Как се справяте със запушено носле

  • 2 789
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
капнах, добре спа

# 16
  • Мнения: 2 614
Вземете направление и се консултирайте с УНГ! Аз промивам с физиологичен разтвор, но може нещата да са по-сериозни, по-добре да каже лекар, вместо ние да те съветваме!

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
и ние имахме един етап на много запушено носле но го опрових само с физ. р-ор промиване по 5-6 пъти на ден и почистване с аспиратора но понеже сополките бяха по-навътре смених накрайника с този за уши по-дълъг е и определено имаше ефект ... най-добре се почиства сутринта защото след съня организма сам се опива да изкара всичко непотребно
.... но все пак това ми се вижда дълъг период -1 месец и може би е добр еспуциалист да си каже думата

# 18
  • София
  • Мнения: 830
КОнсултирай се с УНГ. Може да е нищо, но може и ако вземат секрет да се окаже че има бактерийка. Моя позната все се оплакваше че бебето и има корички от както се е родило в нослето. Сега на 9 месеца случайно и по друг повод и хванаха една бактерия. Та за 7 дни се излекува и сега няма и помен.
Имам предвид че един месец е много.
Аз лично не бих капала капки без лекарско предписание. А от Виброцила намя да му стане нищо.

# 19
  • Мнения: 4 621
Имели сме подобен проблем и ние. Промивах с физиологичен разтвор или Стеримар.

# 20
  • Мнения: 1 116
Nisita , Sterimar , Naso Libero или Tonimer.Не ви препоръчвам за зашушен нос  Vibrocil, той е за течащо носле , тъй като свива съдовете.

# 21
^vedska gor4ivka v nosleto po edna kapka ako e po malko bebeto pamu4eta napoeni da di6a prez tiah ili go razredi na nas pomogna dano pomogne i na teb

Общи условия

Активация на акаунт