Бременност и диабет тип 1

  • 271
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 62
Здравейте сладки мами.Аз съм на 39г.и се оказа че съм бременна в 6г.седмица с гликиран8,08 и хипотериодит на хашимото,като Тсх 2,84.Да добавя само че това ми е трета бременност.Сега не стига че е рискова но и годинките не са малко.Моля ако някой е преживял това на тези години да пише.На път съм да го махна.

Последна редакция: чт, 04 апр 2019, 14:17 от AnMary

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 116
Здравейте сладки мами.Аз съм на 39г.и се оказа че съм бременна в 6г.седмица с гликиран8,08 и хипотериодит на хашимото,като Тсх 2,84.Да добавя само че това ми е трета бременност.Сега не стига че е рискова но и годинките не са малко.Моля ако някой е преживял това на тези години да пише.На път съм да го махна.
Здравей, не се шашкай толкова. Не мисля, че е необходимо да се маха. Имам приятелки с диабет и хашимото и двете имат здрави 10м бебета. С малко по-строг контрол, редовно следене на КЗ, ако се налага смяна на инсулина и лекарствата за хашимотот всичко ще е наред. Първо се обадете на ендокринолога Ви, от там за сърчице и дано всичко да е ок.

# 2
  • Мнения: 62
Надявам се всичко да бъде на ред.Дъщеря ми е на 17г.и като разбере че ще става още веднъж кака не знам какво ще се случи.Тя много се притеснява да няма някакъв риск за нейната майка,а именно на мен .ХаХа

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 116
Надявам се всичко да бъде на ред.Дъщеря ми е на 17г.и като разбере че ще става още веднъж кака не знам какво ще се случи.Тя много се притеснява да няма някакъв риск за нейната майка,а именно на мен .ХаХа

Риск има и когато човек е на 20. Дано всичко е наред. Стискам палци

# 4
  • Мнения: 62
Момичета препоръчайте ми добър АГ специалист в УМБАЛ Св.Георги в Пловдив по здравна каса.Благодаря ви.

Общи условия

Активация на акаунт