Смени жената 2019

  • 40 195
  • 720
  •   1
Отговори
# 465
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
И на мен ми се струва позната в лице.

# 466
  • Мнения: 3 865
Люба беше в Тази неделя. Продължава да се държи дразнещо царствено. Единственото, което била научила от Мария е, че може да се живее по-скромно. Натърти един вид, че ежедневието и е луксозно и разточително.

# 467
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Тази реклама как ме дразни...

# 468
  • София
  • Мнения: 22 954
Следя предаването, интересно ми е и предния епизод ми допадна.

# 469
  • Мнения: 4 749
Изгледах предаването. Мария не ми се видя неподдържана, видя ми се просто много изморена и без всякакво време за себе си. Предвид, че е с породени деца я разбирам.
Мъжът ѝ е мухльо и явно сама се оправя с всичко, затова е толкова мрънкаща според мен. Иначе нея повече я харесах от "позитивната" Люба, която ми изглеждаше, като жена на розАви хапченца.
Като цяло видя ли твърде много захар в едни отношения ми светва червената ламБа.
Не ми хареса, че Люба не готви и децата са предимно на суха храна. Също не ми хареса идеята да налага чуждото дете да спи на нощна лампа. Моите от бебета са свикнали на тъмно и малкият дори не може да заспива , ако не е изгасено.
Смятам, че детето на тази възраст има повече нужда от гушкане, отколкото да спи на светло и в тази връзка по-удачно беше да смени на оня бургаски чукундур да гушка децата, когато имат нужда, а не да си кибичи на телефона.
Мъжът на Люба ми се видя готин, но съм с особеното усещане, че си прави каквото си знае и не се съобразява много с нея , макар че пред хората го играе любящ и отговорен партньор.

# 470
  • Мнения: 35 113
Да не сте забравили за тазвечершното предаване??

# 471
  • Мнения: 3 910
Нее, гледаме сливенския бабаит Simple Smile)) И ние пътуваме или излизаме сами понякога, но този е абдикирал тотално от бащинството.

# 472
  • Мнения: 35 113
Тая поли не ми харесва. Някаква мрън мрън миньонка.
Димитър си е скучен мъж. Ама да случили на дъщеря, определено.

# 473
  • Мнения: 1 355
Защото дъщерята не е от Димитър.

# 474
  • Мнения: 35 113
Да. Много хубаво момиче. Дано не е само поза това от нейна страна

# 475
  • София
  • Мнения: 62 595
Мале, този е пълен простак.

# 476
  • Мнения: 35 113
Ама пълен простак е тоя!! Горките дечица. Жена му да се оправя, щом го търпи..

# 477
  • Мнения: 3 910
Оле, оле... и какво работи цял ден този - трепел се бил за семейсвото. Блъска във фитнеса и спи. Тези пък другите чак всяка вечер да готвят и перат двамата - не, мерси. В впизода виждаме двете крайности!

# 478
  • Мнения: 14 082
Селският бек работел от осем до девет и се занимавал с хиляди неща. А детето си имало баби и дядовци! На такава жена такъв мъж! Повече нямам какво да кажа.

# 479
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Христоматиен образ на истински див селянин.

Общи условия

Активация на акаунт