Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 29

  • 46 624
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 253
Аз да питам друго наскоро раждалите - имаше ли рехабилитатор, който ви показваше масажи за бебето, докато бяхте там? Аз раждах края на април - нито масажи имахме, нито "комплимент" - плодове, нито подаръчна чанта, която сега са въвели като екстра. Честно да си призная, на мен масажите са ми важните, но ми е интересно дали само при нас е имало такъв пропуск.

# 751
  • София
  • Мнения: 511
Аз да питам друго наскоро раждалите - имаше ли рехабилитатор, който ви показваше масажи за бебето, докато бяхте там? Аз раждах края на април - нито масажи имахме, нито "комплимент" - плодове, нито подаръчна чанта, която сега са въвели като екстра. Честно да си призная, на мен масажите са ми важните, но ми е интересно дали само при нас е имало такъв пропуск.

Кинезитерапевт идва в понеделник и четвъртък, до колкото разбрах. Събраха ни на диванчетата в края на коридора, показаха ни клипче за масажа на бебето и ни разказаха как и кога да правим масажи и гимнастика. Може да задаваш въпроси. Лично за мен беше полезно.

# 752
  • Мнения: 3 938
Има такава лекция на училището за родители. Може да отидеш някой от следващите пъти.

# 753
  • София
  • Мнения: 1 253
Ооо, ние масажите вече ги отработихме...с второ дете бързо си припомняш😉Но това ми беше интересно не трябва ли за всички да е еднакво - приятелка роди седмица преди мен, показвали са им, но това го изяснихме на разбора след като ни бяха изписали вече...друга роди наскоро - пак е имало показно, така да се каже.

При нас "бонуса" бяха единствено повишените цени😄 Има чисто организационно какво да се изчиства все още, но поне се работи в тази посока.

# 754
  • София
  • Мнения: 39 744
Моля пуснете нова тема.

# 755
  • Мнения: 452
Не казаха ли масажите чак след 2 месеца и половина?

# 756

Общи условия

Активация на акаунт