🎬 ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Любовта лекува • тема 81

  • 25 735
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 628
Анонсаджията никакъв го няма, сърдит е Grinning

bonbona, нямам идея дали е имало нещо между тях, но ако Вергов е искал да не снима с нея съмнявам се Милошев да откаже подобна молба, само за да го задържи. А те, както каза Ванилия, имаха доста общи сцени след това, а знаем, че могат да държат герои отделено все едно не работят на едно място, просто защото сценаристите събират героите по групички Grinning

# 721
  • Мнения: 2 714
Под да не снима с Диана аз разбирам да нямат обща сюжетна линия. Няколко общи сцени едва ли са проблем.

# 722
  • Мнения: 5 846
Бим бам, най-отдолу на страницата пише Пълна версия. Клик и ще ти се покажат всички екстри 🤪

# 723
  • Мнения: 2 364
Да, Вергов не участва в 5ти сезон заради репетициите в “Неодачници”, но при високия рейтинг, който осигуряваха, то ако имаше начин, щяха да ги съберат.
Kакво общо има високият рейтинг на 5ти сезон с историята между Банков и Огнянова?
Hе може да се каже и че рейтинга на 6ти се дължи на 10те двусмислени сцени между двамата.  
Hе виждам да е имало чак такава необходимост да ги събират на всяка цена с цел рейтинг.

# 724
  • Мнения: 12 408
Мен ме удивлява това, че е трудно да се приеме, че сценаристите просто не са искали да ги събират обратно. Не заради желания на Вергов, капризи на Диана, невъзможности да са в една стая и каквото още там се сетите, а защото от един момент нататък са решили да ги разделят поради излизането на Вергов от сериала, и повече не са имали намерение да ги събират. Ей така, щото такъв сценарий са измислили, а не по "политически" причини.

И пак да напомня, че след като пети сезон има повече гледаемост от четвърти, очевидно сериалът не се крепи на "двойката на народа" Grinning

# 725
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
С любезното съдействие на HumbleDrumble 😉

Скрит текст:
Палете свещи за Ина. А аз паля за сценария, щото повече боза от т'ва трудно ще докарат

# 726
  • Мнения: 9 374
Хайде в новата тема. Поемам я от Ванилия от днес. Simple Smile https://www.bg-mamma.com/?topic=1109270.new#new

# 727
  • София
  • Мнения: 9 558
Изумява ме факта, че някои вярват, че Вергов е отказал участие в ОЖ заради репетициите на Неодачници. Моля ви. По време на миналия сезон Вл.Пенев постави Бащата, в която е главен герой докаро вървяха снимките на 6-ти сезон (Вергов също участва). Тази година репетира 4 часова постановка по Достоевски и първото представление беша преди десетина дни. Юруков също има премиера преди половин месец.
Ако Вергов искаше, имаше как да снима в пети сезон.

Хаха, знаех си. Познах, въпреки, че това е върха на простотията. Явно и на И.М. и е писнало.

Общи условия

Активация на акаунт