Тест за овулация - въпроси / тема 9 /

  • 32 106
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 614
Момичета, може ли да кажете какво Ви е мнението за тези тестове? Правя за първи месец- цикъла ми е около 28-30 дни. От днес имам болки в десния яйчник- ако може да кажете според вас дали има положителен тест или те първа да го очаквам? Благодаря ви много Blush

Според мен теста от вчера ти е положителен,успех🍀

# 691
  • Мнения: 1 692
И аз да попитам според вас последния тест, от вчера е положителен нали?

Искам да споделя, че в понеделник и вторник много ме боляха яйчниците. Сутринта като се събудих имах кафяво зацапване. Понеже всеки ден сме правили опити дали е възможно да е станало оплождането и от това да е зацапването?

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 13:17 от AnMary

# 692
  • Мнения: 955
И аз да попитам според вас последния тест, от вчера е положителен нали?

Искам да споделя, че в понеделник и вторник много ме боляха яйчниците. Сутринта като се събудих имах кафяво зацапване. Понеже всеки ден сме правили опити дали е възможно да е станало оплождането и от това да е зацапването?
Изглежда ми положителен. Не е от оплождане. Може би това са били симптоми на овулацията.

# 693
  • Мнения: 278


Здравейте,
Дали според вас това е положителен тест?
Направих два поредни през 3-4 часа и резултата е еднакъв.

# 694
  • Мнения: 377
Изглежда ми положителен. Действайте в следващите 12 -24 часа! Успех!!!

# 695
  • Мнения: 708
Очевидна е разликата между днешния тест и от предните дни, но ми се струва че тестовата чертичката е с една идея по-светла от контролната, по-скоро незапълнена някакси. Вие мислите ли, че е положителен?

# 696
  • Мнения: 955
Очевидна е разликата между днешния тест и от предните дни, но ми се струва че тестовата чертичката е с една идея по-светла от контролната, по-скоро незапълнена някакси. Вие мислите ли, че е положителен?

Аа положителен си е отвсякъде!

# 697
  • Мнения: 1 132
Здравейте, да питам и тук. Положителен ли е, или има още да се насити ?

# 698
  • Мнения: 2 024
Здравейте, да питам и тук. Положителен ли е, или има още да се насити ?

За мен е положителен.

# 699
  • Мнения: 377
Чери, Диди , и на двете ви са положителни 😉.  Щтракайте, момичета!

# 700
  • Мнения: 42
Здравейте,  момичета . Нова съм по отношение на тестовете за овулация.  Какво мислите за последните два - и двата са от днес , но на различна марка . Положителни ли са според вас.http://snezhana28.snimka.bg/baby/testove.5160272.39163905

# 701
  • Мнения: 217
за мен последните два са абсолютно положителни!

# 702
  • Мнения: 377
Момичета, дали е положителен?

# 703
  • Мнения: 30
Момичета, дали е положителен?


Да

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 16
Близо ли е до пика според вас,снощи имах леки болки днес също

Общи условия

Активация на акаунт