Пазаруване от Amazon - тема №83

  • 65 533
  • 754
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 218
Това е пълния адрес и телефон, предполагам, че базата им е огромна и е в индустриална зона, затова няма улица и номер.

Amazon.co.uk Customer Returns
Amazon Way
Dunfermline
Fife
KY118ST

0800 279 7234.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 998
Върнах пратка до немския Амазон. Платих си аз пощенските защото беше доставена до превозвач. Мина една седмица от тогава, но все още не са ми върнали парите за поръчката. Пращат ми автоматични отговори, че върнатата пратка все още не е обработена и ще ми върнат парите едва когато я обработят. При вас колко време отнема обработката? Колко време след като им върнете пратка ви връщат парите?

# 287
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
Мисля, че седмица е най- краткия срок, в който са ми връщали пари. Зимата връщах разни бански, известно време ми пращаха имейли, че не са ги получили и след повече от месец ми върнаха парите.

# 288
  • Мнения: 11 183
Depending on the payment method you have chosen, you should see the refund on your bank statement or on your next credit card statement within the next 10 working days.

Completed refund information can also be viewed by visiting "Your Orders" (http://www.amazon.de/bestellungen). Please click on "Order Details" of the relevant order. The refund information will be visible at the bottom of the Order Summary for this order.

И то след получаване на пратката. Която обикновено също пътува не по-малко от 10 дни..

# 289
  • Мнения: 8 591
Върнах пратка до немския Амазон. Платих си аз пощенските защото беше доставена до превозвач. Мина една седмица от тогава, но все още не са ми върнали парите за поръчката. Пращат ми автоматични отговори, че върнатата пратка все още не е обработена и ще ми върнат парите едва когато я обработят. При вас колко време отнема обработката? Колко време след като им върнете пратка ви връщат парите?
Подсети ме, че и аз връщах пратка преди 2 седмици точно. Писах сега на чата с номера за проследяване и ми върнаха парите. На сайта на БГ пощи не се вижда получена ли е пратката, а само седи на излязла от БГ още на 5-ти... По принцип около две седмици ми е отнемало от пращането до връщането на парите. Само веднъж стана за 8-9 дни и то по незнам каква случайност пратката стигна супер бързо. Изчакай сряда другата седмица и ако нямаш рефънд им пиши, рано ми се струва още.

# 290
  • Мнения: 5 926
По спомен и при мен бавно обработиха и върнаха парите,може би около 2-3седмици. Но са коректни. Рано е още,не могат да обработят толкова бързо.

# 291
  • София
  • Мнения: 1 998
Моята върната пратка е доставена на техния адрес преди седмица. Връщах с куриер и в номера за проследяване се вижда датата и часа, на които е доставена. Ще изчакам още, просто до сега не ми се беше случвало. Връщаха ми парите веднага след като им пратя линк доказващ, че са я получили.

# 292
  • Мнения: 8 591
Еми щом е доставена преди седмица пиши им, аз това от предния пост не го разбрах, изтълкувах го като: че си я пратила обратно преди седмица...

# 293
  • София
  • Мнения: 1 998
Писах им няколко пъти, получавам един и същи отговор: "According to our records we have not yet processed this item.
Please note that it can take up to one week for a package sent from within Germany to arrive at our Returns Centre in Bad Hersfeld. Please allow a longer period for any returns from abroad."

# 294
  • На брега на реката
  • Мнения: 9 026
Момичета, какво ще кажете за това, доста намалена ми се струва?

Има ли я някой, струва ли си?

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00BW3VYA4?ref=em_1p_0_ti&am … 4035471_368578701

Сега погледнах и в други сайтове и първоначалната цена в Амазон е доста надута, та изгодата не е голяма>

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 09:46 от Бубoлина

# 295
  • Мнения: 1 746
Трябва ми нещо за мин. 1,50евро за допълване на поръчка. Предпочитам да е нещо от козметика, но не мога да се ориентирам как да търся така, че да не се ровя половин ден.

# 296
  • Бг
  • Мнения: 857
Трябва ми нещо за мин. 1,50евро за допълване на поръчка. Предпочитам да е нещо от козметика, но не мога да се ориентирам как да търся така, че да не се ровя половин ден.

Каял молив на Манхатън - https://www.amazon.de/Manhattan-Khol-Kajal-Eyeliner-schwarz/dp/B … ateway&sr=8-9

Молив за устни/очи - https://www.amazon.de/Manhattan-X-Treme-Last-Autom-Lipliner/dp/B … K5NFA4WJ5CVMW9TRB

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 11:01 от Alexa_a

# 297
# 298
  • София
  • Мнения: 161
Трябва ми нещо за мин. 1,50евро за допълване на поръчка. Предпочитам да е нещо от козметика, но не мога да се ориентирам как да търся така, че да не се ровя половин ден.
душ гел
https://www.amazon.de/gp/product/B01BQWWY8G?psc=1
https://www.amazon.de/gp/product/B013AWP9HI?psc=1
https://www.amazon.de/gp/product/B01M1IJRRC?psc=1

# 299

Общи условия

Активация на акаунт