Смени жената 2019

  • 40 237
  • 720
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 796
Не съм видяла. Само знам, че са на снимки в нашия град.

# 691
  • Мнения: 1 715
Ох тоя така наречен мъж на Мариана Маринова яко ме дразни.Много тъпо парче.

# 692
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 469
Изключителен бастун! Марияна се прави на голямата работа, ама е под такъв чехъл тая жена!

# 693
  • Мнения: 12 066
Жал ми е за децата в това "семейство".

# 694
  • Мнения: 20 191
И на мен нещо не ми харесаха, отделно че ми стана скучно и смених канала.

# 695
  • София
  • Мнения: 62 595
Мен нещо не ме заинтригуваха. Ако искаха да направят пиар на манекенката, можеше и по-добре да стане.  Пак имаме "звезда" и "статисти".

# 696
  • Мнения: 4 796
Явно са закъсали откъм семейства, защото карат бивши фермери да участват. Мен молдованката и мъжа ми харесват. Приятна ми е тя.
Маринова е много зле..

# 697
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 469
Да, много е зле и тя, намерили са се!

# 698
  • София
  • Мнения: 4 429


Мариана Маринова и Руслан


 Наталия и Иван


Смени жената - 13.05.2021
(14.05.2021)

# 699
  • Мнения: 35 147
Мариана не спря да повтаря колко нищо не правила в къщата на другата жена , но наложи правило да няма мъжки вечери, за да стоял мъжът у дома, за да помага...

# 700
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 124
Нито Мариана и "мъжът" й ми харесаха, нито и тоя ръб на молдовчанката. Мариана и нейният - "семейството" им е нещо като нищо, а това, че си държал багажа готов, направо ме уби. 😂 Супер странен тип ми е тоя, а Мариана се е направила на маймуна в лицето. Децата са сладки.
Другите - мъжът ми идва прекалено налагащ се, а тя като някоя арабска снаха готова да му измие краката, когато той поиска. А философията за гледане на детето им е объркана - поредните, които са решили, че като не го дават на бабите, ще им дадат медал за героизъм. Монтесори прилагали.. 😆 Ще ги питам аз в тийн годините като пропищят.
Скучничко беше, ама пък се радвам, че има нови епизоди. Ще направя нова тема утре. ✌🏻

# 701
  • София
  • Мнения: 62 595
Сега това монтесори е много популярно сред умните и красивите, нещо като пуберски бунт, но през децата си. Нищо де, ще им мине.
Марияна хич не ми беше положителна, освен с това приказване колко много работи и наблягането на процедури и бизнес и чистене. Нейното е също толкова скучно, колкото и на молдовката по майчинство. Психологът на продукцията се е поизгаврил с двете двойки, а рекламата на Мариана се превърна в антиреклама. Семейство няма там, любов няма, няма нищо.

# 702
  • Мнения: 1 430
Тези Мариана и мъжа й и преди участваха в подобно предаване, Размяна на съпруги се казваше. Тогава момиченцето беше малко и живееше с баба си, идваше при майка си за кратко, да се видят. Още тогава като цяло не ми направиха добро впечатление.

# 703
  • Мнения: 928
Момичето на Марияна следва нейния пример, направо си е виждам като "втора майчичка". Мъжа и е там само заради предаването имам чувството, че не живее там. Изобщо чудя се защо се излагат и какво ще покажат, като няма нищо там за показване ?!
Не че ми хареса другото семейство, но поне се виждаше любов там.

# 704
  • Мнения: 10 692
Марияна се държи като мъж, все тя знае най-добре и е най-оправна. Струва ми се, че го е гонила от къщи и това е една от причините той винаги да е готов да си тръгне, ако изобщо живеят заедно.
Според мен той е напълно наясно с проблемите им и с неговия принос за тях.
Не разбрах какво работи.
Дъщерята на Марияна според вас има ли намеса в устните?

Другото семейство са млади и още много се обичат. Със сигурност са по-щастливи от Марияна, която дори не прегърна мъжа си като го видя след раздялата. Реакцията на писмото му, изобщо няма да коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт