Тест за овулация - въпроси / тема 9 /

  • 32 316
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 31

Здравейте според мен всички са отрицателни, да продължа ли да правя тестове, на 18 април последен МЦ днес ми е 14 ден от последния МЦ. Започнах да правя тестовете от 10 ден.  26 дена е продължителността на цикъла ми. Вече съм решила вечерта да пробваме тези тестове не ми вдъхват доверие. Или да не би да не е правилно че ги правя с първата урина сутрин?

# 76
  • Мнения: 189

Здравейте според мен всички са отрицателни, да продължа ли да правя тестове, на 18 април последен МЦ днес ми е 14 ден от последния МЦ. Започнах да правя тестовете от 10 ден.  26 дена е продължителността на цикъла ми. Вече съм решила вечерта да пробваме тези тестове не ми вдъхват доверие. Или да не би да не е правилно че ги правя с първата урина сутрин?
Здравей, тестове за овулация се правят след обяд в интервала между 15 - 18h. Като аз лично се стремя 2 часа да не пия нищо преди да направя теста и да не пишкам.
Успех.

# 77
  • Мнения: 353
Не, не недей с първата урина. По добре късен следобяд. И според мен нямаш положителен. Направи си единн и след обяд.

# 78
  • Мнения: 31
Благодаря ви за бързите отговори!

# 79
  • София
  • Мнения: 1 127
Благодаря ви за бързите отговори!
Подкрепям горните мнения и се включвам, че може би с 26 дневен цикъл трябва да започваш и от малко по-рано да ги правиш.

# 80
  • Мнения: X
Здравейте ,дами .
Този месец съм решила да си правя тест за овулация за пръв път .
Мисля да имам общо 10 на брой и да ги започна г/д 2-3 дни след края на цикъла ми защото никога не съм си ичислявала овулацията и ми е интересно какво ще покажат тези лентички. 
Та въпроса ми е какво мислите за тази марка?
Вече ги закупих и чак после видях че има хубави мнения за марката oview . Мислех си да започна с тези и останалите 5 да са на oview .Проблем ли е да продължа с друга марка в същия месец ? И какво мислите за тази марка все пак ?

# 81
  • Мнения: 1 998
Моят съвет е в рамките на месеца да правиш само една марка тестове. Наблюденията ми са, че има доволни, има и недоволни от всяка марка, както с всяко друго нещо. Сама ще си прецениш дали на теб ти допадат. Ако имаш желание, можеш да комбинираш тестовете и с мерене на БТ. Успех!

# 82
  • Мнения: 260
Здравейте . Вчера правих 4 ти тест и чертичката беше мааааалко по бледа от Контролната . Правихме квот правихме а днес 5 тест само една черта .Как ли да го разбирам това според вас ?
Да подчертая че 3 ден имаше много много бледа втора черта което си е отрицателен тест.

# 83
  • Мнения: 514
Здравейте, момичета! Имам един въпрос относно качеството на яйцеклетките. Моята овулация обикновено е по-късна - 18 или 24 ден от цикъла. Дали може да се смята, че ако овулацията е по-късна това влияе на качеството на яйцеклетките? Благодаря ви! 🤗

# 84
  • София
  • Мнения: 36 159
Здравейте, момичета! Имам един въпрос относно качеството на яйцеклетките. Моята овулация обикновено е по-късна - 18 или 24 ден от цикъла. Дали може да се смята, че ако овулацията е по-късна това влияе на качеството на яйцеклетките? Благодаря ви! 🤗
Здравей!
Не. Денят на МЦ не влияе на кач-вото на яйцеклетките.
Късна О. е когато ти имаш по-късна от нормалното за теб О.
Не е нормално да имаш О. в такъв дълъг период от време. До 1-2 дни е нормално, но ако е повече, показва че има проблем - напр. хормонален дисбаланс, вкл. ПКЯ. или ЛУФ.
Изследвай всички хормони - има тема и на 1 стр. са посочени всички базови, които биха показали къде е проблема.

# 85
  • Мнения: 1 472
Здравейте, момичета! Имам един въпрос относно качеството на яйцеклетките. Моята овулация обикновено е по-късна - 18 или 24 ден от цикъла. Дали може да се смята, че ако овулацията е по-късна това влияе на качеството на яйцеклетките? Благодаря ви! 🤗
Аз забременях с овулация на 30тия ден от цикъла и също бях обезпокоена за качеството на Я., но док.ми обясни, че не е проблем, просто е узряла по-късно Я., а не е презряла, така че спокойно.

# 86
  • Мнения: X
Видях че не се приемат течности 2-4 часа преди теста а относно храненето има ли значение ?

# 87
  • Мнения: 31

Здравейте, взех си поука и днес си направих теста за овулация следобед според мен е положителен! Много се радваме довечера ще действаме с мъжленцето!

# 88
  • Мнения: 353
Успех, Сладурана90!

# 89
  • Мнения: 31
https://Благодаря ти Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт