💄Новите ни козметични похождения - 85

  • 72 721
  • 727
  •   1
Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 5 883
Nina_Z, от България ли са? От безмитните магазини?

# 646
# 647
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
От фри шопа на границата ни с Гърция ги купувам.Ако някой ходи да не пропусне огромните тоблерони със солен карамел,както и белгийските шоколади.
Хвърлете едно око и на чантите  Москино  Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 17:20 от Nina_Z

# 648
  • София
  • Мнения: 386


Шампоанът върши ли работа? Много се чудех дали да го пробвам?

Ето и малко от последните ми покупки.

Скрит текст:
Скрит текст:

# 649
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз купувам в България Rituals от магазина на Гебрюдер Хайнеман на Морска гара Варна. Той всъщност не е безмитен и е свободно достъпен, но е известен с името си “безмитния на морска гара”. Доколкото знам, същият има и в Бургас. Мисля, че това е фирмата, която менажира всички DFS в България и е вносител на предлаганите марки. Освен козметиката, не подминавайте и специалните travel shop editions на шоколадите. 💙

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 18:11 от Blue Turquoise

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 2 006
Да,аз до магазина в Бургас още не съм опряла обаче и не знам изобщо какво има в него.Често пътуваме към Гърция и ми прави удоволствие да пазарувам от магазина,който споменах по-горе.За шоколадите вече казах.От Гърция пък купувам халуми(пак препоръчвам) и не пропускам и техния фрий шоп https://athens.shopdutyfree.com/en/home Общо взето това е,което може да ме развълнува там.


П.П Не искам да засягам никого,но понеже ми е правило впечатление,че едва ли не всяко мнение се поставя под съмнение,или може би мен ме тресе вече параноята,покрай някои впечатления от тук Stuck Out Tongue Winking Eye .Затова само сега ще кача касовите бележки от пазара ми.Правя го и за тези,които не са от Бургас и Варна и евентуално,ходейки към Гърция,да видят адреса на фрий шопа ако искат да си купят нещо от там.Например на другите ГКПП(Кулата,Илинден) този магазин го няма.



Сто пъти влизах и излизах и тази с бронзанта за лице съм я затрила някъде.
Остана да кача касовите бележки от хранителните магазини и ресторантите Stuck Out Tongue Winking Eye
Шегувам се разбира се.

Последна редакция: вт, 11 юни 2019, 20:23 от Nina_Z

# 651
# 652
  • София
  • Мнения: 976
Влезнах в ДМ само за тампоните на Ebelin...



# 653
# 654
# 655
  • Мнения: 2 223
lepi, би ли споделила мнение за серума на Марион, гледах го бая време и се чудя, че имам доста отворени неща, дали и него да взема





# 656
  • София
  • Мнения: 9 399


И като подарък към цялата покупка :
Grinning

Последна редакция: чт, 13 юни 2019, 08:35 от kopche

# 657
  • София
  • Мнения: 976
Breedlove снощи го пробвах, но не останах очарована, попи за секунди, остави много леко лепкавоусещане и имам чувството, че по-скоро ми изсуши кожата, вместо да усетя хидратация

# 658
# 659

Общи условия

Активация на акаунт