Тест за овулация - въпроси / тема 9 /

  • 32 132
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 024
На тази марка тестовете ми излизат с вси такива бледи черти, та дори и контролната.

# 661
  • Мнения: 1 996
Здравейте, да помоля и аз за съвет: защо трябва да правя тестовете между 15 и 18 часа? Thinking
Много ми е трудно издържането повече от 2 часа без течности и тоалетна, пия по много и съответно ходя често...в указанията на тестовете, които правих предните години - Clearblue digital, даже пишеше, че е най-добре със сутрешна първа урина, и ми засичаше без проблем пика на ЛХ. Сега се мъча с евтините лентички, обаче и на мен, като Маманапринцеса, са ми едни бледи чертичките, защото едва издържам макс 2 часа, и голямо взиране трябва, за да ги разтълкувам.

# 662
  • Мнения: 34


Здравейте, днес направих последния тест и ми е 13 ден от МЦ.
Как мислите положителен ли е?

# 663
  • Мнения: 2 024
Положителен е.

# 664
  • Мнения: 562
Обещавам за последно да ви тормозя. Simple Smile Това е днешният тест, който изглежда с две еднакви черти. Да го смятам ли за + тест? И в такъв случай, ако е 2 поредни тестът положителен кога ще настъпи О- след втория тест ли да чакам?

Колко време държиш теста потопен? /Преди като правих ттестове си правих експпериименти. Един дето държал малко  време- 5-10 секунди, друг съм оставяла поне минутка.Оказа се ,че като се понапои по-добре и двете линии са по-отчетливи. Ако не са някакви супер скъпи можеш да си поиграеш. Може да поискат малко по-дълго да поседят потопени.

# 665
  • Мнения: 2 024
Bat_mam, това са твоите тестове. Държа ги по 1 минута, иначе не се напояват и имат бели петна в горния край.
На Lady test ми бяха предишните и ги държах 5 сек.и бяха готови.

# 666
  • Мнения: 19
Момичета, дали е това е пика.. и за сравнение мисля, че е вече положителен (само мисля)



Това е теста


 Това е за сравнение от вчерашния. Дано станат нещата

Последна редакция: сб, 19 окт 2019, 17:11 от bubanka

# 667
  • Мнения: 3 597
На втората снимка вече ясно се вижда , че тестовата е по-наситена ... плюс си е Simple Smile Успех !

# 668
  • Мнения: 34

Малко съм объркана, съжалявам за сигурно глупавия въпрос.
Днес си направих пак и е по бледа, така ли трябва да е?
Вчера си я направих в 15:45ч и в следващите 24-48 часа започва О. така ли ?

# 669
  • Мнения: 30
Малко съм объркана, съжалявам за сигурно глупавия въпрос.
Днес си направих пак и е по бледа, така ли трябва да е?
Вчера си я направих в 15:45ч и в следващите 24-48 часа започва О. така ли ?
[/quote]

Да, така че имате 24 часа да действате яко 😁

# 670
  • Мнения: 1 692
Здравейте, случи ми се нещо много странно. Тестовете не са пред мен, за да ви ги снимам, но ще се опитам да обясня.
Този месец започнах от рано с тестовете, още от последните дни ба МЦ, за да не изпусна овулацията. Тестовете си бяха отрицателни, но се виждаше че линията започва постепенно да се усилва. Точно когато си мислех, че овулацията предстои в следващите няколко дни решихме да започнем с опитите, за да не би да изпуснем момента. На следващия ден след първия опит когато дори предполагах че вече двата цвята на линиите ще са еднакви и ще имам положителен тест, теста беше толкова отрицателен, че няма накъде повече. Линията за резултат дори не се виждаше, толкова беше бледа. Като за проба си направих още един тест, получи се същото.
Да уточня, че спазвам стриктно всички указания.

# 671
  • Мнения: 19
А мен пък днес тестовата направо ми е супер ярка.. и ме боли леко корем.. със сигурност е овулация

# 672
  • Варна
  • Мнения: 91


 Според вас каква е днешната чертичка?

# 673
  • Мнения: 2 024
Отрицателни са всичките.

# 674
  • Варна
  • Мнения: 91
Благодаря ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт