Магията на изтока - тема 57

  • 16 884
  • 727
  •   1
Отговори
# 300
  • BG
  • Мнения: 4 457
да не е бил Tawan's Deception, наподобява описанието, не съм го гледал все още.
Искаш ли двете да гледаме Great Men Academy?

# 301
  • Мнения: 9 224
Искам,обаче имам качен само първи епизод. Imp
Theory of Love ако искаш да пробваме.  Скоро е почнал и ще е до средата на август.
Кастът ми е познат,а щом аз ги разпознавам и ти си ги гледала.
Цели два епизода имам преведени. Scream

Да,този съм пробвала.
А Benjakul Arthur е асистенчето.Като го гледам не е чист тай.
Скрит текст:



Moже да ми се смеете,но ми прилича на младия тъмнокос и тъмноок Сашо Скарсград Blush

# 302
  • BG
  • Мнения: 4 457
`To,почти никой от тай актьорите не е чист тай.
Искаш ли го на руски- аз го почвам Peace
нека да се посъберат поне половината еп. на Тheory of love, че така с епизод на седмица ще е истинско мъчение, пък са ми любима двойка.

# 303
  • Мнения: 9 224
Тик си е чист тай,но добре им се получават смесените гени.

Гледай и аз си го намерих. Smiley
Забавен e.
Прическата му е ужасна на Тя когато се превърне в Той.Само дано не плаче,че съм го гледала в сериал и беше такава драма,че във всеки епизод сълзи и сополи.
Обичам моментите след трансформацията и обясненията към приятелките.Бързо и повярваха.
И навиците от момичешкото време - носи чантата като момиче и целия се увива в хавлията след душ.Околоочен крем,козметика,объркване на местоименията за той/тя....разни други принадлежности,които водят до  сконфузни моменти.
Брат и е в същото общежитие.Joy
И онзи с колелото се влюби в нея.
И най-забавният момент - когато са се видели за първи път Joy Joy
Скрит текст:
когато Той спаси Тя,но вече в образа на мъж,но все още в момичешка рокличка,но без да знае,че е в тяло на момче.
И си мисли,че сънува

# 304
  • BG
  • Мнения: 4 457
има и изключения, да, затова казах почти, сега като се замисля, може би Weir и Chakrit Yamnam, поне за тях двамата ми идва мисълта, че може да са чисти тайци.
Изгледах 1 еп. на Академията, обаче ми е съмнителен нещо, не мисля, че ще видим кой знае какво, пък аз се разглезих с последните тайски БЛ и очаквам повече. Но е забавен главния с прическа като гъба- толкова го загрозява, нямам думи hahaha момическите му маниери са смях. Ще видя и втори еп., но вероятно ще го оставя.

# 305
  • Мнения: 9 224
Той не е обявен като БЛ -  Body Transformation, Love Triangle, Gender Swap, Magic.
Не мисля,че ще има голяма романтика.Вероятно ще го завъртят на броманс,а Той ще се влюби в Тя,но в женския и образ.
Харесвам подобни сюжети.

# 306
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 560
Чета аз, че славейчето ще пусне в петък саундтрак парче към нов корейски сериал с име Aide. Айдеееее, хах.
Телевизията я избягвам, също и главната актриса, бррр.
Ще чакам само саундтрака на Джонг Де.

# 307
  • MJF
  • Мнения: 8 618
My Family Goes Viral  завърши и изгледан.

Странно-интересно бе това заглавие но финала постави нещата на място и донякъде ми изясни идеята. Ретроспективно погледнато по-скоро е за анблок гледане. Интернета е факт вече от няколко декади и виртуалността. При всеки различна доза. Интересно бе показана тази реалност но пак се стигна до истината - бъди какъвто си за да е здравословно. Въобще голяма тема подхванаха. И интересни гледни точки.
Като цяло доволна, въпреки мърморенето ми на моменти. Но то бе понеже тази реалност на моменти ме напряга- въпрос на доза, но кои са референтните стойности..... е големия въпрос без еднозначен отговор.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 18:56 от Шошулчо

# 308
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 560
И кой на финал се оказа Тонайто стар (на джапинглиш), хаха? Тяхното Джиджи беше забавно като джиджито на Кахоко. Японските джиджита винаги са интересни образи
Видях финала миналата седмица, но чаках и ти да го изгледаш.
Бях го прекъснала на пети епизод и изгледах наведнъж останалите пет до финал. Доволна съм и аз. Получи логичен завършек, а на финал съседа с фотоапарата ме изненада, хаха.

