Вярвате ли че има мъже,които не изневеряват?

  • 41 925
  • 1 447
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 17 416
Бракове, изневери, разводи, аборти - все още всеки има правото на личен избор.
Някой, кой е този някой? Ако не иде реч за мъжа ти, непристойно е да ровиш  в чуждите гащи.

# 1 036
  • София
  • Мнения: 17 924
непристойно е да ровиш  в чуждите гащи.
Цяла тема се обсъжда, че е окей Wink

# 1 037
  • Мнения: 1 121
Скрит текст:
Много е токсично да свързваш факта, че някой не може да си го държи в гащите със самочувствието на потърпевшия. Избора и отговорността за всяка една постъпка си ги носи извършващият какъвто и да е акт.
Доста по- често има повече общо с липсата на самочувствие у изневеряващия и комплексарщини. Simple Smile
Изцяло съгласна.
Даже ме досмеша от мнението на Лиъм.

Смеха е здраве. Приемам, чесъм оправдал доверието Wink

Скрит текст:
Много е токсично да свързваш факта, че някой не може да си го държи в гащите със самочувствието на потърпевшия. Избора и отговорността за всяка една постъпка си ги носи извършващият какъвто и да е акт.
Доста по- често има повече общо с липсата на самочувствие у изневеряващия и комплексарщини. Simple Smile

Това от личен опит ли е казано? Защото ако не, то няма никаква тежест.

# 1 038
  • Мнения: 1 189
Що бе, виж какъв панаир стана... Откъде тръгна темата, къде стигна, че и щом подхванаха темата за ...-гамията.
Хората СА полигамни по природа, като мъжете са полигамни (в класическата форма), а жените - хипергамни (полигамия с преференции). Моногамията е изкуствено създадено положение, което се предполага да се случи, когато двама решат, че ще правят семейство (но само се предполага).
То това не е и необходимо да си го учил, можеш да го прочетеш на толкова много места.



И аз съм на това мнение.

# 1 039
  • Мнения: X
Много е токсично да свързваш факта, че някой не може да си го държи в гащите със самочувствието на потърпевшия. Избора и отговорността за всяка една постъпка си ги носи извършващият какъвто и да е акт.
Доста по- често има повече общо с липсата на самочувствие у изневеряващия и комплексарщини. Simple Smile
Това важи за серийните кръшкачи, дето търсят доказателства колко са най-най във всяка фуста....
Едни сравнително стабилен и надежден мъж, нямащ "прояви до момента" в който се разбира, че има странична връзка, обикновено има доста по-силни причини от "...ами, не мога да си държа гащите вдигнати.".
И най-често вината е у двамата, "Никой не бяга от хубавото!"-доказвано многократно през живота до тук.

Снощи гледах филм точно по темата "Перфектни непознати"-италиански, по канал 1.Струва си да се види....   Smiley

# 1 040
  • Мнения: 17 416
Ти от филмите ли трупаш житейски опит?

# 1 041
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Аз смятам, че всеки може да изневери, стига да е налице подходяща ситуация.Което не прави, нито всички мъже, нито всички жени серийни кръшкачи или изневеряващи.
Като цяло, малко ме вълнува кой и защо иска да си усложнява живота с набези.

# 1 042
  • Мнения: 4 628
Аз съм си прост човечец, не ми се занимава с изневери, защото включват разни схеми, лъжи... Много усилия за някакъв си секс, чак се очудвам как на някои хора им се занимава с глупости.

# 1 043
  • Мнения: 14 987
Разликата между мъжете и жените е в интензитета на изкушението. Жена би изневерила, ако вижда переспектива, мъж- ако му погъделичкат провокативно егото.
И пак не е общовалидно.
Мисълта ми е, че при мъжа дразнителите са различни. А и той едва ли влага в инцидентен секс чувство. За него е себеизразяване. По- скоро импулс.

# 1 044
# 1 045
  • Мнения: 30 802
Нали знаете вица за "пуста мода"...

# 1 046
  • Варна
  • Мнения: 36 862
То пък голям келепир да има мъжа ти 23-сантиметров. Аз лично изпадам в ужас от такава възможност.

# 1 047
  • Мнения: 20 408
Има, има значение размерът. Не дължината само, абе всичко, както си му е реда.
Но, ако не пасва размерът, пак не е оправдание да изневеряваш и да правиш човека до себе си на маймуна. Приключваш и търсиш друг да ти пасва на размера. Ако това е водещо във връзката, де. Simple Smile

Лично за мен нещата са комплексни – трябва и в секса да си пасваме, и на акъл, да го кажа по-простичко. Така шансът да се стигне до изневери е по-малък според мен.

# 1 048
  • Варна
  • Мнения: 36 862
Аааа, аз не съм казала, че няма значение размерът. Казвам само, че надареният с 23-сантиметров ще ми види гърба и ще бягам с писъци.

# 1 049
  • София
  • Мнения: 12 374
Разликата между мъжете и жените е в интензитета на изкушението. Жена би изневерила, ако вижда переспектива, мъж- ако му погъделичкат провокативно егото.
И пак не е общовалидно.
Мисълта ми е, че при мъжа дразнителите са различни. А и той едва ли влага в инцидентен секс чувство. За него е себеизразяване. По- скоро импулс.

Всъщност жената, точно както мъжа, често пъти изневерява просто за фън. Никаква перспектива не търси.
Като почнете да дълбаете така, в търсене на някакви кой знае какви уау причини за изневярата, ме досмешава. Понякога просто се сваляш с някого, защото ти е кеф, защото искаш нещо ново или малко тръпка. Не всичко опира до дълбоки чуФства, търсене на нова половина и прочие сериозности.

Общи условия

Активация на акаунт