Бяло течение

  • 1 383
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте. На 28.09 ми беше последната менструация. На 11.10 правихме опити (ден преди овулацията). От няколко дни имам някакво слузесто течение... на какво може да се дължи ?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 474
На какво ли не...

Защо просто не пуснеш кръвен тест?

# 2
  • София
  • Мнения: 10 642
Какъв тест, какво чудо... 5 дни след овулация (неясно дали е доказана)...

Със сигурност не е от бременност, защото такава все още няма!

# 3
  • София
  • Мнения: 28 474
Доколкото помня овулацията не беше сигурна, имаше и някакви по-стари опити... Вместо да пуска тема след тема, да отиде и да направи тест.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 642
Нито има закъснение на цикъла, нито нищо... ама тест ще прави....

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 10:42 от Nandin

# 5
  • София
  • Мнения: 28 474
За кръвен тест трябва ли закъснение на цикъла?

# 6
  • София
  • Мнения: 10 642
Защо изобщо трябва да прави кръвен тест?!?!? Да хвърля едни пари?!?!?
Изчаква си закъснение и си правш домашен тест!

На 19 ден от МЦ освен отрицателен резултат, друго няма да види!

Последна редакция: ср, 16 окт 2019, 10:43 от Не се сърди, човече

# 7
  • Мнения: 4 518
Според мен пък това е цервикална слуз и овулацията не е минала.

# 8
  • София
  • Мнения: 10 642
Все някак трябва да излезнеш от транса. Тия кръвни тестове се повтарят като мантра по темите... ама дали има нужда и смисъл... няма значение... важното е да се пускат кръвни тестове...

# 9
  • София
  • Мнения: 28 474
Дали няма смисъл?
Доколкото помня от предишната тема, м. трябва да ѝ дойде на 22-ри. Овулация – около 8-и. Правили са опит на 5-и.

# 10
  • София
  • Мнения: 10 642
Дали няма смисъл?
Доколкото помня от предишната тема, м. трябва да ѝ дойде на 22-ри. Овулация – около 8-и. Правили са опит на 5-и.
Само, че тази тема я започва с това, че последният ѝ цикъл е започнал на 28.09.!

# 11
  • София
  • Мнения: 28 474
Да, това го пише и в предишната тема. Както и че е цикълът ѝ е на 23-24 дни, което измества о. по-рано. Затова предложих кръвния тест.

# 12
  • София
  • Мнения: 13 031
Около 5 дни след акта може да се получи течение и при заразяване с гъбички или бактерии. 

# 13
  • Мнения: 83
Много благодаря за отговорите!!!! Вече не искам да знам, от какво е. Лек ден на всички!

# 14
  • Мнения: 83
Все някак трябва да излезнеш от транса. Тия кръвни тестове се повтарят като мантра по темите... ама дали има нужда и смисъл... няма значение... важното е да се пускат кръвни тестове...
Аз се отказвам да питам вече, каквото и да е! Не е за това дали съм бременна, или кога ми е била О. Аз си знам кога ми е овулацията, знам и кога трябва да направя домашен тест. Ама то тук трябва постоянно да те хокат и да те пращат на кръвни тестове.

Общи условия

Активация на акаунт