Как давате кърмата,съхранявана в хладилник?

  • 1 706
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 926
Абе вие не сте ли си опитвали кърмата? Защото размразена има ужасен ВКУС, само мириса й да беше - с мед да го намажеш Wink Ама моето диване си пиеше без проблем, докато след 6-тия месец просто отказа всякакъв вид и род биби. От тогава нищо освен цица не съм давала и не съм рискувала да я оставя да ореве главата на някоя баба Wink
А на AQ сина не пиеше с охото майчината си кърма, но като роди етърва й е пил без да се налага да е заспал... просто чуждата по-му харесва на детето. А майка му е човек, който се храни здравословно, цигара не близва, алкохол почти никак... цеди и дава с шише 9 месеца докато не я събори зверска бронхопневмония... абе за медал си е момичето, а сладкия Дидо реши, че чужда кърма ще пие, ама от мама - само в заспало състояние - тарикат Wink Та си е и до дете Simple Smile

# 16
  • Мнения: 8 917
Моми4ета, как давате кърмата,която сте държали в хладилника.
Аз я слагам в нагревателя на Авент докат се стопли 4-5 мин и ако е много топла я охлаждам и я давам.4етох оба4е 4е трябвало да се държи на водна баня 15-20мин и тогава да се дава.
Постепенно с хладка вода Peace

# 17
  • Мнения: 95

Моето дете хич не искаше да суче и аз близо 9 месеца се цедих като откачалка Crazy Mr. Green, щото казах, че може да не иска да суча, ама кърма ще пие!!!!
.......А да не ви обяснявам какво е да се цедиш по н-пъти на ден и то в какви количества Mr. Green Crazy
...Та.....ако сте като мен - с упорита македонска жилка и хитра шопска кръвчица - пробвайте, пък да видим кой-кого (майката - бебето или бебето - майката Mr. Green)

 smile3532 Аз я карам по същия начин вече 8 месеца и ми се реве от това мнооогочасово ежедневно изцеждане. А отскоро и помпата ми се счупи...  smile3514 На път съм да се откажа, че и нямам ни македонска, ни шопска жилка... Ама ще видим! Добре поне, че бебо си обожава маминото млечице

# 18
  • София
  • Мнения: 250
На стайна температура - зависи от температурата (между 4 и 10 часа, като 4ч са при температура около 30 градуса вътре в стаята).

Не е ли много това? Оставяла съм кърма на стайна температура  и още след около час ми се струва развалена - с различен мирис и някак разслоена изглежда - отгоре образува нещо като каймак. И в хладилника така се получи, не знам след колко точно време, но не беше повече от 10 часа.

# 19
  • Мнения: 3 591
ето така е НОРМАЛНО да изглежда изцедената кърма:




# 20
  • Мнения: 2 614
Затоплят я на водна баня! Първия път не и хареса много, та се наложи да се прибера набегом! НО втория си беше ОК! Но като опитах веднъж размразената, ами - доста е гадна!
Казвам затопляТ, защото аз не съм виждала (нали ако бях там детето щеше да цока от мен) Joy

# 21
  • Мнения: 120
И аз така правя, но ми се случва да я топля и в микровълновата..дали е удачно това?? Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 3 926
Мъжо редовно я топлеше в микровелето. Не казвам, че е супер, но за сега няма проблем или отражения Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт