Магията на изтока - тема 57

  • 16 743
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 647
Добре дошли на всички запленени от магията на азиатските филми и сериали


BTS (Bangtan Boys)





В началото на 90-те години на миналия век първата вълна от момчешки групи Seo Taiji & Boys, H.O.T., Sechs Kies, Shinhwa, g.o.d добиват популярност сред младите в Корея и дават началото на корейския поп. След тях идва втората вълна TVXQ,  Big Bang, Super Junior, 2PM, CNBlue, FTIsland, Beast, MBLAQ... чиято популярност излиза извън границите на Корея и завладява огромно количество фенове в Далечния изток. Последваха ги ЕХО, GOT7, B.A.P... И въпреки, че някои от тях стават известни и на доста други места по света BTS са тези, които превземат световните класации и карат всички да говорят за чудото наречено к-поп.




Предишните теми


Информация за сайтове свързани с азиатското кино и телевизия
Скрит текст:
Сайтове за азиатски филми и сериали:
Easternspirit
The stupid dreams
AvistaZ - торент-тракер
Rutracker - руски торент-тракер
Doramaland - руски торент-тракер
Animes-bg
Doramax264
KoreanDramaX
j-raws
Тай Фан Зона - тайландски лакорни
Masters-tb , Zamunda , Arenabg


Субтитри:
Subscene - английски
subs.com.ru - руски
subsunacs, subs sab bz - български


Онлайн
viki - английски
Gooddrama - английски
Dramanice - английски
Drama - английски
Myasiantv - английски
Dramacool - английски
KissAsian - английски
Newasiantv - английски
Fastdrama - английски
DoramaKun - руски
doramatv - руски
dorama - руски
кинотеатр Альянс - руски
Азия-ТВ - руски
Sugoideas - английски (тайвански драми)


Новини, информация, клюки:
Soompi
Korean Drama
Dramabeans
AsianWiki
DramaWiki
HanCinema



Sign Exclamation За развитието на сюжета на даден филм или сериал се пише в спойлер!!!
Sign Exclamation Информация за допустимите размери на изображение, публикувано в мнение може да намерите тук!
Sign Exclamation Препоръчително е, ако слагате повече от две снимки в едно мнение да го правите в спойлер.

За подготовката на тази страница е използвана информация и снимки от Eastern Spirit, Stupid dreams, Soompi, AsianWiki и др.

# 1
  • Мнения: 6 647
За равновесие, а и за да сме коректни Wink, защото в к-попът има изобилие и от момичешки групи .......

# 2
  • MJF
  • Мнения: 8 514
 Scatter се .
Като пръв слушател на к-попа  Wink, повечето имена ми говореха нещо.  Laughing
Все нещо ще оцелее на техния фронт, празно няма.
2в1, няма да ми омръзне да те обявявам герой в пускането на теми.  Hug

# 3
  • Мнения: 9 083
2в1 Hug

Ама PSY e само един Scream Smile



От личен опит - децата в градинска възраст са му страшни фенове.

# 4
  • DE
  • Мнения: 9 068
За мен кпопа го направи популярен Сай, от там се появи интереса по цял свят да видят що е това чудо, но групите от втората вълна са тези които трамбоваха пътя. За мен няма интересна група след ЕХО И IKON, повечето са толкова еднакви, почти неразличими дори за моето тренирано око и ухо. Не измислят нищо ново, нищо слушаемо, нямат впечатляващи вокали, нищо интересно. Напълно подходящи за публика до 20 години.

И понеже е петък, Han Dong Jun, изключително харизматичен актьор, умеещ да играе, великолепна физика, а каква усмивка има...
Скрит текст:


# 5
  • София
  • Мнения: 562
2в1, благодаря за новата тема Flowers Hibiscus



Повечето от песните съм ги слушала, особено на момчешките групи, върнаха ме години назад.Но много от момичешките  - не, само на по-известните групи.

# 6
  • Мнения: 9 083
 GANGNAM STYLE е корейското Despacito,че и беше преди него.Дори на youtube се наложи да си променят алгоритама.
И ми зареби детето Scream Вярно,че беше обречено,но не очаквах от толкова крехка възраст Joy
Просто не знаете какво става в басейна като чуят песента.Малки торнада Joy Другата им любима е индийска и като чуя Зуби Дуби Dizzy Face



И нали било петък - Zhu Yi Long, но и китайския Елвис няма да върна.
Скрит текст:



# 7
  • DE
  • Мнения: 9 068
Трябва да го видиш в роля, страхотен дует направиха с Ma Tianyu в "Secrets of Three Kingdoms" не се набутаха в четириъгълник, всеки си имаше жена Grinning  Великолепни женски образи, интересна история.


И да попее може.

# 8
  • Мнения: 9 083
Ауууу и Ma Tianyu Heart Eyes Сюжета звучи интересно.
Обаче съм затънала със сериали.Ледените/огнени елфи съм го зарязала,че ми писна.Сериала с Барон -също Blush
Гледам една вечер Guardian,една Circle и HIStory,че и 3-ти сезон чакам.Дори забравих да гледам Дискавари.
Оправдах се,но си го отбелязах.
Няма начин да изгледам всичко,а ми се иска.

# 9
  • BG
  • Мнения: 4 456
2в1, мерси за новата тема.
Tuon, гледала съм History, да, и на мен ми хареса най-много третата част от втори сезон.

# 10
  • Мнения: 9 083
Гост,на мен най-ми хареса Obsessed,която е последна от първи сезон.
А от втори гледах - първата с професора и студента и втората за волейболистите (за тях ще има продължение,но не е обявено кога),но те са по-дълги и се туткат повече. И двете биват,но не са кой знае какво.
На 15 април започва сезон 3.

# 11
  • BG
  • Мнения: 4 456
Гост,на мен най-ми хареса Obsessed,която е последна от първи сезон.

Точно нея имах предвид и аз, объркала съм се и вместо първи съм написала втори сезон
Скрит текст:

# 12
  • Мнения: 5 122
Ето ме и мен в новата тема! Вчера още се опитах да се запиша да ви следя, но през телефона и нещо не ми се получи.


Han Dong Jun
Скрит текст:


Хубав е!

# 13
  • Мнения: 9 083
Гост,а Beloved Enemy и Irresistible Love ти ли си ми ги препоръчвала?

# 14
  • BG
  • Мнения: 4 456
Гост,а Beloved Enemy и Irresistible Love ти ли си ми ги препоръчвала?
Само втория, първия не си заслужава откъм очаквания за BL, поне така съм чела и затова не съм го гледала. Пробвай Together with me, само първи сезон, няма да съжаляваш.

Общи условия

Активация на акаунт