Януарски бебета 2019! Тема 2

  • 18 443
  • 742
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 966
Дам, с антибиотици. Лекарката каза, че може да ни изпише инхалации за вкъщи, но било малко рисково, ако терапията не му повлияе. Бебчо е добре, няма температура иначе, но кашлицата му звучи кофти. Спа цяла нощ, сега си играе със системите. Ще ни държат 3 дни и по празниците ще сме си вкъщи. Честно казано не ми се рискуваше и предпочитам да е под лекарско наблюдение.
Иначе неговите очички понякога зеленеят, понякога са светло кафеви. Но той е одрал кожата на баща си и предполагам ще си останат кафевички.

# 241
  • Мнения: 3 272
Не знам какво съм чела, но сега виждам, че има болни бебенца. Бързо оздравяване на бебоците. След ваксината против ротавирус, малката 8 дни беше нервна, спря да се усмихва, вечер започна по-често да се буди, късно заспиваше. От два дни май се подобри. Тя още ит третия ден си вдигаше идеално главата, лекарката като видя каза, че изключително малко бебета го правят на 3 дни. Но всичко се изчерпва с това. Не се обръща. Рядко хваща играчки. Татко й каза, че мисли, че я мързи Simple Smile. Тя си е дунда. Днес си инсталирах едно приложение за бебета. Има клипове с активности за всеки ден. Интересно ми изглежда.

# 242
  • Мнения: 1 411
Кое е това приложение?

# 243
# 244
  • Мнения: 128
Малкия от вчера се обръща от корем по гръб.Опитва се и обратният вариянт, не е ли рано?На 3 месеца и 4 дни.Такава беля щеше да стане...Сложих го в столчето за колата и го приготвях да излизаме.Да взема една биба и той се изхлузи надолу:astonished:Мале не ми се мисли.Сега си мисля от това изхлузване да не си е ударил нещо.Какво мислите момичета?

# 245
  • Мнения: 2 109
 И нашият се обърна от корем по груб преди няколко дни, но обратно не успява, не знае как да си дръпне ръката.
  Giorgana, как се изхлузи? Падна ли? Аз винаги слагам кошницата на земята, че да не падне, ама усещам как си прецаквам кръста. Качвам и зимния кош на количката и го слагам там понякога, пак на земята. Преди няколко дни вече започна много да ме наболява кръста.
 Ходихме на лекар в понеделник. Бебето е с рефлукс, но не много сериозен. Сменихме млякото с антирефлуксно и изписа едно сиропче. Вече почти не повръща, но трябва да сменя бибероните, че това мляко е гъсто.

# 246
  • Мнения: 697
Моята госпожица е много смешна, защото голям мерак да се обърне по корем и ксго5се обърне веднага започва да се дразни, аз я обръщам обратно и тя обаче отново по корем.. Simple Smile

Иначе освен четката за коса на кака й все още нищо не тръгва сама да хваща. Ако й го сложа в ръката аз държи, но сама не.

Замислям се за ротавирусната. И две други майки не от форума ми казаха, че не им се е отразило добре.

# 247
  • Мнения: 128
И нашият се обърна от корем по груб преди няколко дни, но обратно не успява, не знае как да си дръпне ръката.
  Giorgana, как се изхлузи? Падна ли? Аз винаги слагам кошницата на земята, че да не падне, ама усещам как си прецаквам кръста. Качвам и зимния кош на количката и го слагам там понякога, пак на земята. Преди няколко дни вече започна много да ме наболява кръста.
 Ходихме на лекар в понеделник. Бебето е с рефлукс, но не много сериозен. Сменихме млякото с антирефлуксно и изписа едно сиропче. Вече почти не повръща, но трябва да сменя бибероните, че това мляко е гъсто.
Не, не е паднал просто малко се свлече, но аз съм си паника.Да не е Гастротус, страхотно сиропче е.Малкия връщаше понякой път и му го дадохме, след 2  седмици и всичко беше ок.Биберони с две дупки за тези млека.

# 248
  • Мнения: 1 124
Момичета как се справихте с препълването на гърдите след нощната пауза на бебоците ви? Аз все още се изцеждам но вече не искам. След като имам 2-3 запушвания пък ме е страх пак да не получа.
Спрях да цедя и много бързо се регулира. Търпях максимално, два пъти цедих по много малко. А по принцип след като е сукала цедях още 100,150 мл.
Аз не съм забелязвала реакция от Ротарикс. Слагаме 3те ваксини заедно и е малко кисела след това.
Вече започна 5я месец. С моя помощ се обръща по корем.

# 249
  • Мнения: 2 109
  Рефалгин е сиропа. Иначе взех с 3 дупки биберон, с 2 пак се дразни. Авент natural ползвам.

# 250
  • Мнения: 68
Момичета, носочели ли сте се към определена марка слънцезащитна козметика за бебоците?

# 251
  • с. Дълго поле
  • Мнения: 107
Момичета, носочели ли сте се към определена марка слънцезащитна козметика за бебоците?
Аз от както се помня използвам Nivea и съм много доволна за моята бяла и чувствителна кожа, затова съм взела и на бебо Nivea baby sun 50+

# 252
  • Мнения: 2 109
  На мен приятелки ми препоръчаха Бочко и взех едно кремче, но не съм го мазала още. Разнасям си го в чантата. Струва ми се, че и той, като мен си пада малко вампир, не му е особено приятно, като пече.

# 253
  • Мнения: 6 622
Или Адерма или Ureage, но мисля,че е още рано за слънцезащита.

# 254
  • Мнения: 759
Аз взех на la roche

Общи условия

Активация на акаунт