Обаче пък след вчерашния трети епизод на корейският Search: WWW логиката взе да ми бяга.
Започна добре, очаквах друга насока на историята, но виждам, че пак ще е повече любовно-драматичен сериал.
Една 38-годишна аджума се чуди дали да си хване за гадже 28-годишен хубавец като Чанг Ки Йонг. Ма що са чудиш? Грабвай го, сам ти се предлага. Къде ще намериш по-добър?!?
Смях се с глас на сцената, в която каза, че като ученик е бил фен на Со Ньо Ши Де-то (SNSD), хаха. Аджумата онемя, хаха.
Ще го следя все пак. Чанг Ки Йонг дърпа много.

# 309
  • MJF
  • Мнения: 8 618
Хе, хе , мда, завършиха с хумор. Този съсед  Mr. Green.
Аз пък не разбрах какво толкоз се тормозеше Акари от бившия ѝ съученик-авер, какво си мислех  ooooh!, пък какъв бил компромата , направо се  hahaha Whistling Joy. Не е лесно с тези съвременните виртуални  Mr. Green.
А и дядото в последния епизод ме  hahaha - виртуален дядо, но източник на вечни мъдрости, които не зависят от реалността.

Search: WWW 3 не съм го погледнала. Смятам да го видя заедно с 4, щото явно мишока ще работи и като е да е.
Чанг Ки Йонг май го гледам за първи път,  Thinking не ми е познат.

# 310
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 560
Чанг Ки Йонг изгря миналата година със страхотната му роля в My Mister.
Ооо, каква роля само, макар че беше отрицателен герой. Преди нея участията му бяха второстепенни, но проби, а към днешна дата снима много и е харесван от публиката.
Ти онзи ден спомена, че не си гледала скоро нищо с Човекът-паста?
Е, точно този сериал е с негово участие и на Чанг Ки Йонг.
Издържах този сериал и го коментирах много тук. Помня, че 2в1 го заряза, но аз бях учудена от себе си - издържах целия корейски семеен ужас, хаха. То беше... Ох, корейска майко.

П.П. Утре е 14-ти. Пак като миналата година отиди в Спирита с букет цветя и поздрави Мария за рождения ден. Да е жива и здрава.

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 19:57 от rossonera

# 311
  • MJF
  • Мнения: 8 618
Сега прочетох сюжета на  My Mister. Голям герой си.

Човекът-паста го проверих онзи ден. Продължава да снима "не гледам". Той губи от това  Mr. Green.

ukio нали, да не стане грешка за всеки случай.

# 312
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 560
Да, тя. Както миналата година.

Виж, двама твои любимци - Рихо Йошиока и Юдай Чиба рекламират жилища.
Сега остана само Тераучи-сан да се появи отнякъде с брадвата и да въведе ред в квартала, хаха.

# 313
  • Мнения: 9 224
Great Men Academy
Изгледан Smiley .Превъртах,не е като да не съм превъртала Innocent
Най-важното,което да запомните - когато попаднете на еднорог (или друго животно) който изпълнява желания е да формулирате правилно какво искате,за да не стават грешки.
И другото - не вярвайте,че само вие се възползвате от магията на еднорога и внимавайте,че може да искат същото като вас.
Забавен,весел,ненатоварващ.
В никакъв случай не търсете логика като как той се записа в училишето или защо учениците бяха спретнати,а учителя (първият)нямаше дори вратовръзка....как майката прие толкова добре,че има вече двама сина...
Големият бонус е,че избягаха от кличешето - Vier (в който Тя беше влюбена) да е супер герой,да е безгрешен и веднага да се влюби в нея/него.
Тя се влюби в друг докато си менкаше пола и това беше логично и правилно решение на сценаристите.
И най-хубавото е,че накрая нямаше наранени.Всичко беше и завърши обвито в голям пухкав облак. Heart

James Teeradon Supapunpinyo пак плака,но по-малко.

Mомчешкият каст  е от бой група  9x9,но само седмина от тях участват,защото другите били заети с различни проекти.Това е бил временен проект,който включва членове на 3 различни агенции и от март не съществува.
Те пеят и ОСТ-то.


и още една
Скрит текст:


# 314
  • BG
  • Мнения: 4 457
Със съквартиранта си ли остана накрая Лав?

Общи условия

Активация на акаунт