Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 29

  • 46 725
  • 756
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 70
Здравейте, бебчо е на 4 месеца със съмнение за Атопичен дерматит. Насочиха ме към доктор Дърленски в Токуда. Някой ходил ли е и какви са му впечатленията?



До 6 месец повечето обриви са себорея, а не атопичен дерматит. Себореята е нормална и се изчиства със смяна на козметиката и по-малко затопляне, но ако много се притеснявате най-добре се консултирайте. Иначе нямам наблюдения за лекаря, другите ще кажат

# 196
  • Мнения: 69
Има и платен паркинг до този на Токуда, песледните два пъти спирам там.
Колко е цената на час и лесно ли се намират свободни места там?

# 197
  • София
  • Мнения: 5 726
Има и платен паркинг до този на Токуда, песледните два пъти спирам там.
Колко е цената на час и лесно ли се намират свободни места там?
Последния път не видях свободни места там, но май има подземна част. Ако някой го е ползвал нека каже.

# 198
  • Мнения: 2 826
Велина25, много благодаря за полезната информация! Много се радвам, че всичко е било добре при теб, дано с всички ни е така.
Последно да питам - подготвителния ден си била в обща стая, с други момичета, а горе на петия в двойка или еденичка? На сутринта преди секциото къде правят голямото К, като и други жени са в стаята Confounded

# 199
  • Мнения: 452
Клизмите ги правят в стаята, има завеси около всяко легло и ги пускат при тези манипулации, както и при тоалета на визитация.

# 200
  • София
  • Мнения: 1 253
Велина25, много благодаря за полезната информация! Много се радвам, че всичко е било добре при теб, дано с всички ни е така.
Последно да питам - подготвителния ден си била в обща стая, с други момичета, а горе на петия в двойка или еденичка? На сутринта преди секциото къде правят голямото К, като и други жени са в стаята Confounded

Tiana ти е отговорила на единия въпрос, а относно стаята аз не съм имала претенции за единична. Бяхме с още една мама и на двата етажа заедно...и при първото и сега явно ивап късмет и си допаднахме и ни беше приятна компанията и на двете....в крайна сметка споделяте еднакви вълнения и емоции🤗

Само да ти кажа да си спокойна, клизмата не е кой знае какво...имаш време да отидеш до тоалетна, да се изкъпеш...

Пожелавам от сърце всичко да мине по вода при теб и всички момичета, на които им предстои🤗Да нямаш страх, защото всички са много внимателни, а теб те очаква една толкова дългоочаквана среща с най-важния човек/човечета в твоя живот❤

И една хитринка (аз съжалявам, че го разбрах няколко дена след като ни изписаха) Може са си вземеш дъвки...след операцията е хубаво да пуснеш газове, а дъвченето на дъвка лъже червата, че постъпва храна и те се освобождават от вече натрупаните газове😉Но това от втория ден, когато те раздвижат и те качат на 5 етаж - след секциото спазваш каквото ти кажат относно пиене на вода и разбира се, без храна (дъвката не е храна, но все пак трябва да се внимава какво и кога ти влиза в устата)

Още веднъж успех🤗

# 201
  • Мнения: 164
Здравейте, момичета. Тъй като водите ми са вече намалели (39гс), ще ме индуцират във вторник, ако не съм родила до тогава, но въпросът ми е - в началото разбрах, че ще бъда на 3 етаж, но исках да попитам, защото днес забравих, покрай тази новина - мъжът ми може ли да е до мен, докато чакаме раждането да започне (по време на раждането вероятно ще е с мен, но се чудех за преди това), докато тече система, изчакваме разкритие и пр. Благодаря ви!

# 202
  • София
  • Мнения: 3 456
Може ли мнение за д-р Алек Топов- завеждащ клиниката по офталмогия в Токуда.Имам препоръки за него, но откривам  мнения основно за работата му  с деца .Трябва ми за  лечение на възрастен- проблеми на ретината.Всяко мнение би ми било от помощ.Ситуацията е спешна  и трябва до няколко дни  да идем

# 203
  • Мнения: 177
Здравейте, знаете ли дали д-р Мария Атанасова преглежда и другаде, освен в понеделник в Токуда ? Ще съм ви благодарна и за мнения за нея:)
Благодаря много предварително!

# 204
  • София
  • Мнения: 317
Здравейте, знаете ли дали д-р Мария Атанасова преглежда и другаде, освен в понеделник в Токуда ? Ще съм ви благодарна и за мнения за нея:)
Благодаря много предварително!

Не знам дали преглежда другаде. Аз съм много доволна от нея. Официално са и в понеделник прегледите, но е в болницата и през други дни, миналия месец прегледа ми беше в сряда. Този месец пак съм записана за понеделник.

# 205
  • София
  • Мнения: 625
Здравейте, знаете ли дали д-р Мария Атанасова преглежда и другаде, освен в понеделник в Токуда ? Ще съм ви благодарна и за мнения за нея:)
Благодаря много предварително!

Преди преглеждаше и в МЦ Афродита.

# 206
  • София
  • Мнения: 940
Момичета, къде мога да намеря ценоразпис за избор на детски хирург в Токуда?

# 207
  • Мнения: 610
Здравейте, вчера бях на ден на отворените врати в Токуда. Видяхме родилна зала, имаше баня с тоалетна и вана, топка, до леглото на родилката има специално легло, на което може да се сложи бебето и ако е наред да остане двата часа след раждането с вас. Присъствието на бащата и упойката са включени в цената. Раждането е на 3 етаж, а след това ви местят на 5 етаж, видяхме и там стаите, за двама и самостоятелна. Доста са просторни има голяма баня и тоалетна, беше изключително често и ново. Три дни се лежи след нормално и пет след цезарово. Бебето може да е с майката постоянно. Сутрин бебетата се къпят и ви показват как става точно. След настаняване на петия етаж идват за първото хранене да обяснят как точно да държите бебето, за да го кърмите. Ако има нужда се дохранват бебетата, вода не им се дава. 100 лева е двойна стая и 200 самостоятелна. Лек ден.

# 208
  • Мнения: 12
Здравейте момичета, искам да попитам неонатологичният пакет от 700лева задължителен ли е?

# 209
  • Мнения: 1 501
Мисля, че е задължителен. Преди съм чела в темата, че можело само част от него да вземеш и да не се направят пълни изследвания, но искам да ви кажа, че този пакет е една от основните причини много жени да избират Токуда, освен добрия АГ персонал и реално се обезсмисля раждането ви в Токуда, ако не го използавте. Със същия успех може да родите, в която и да е друга частна болница без да има добра неонатология. Препоръчвам ви да го вземете, дори да имате възможност да не го направите.

Здравейте момичета, искам да попитам неонатологичният пакет от 700лева задължителен ли е?

Общи условия

Активация на акаунт