Пъзели 28

  • 44 961
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Вчера започнах това. Тегавко е.





Тук ми се вижда "пъзелницата" 😃, самата тя ми е подарък за рд отпреди няколко години, защото пъзели с тези размери на маса не мога да редя. Този пъзел ще стане 120х80см, получих още един от 3000 части, а и имам и един ненареден от 5000, съотв. още по-огромен. В останалото време я прибирам и поподреждам и стаята си става стая за гости и хобита.

# 466
  • Мнения: 5 282
Честита Коледа, момичета!
Да дам отзиви за папката. На първо четене много съм доволна - всичко подредено, не прашлясва, никой нищо не бута. Но отнема място при редене. В новото ни жилище ще разполагам с такова ))). Обаче избрах за първо редене възможно най-гадния пъзел - всичко е кафяво.
Скрит текст:

Малко Сладко Коте, страхотни са ти пъзели с котета, но и скоростта ти на редене е завидна!

# 467
  • София
  • Мнения: 9 850
Ето го и готов Simple Smile

Не съм толкова бърза, просто имах повече свободно време Simple Smile Сега се чудя какво да подхвана, серията с котките свърши. Имам и други 1500 части, но сякаш ми се реди нещо по-малко Simple Smile

# 468
  • Мнения: 1 326
Е, как да не си толкова бърза.???? Мноого си бърза! ☺ Аз и 2 дни да редя не мога пъзел от 1000 части да наредя. Сега съм захванала един- към Великден може и да го наредя😁

# 469
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
След 3-я ден съм така, за днес още не съм почнала. Редя само на изкуствена светлина, защото стаята е северна, та и това ме забавя, но съм доволна дотук. 😃

# 470
  • Мнения: 4 021
Здравейте, аз се отказах от този пъзел. Прекалено тънък е материала на пъзела и не ми доставя удоволствие. Ако някой го иска-подарявам го, само да си поеме доставката. 1000 стандартни парчета.

# 471
  • София
  • Мнения: 9 850
И аз редя само на изкуствена светлина. Ние сме на нисък етаж, лятото няма светлина от разлистилите се дървета, зимата просто си е тъмница...
Сега малко почивка, догодина отново се включвам. Само се чудя с кой пъзел да открия сезона Simple Smile

# 472
  • Мнения: 13
Аз имам 2 на Уницеф и изрових кутиите съвсем наскоро. Така изглеждат на 35 години:




От къде мога да закупя като ?И на каква цена?

# 473
  • София
  • Мнения: 9 850
Търси в сайтовете за продажби и групите във ФБ. Имай предвид, че излизат на цени към 40-70лв (в такъв диапазон съм ги виждала).

# 474
  • Мнения: 385
Здравейте момичета, обичам да редя пъзели и мислех, че съм запалена, но след като прочетох малко тук се оказа, че съм пълен лаик 🙂 Страхотни сте, има невероятни попадения, много красиви пъзели. Така, имам един въпрос обаче, тъй като ми е много неприятно да редя пъзели, чийто части са рехави и не прилепват плътно, каквито да тези на Арт пъзел (аз имах три, два от които изхвърлих), та въпроса ми е за Master Pieces и Cobble Hill, стегнати ли са, плътно ли прилепват парчетата?

# 475
  • Мнения: 4 021
Здравей и добре дошла Розали. В първи пост можеш да прочетеш информация за повечето марки пъзели. По мое мнение Cobble hill са хубави, но мисля са с нестандартни части, поне който съм редила аз. Другия не го знам.
Ето един пъзел от мен от днес. 1000 части на Heye. Много приятно вървеше, като изключим небето, то доста ме затрудни. Почти цялото небе беше с еднакви по тип части- две срещу две дупки и стърчащи(не знам как да ги опиша). Та самото небе ми отне време, колкото останалата част от пъзела. Това е манастира Иван Рилски.

# 476
  • Мнения: 385
Благодаря за бързия отговор Йоана 🙂 Изчетох отзивите в началото, но останах силно изненадана от мнението за Арт пъзел, за мен са направо отвратителни и за това исках да питам конкретно за горепосочените модели. Проба-грешка не ми се иска да правя, защото на Арт бях поръчала три и отидоха в боклука.

# 477
  • Мнения: 11 818
Честита 2020-та година!! С пожелание за здраве, усмивки, любов, безброй красиви мигове и повече време за любимото ни хоби! Wink

Моят последен за миналата година беше този, очаквах, че много ще ме затрудни, но беше изключително приятен! Забравих да го снимам на обичайното му място и така върху останалата купчина наредени пъзели не може да изпъкне красотата му, но все пак да го покажа нареден, макар и с лоша снимка, имайте предвид обаче, че на живо е почти 1:1 с кутията и снимките в сайта..

П.П. Допълвам, че забравих да го отбележа - имаше в кутията постер (плакат със същото изображение от много красива хартия), за пръв път попадам на такъв на марката!
Иначе първия пъзел за новата година не съм го избрала още..

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 14:30 от Сиси ♥♥

# 478
  • Русе
  • Мнения: 992
Благодаря за бързия отговор Йоана 🙂 Изчетох отзивите в началото, но останах силно изненадана от мнението за Арт пъзел, за мен са направо отвратителни и за това исках да питам конкретно за горепосочените модели. Проба-грешка не ми се иска да правя, защото на Арт бях поръчала три и отидоха в боклука.

Честита нова година,момичета!Здрави и щастливи бъдете през новата 2020г.Много пъзели да наредите Simple Smile

Розали,аз пък много харесвам Art puzzle,до момента нямам пъзел с тази марка с лошо качество.Наредени техни имам поне 15,ако имаш и други за изхвърляне аз съм готова да ги приютя  Hug
На въпроса ти Master Pieces и Cobble Hill са с чудесно качество,но има предвид,че са с нестандартни части!

# 479
  • гр. София
  • Мнения: 1 583
Честита Нова 2020 година! Да сте здрави и да имате време за любимите занимания!
Розали, да изхвърлиш пъзел, това ми звучи като светотатство, дори ми е трудно да си го представя, аз си пазя и тези, които са с лошо качество тип китайска радост Joy
Cobble hill са хубави, в момента редя такъв,  на Master Pieces съм редила само с малките части, добре се захващат.
И ето едни малки 3д пъзели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт