На море в Поморие 2019г.

  • 45 798
  • 795
  •   1
Отговори
# 165
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
И ние отиваме в Поморие август, аз от както се помня ходя в Поморие, и много ми харесва, спокоен е града, има много плажове и е Близо до Бургас за дневна разходка, има страхотни заведения с прясна риба!

# 166
  • София
  • Мнения: 6 219
За лятното кино ми казаха приятели онзи ден. Много се радвам. Това е едно от най-готините места в Поморие за мен, въпреки че не пускат особено добри филми. Супер приятно е да прекараш няколко часа тсм.

# 167
  • Мнения: 1 050
Споделете за атрактивни и вкусни ресторанти. Попаднах на един гръцки Парос. Иска ми се нещо хем красиво, но и с вкусна храна.

# 168
  • Мнения: 9 092
Споделете за атрактивни и вкусни ресторанти. Попаднах на един гръцки Парос. Иска ми се нещо хем красиво, но и с вкусна храна.
Това е моят фаворит - 24
Редовно се храним там, когато сме навън, много ми допада кухнята им - пробвали сме доста неща, мидите им са прекрасни, китайската кухня превъзходна! Лошото е, че в сезона вечер трудно се намират места и е добре да се запазва предварително...Цените са бих казала нормални за мястото и сезона, приемливи Simple Smile
Точно до морето си - почти в него Simple Smile
Живата музика не ми харесва, макар че е "цивилизована", но рядко я хващаме, така или иначе .

# 169
  • Поморие
  • Мнения: 266
Споделете за атрактивни и вкусни ресторанти. Попаднах на един гръцки Парос. Иска ми се нещо хем красиво, но и с вкусна храна.
Това е моят фаворит - 24
Редовно се храним там, когато сме навън, много ми допада кухнята им - пробвали сме доста неща, мидите им са прекрасни, китайската кухня превъзходна! Лошото е, че в сезона вечер трудно се намират места и е добре да се запазва предварително...Цените са бих казала нормални за мястото и сезона, приемливи Simple Smile
Точно до морето си - почти в него Simple Smile
Живата музика не ми харесва, макар че е "цивилизована", но рядко я хващаме, така или иначе .

До колкото разбрах в  Клуб 24 вече няма китайска кухня. Относно ресторант "Парос", посещавала съм го веднъж преди две години. Менюто - предимно морски продукти, много малко от традиционните месни гозби. Цените на мен не ми допаднаха. Но може да има промяна, все пак говоря за преди две години.

# 170
  • Мнения: 9 092
Твърде жалко, ако е така наистина...Сега си спомням, че когато вечеряхме там, миналата седмица, не и дадоха меню с китайска кухня...

# 171
  • Мнения: 1 050
Чета за 24, че имат бавно обслужване. Какво впечатление имате?
Друго заведение, кафе - Омара арт клуб там как е Blush

# 172
  • Мнения: 9 092
Не бих казала, че е бавно обслужването, винаги има достатъчно персонал, хвърчат като финикийци, милите, супер любезни са винаги, въпреки многото работа. Вечер, когато дойде време за вечеря и слънцето заникне, народа плъзва...и когато е пълно заведението, нормално е храната да не идва за 5 минути. Никога не сме висяли да чакаме ей така, всичко е било в рамките на приемливото.
Няма да забравя, едно малко ресторантче, рибно, в малка закътана улица встрани на Главната...как седнахме, 4ма души, и 25 минути никой не дойде да ни обслужи, по едно време реших, че сме невидими. Та, след този резил...всичко друго ми се струва приемливо Scream

# 173
  • на изток от рая
  • Мнения: 442
На централния плаж (стария град) на каква цена са чадър и шезлонг?

# 174
  • Мнения: 463
Цените са различни. Има по 5 и по 6 лева.Има зони, където е 3.60 лв., но задължително плащаш за масичка и матрачета по 2 лева и цената става около 17 лева. Пред бар Вагабонд за 30 лева консумация ползваш дървени шезлонги с матрак и чадър от тръстика безплатно. Резервират се от предния ден, като си плащаш тези 30 лева и после си ги изконсумирваш. Цените на бара не са високи, но няма кухня.  Внимавай обаче, защото прибереш ли се за повече от час, не ти пазят шезлонгите, а ги дават на друг. В зоната на Калифорния има още едно барче, пред него има обособена и ВИП зона - 2 шезлонга, нов чадър, кожени матрачета и масичка е 20 лева.

# 175
  • София
  • Мнения: 6 219
Споделете за атрактивни и вкусни ресторанти. Попаднах на един гръцки Парос. Иска ми се нещо хем красиво, но и с вкусна храна.

Парос като го отвориха беше страхотен. След това - мъка и високи цени, които не си заслужават. Жалко за мястото и потенциала.

24, за който са споменали - не е имал издънка при нас. И музиката, и обслужването, и храната.
Омара - не бях ходила до миналата година, но съм доволна. Рибният асортимент доколкото помня им е ограничен обаче.
Има едно заведение като кораб. Не му помня името, намира се в близост до кея за корабчетата за разходка. Откакто го отвориха почти не сме се хранили на друго място.
Ресторантът на Роуз гардън, което е в близост до Гранд хотел поморие беше доста добър, но в него миналата година не сме ходили.

Имай предвид, че на всички изброени цената е по-висока от цените в кръчмите покрай плажа.

# 176
  • Мнения: 4 671
Момичета, на Крайбрежна хубаво ли е плажчето между 1 и 2 вълнолом, или между 2 и 3 е по-добре? Под хубав визирам без камъни, плитък и равен бряг.... Че ще сме там и да не се лутаме излишно Simple Smile

# 177
  • Мнения: 98
На нас миналата година ни хареса кухнята в х-л "Сейнт Джордж" на главната.

# 178
  • Мнения: 75
Апарт Хотел Блу Бей Палас някой отзиви?

# 179
  • Мнения: 9 092
Апарт Хотел Блу Бей Палас някой отзиви?
2-3 странички по-назад писах, но питай нещо конкретно, за да знам какво да ти кажа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт