателен.. мин. месец овулацията ми беше около 12ти ден, понеже на 10д. бях на АГ и той каза, че имам доминантен фоликул и всеки момент може да настъпи О.
Притеснявам се, че може тестовете да не отчитат и да изпусна О. Иначе МЦ ми е бетон точно 27 дни, винаги!

# 306
  • Мнения: 28
Здравейте.Правиха ми симулация на овулацията 5-9 ден. На 12 ден имаше два доминанту фоликула по 16мм,днес 16 ден направих тест за овулация и излезеаз това,положителен ли е ,да действаме ли днес и следващите два дни?

# 307
  • Мнения: 590
Действайте и успех ! 🤗🙏🍀

# 308
  • Мнения: 955
Случвало ли се е на някой от тук да няма положителен тест за О при направени 5 такива ? Аз се тествам от ден 9-ти, днес си направих последния 5ти тест ден 13-ти и той е отрицателен.. мин. месец овулацията ми беше около 12ти ден, понеже на 10д. бях на АГ и той каза, че имам доминантен фоликул и всеки момент може да настъпи О.
Притеснявам се, че може тестовете да не отчитат и да изпусна О. Иначе МЦ ми е бетон точно 27 дни, винаги!
Здравей. И аз този месец не успях да хвана О. Отдавам го, че бях на море по това време и може би от смяната на климата нещо се е пообъркала овулацията. Продължи още няколко дни с тестовете до към 15ти 16ти поне.

# 309
  • Мнения: 353
Момичета, да се отчета след още 5 теста за овулация ( общо 10).
Ще се радвам на всякакви мнения

# 310
  • Мнения: 955
Момичета, да се отчета след още 5 теста за овулация ( общо 10).
Ще се радвам на всякакви мнения
Здравей. За съжаление аз не виждам положителен, но се случва. Не винаги имаме Овулация, а и не винаги тестовете я засичат. Този месец и аз не успях да хвана. Успех.

# 311
  • Мнения: 427


Момичета, искам да се сверя. Според мен ову ми е на 16 ден, на 15 е наситена най-много, а на 17 избледня. Благодяря  Hug

# 312
  • Мнения: 257
Според мен ти е на 15ия ден. А колко ти е цикъла?

Последна редакция: сб, 13 юли 2019, 13:23 от anetooo.

# 313
  • Мнения: 427
Около 30 дни. Нали след +тест овулацията настъпва 24-48 часа. Иначе 15 ме устройва повече, тъй като ММ го няма вече втори ден Simple Smile

# 314
  • Мнения: 257
Да след 24-48 часа. Моя е 31-32 дни и се пада на 18ия ден. Все си мисля че е по важно плувците да държат повече, защото тая О сякаш трудно може да се уцели.

Общи условия

Активация на акаунт