Вярвате ли че има мъже,които не изневеряват?

  • 41 874
  • 1 447
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 30 802
Въпросът е в това какво разбираш под "фън". За мъжа може да е наистина чисто физиологичен фън да си го завира където може, ако може. За жената обаче ще се обзаложа, че търси по-скоро фън от аферата и риска, главно защото чисто физиологично при жената качествен секс се случва при наличие на спокойствие, не на адреналин. Докато при мъжа е обратно.

# 1 051
  • Мнения: 14 967
Ами тя адашката смята, че масово жените вдигат полата импулсивно.
Но какво да споря, изказах принципно мнение.
Всеки според "фъна" си.

# 1 052
  • Мнения: 20 074
Цитат
Всъщност жената, точно както мъжа, често пъти изневерява просто за фън. Никаква перспектива не търси.
Като почнете да дълбаете така, в търсене на някакви кой знае какви уау причини за изневярата, ме досмешава. Понякога просто се сваляш с някого, защото ти е кеф, защото искаш нещо ново или малко тръпка. Не всичко опира до дълбоки чуФства, търсене на нова половина и прочие сериозности.
С частта за причините съм съгласна.
Но с частта
Цитат
Понякога просто се сваляш с някого, защото ти е кеф, защото искаш нещо ново или малко тръпка. Не всичко опира до дълбоки чуФства, търсене на нова половина и прочие сериозности
хич. Предполага се, че ако си в сериозна връзка подобни тръпки идват да кажат, че сте в криза на двойката или е дошъл края на връзката. Аз лично не бих "разнообразявала", а директно бих приключила връзката. Пък после юруш на "тръпките".
Много хора, които са дълбоко нагазили в семейния живот, се плашат от формалностите по развод, раздяла, било то заради страх от реакциите на децата, заради бюрократичните процедури при раздяла. И предпочитат да живеят в лъжа – да си хойкат тайничко, но да не се разделят с партньорите си, които вече не обичат, желаят, даже някои и не понасят. От това по-егоистично жалкарско поведение – здраве му кажи. Хем ги сърби, хем нямат топки открито да следват желанията си.

# 1 053
  • Варна
  • Мнения: 36 754
Всъщност при жените също съществува този стремеж да се докажат, да покажат на себе си и на другите, че още "стават" и са "вървежни". Просто при нас този стремеж не води до леглото толкова често, колкото при мъжете.

# 1 054
  • София
  • Мнения: 12 374
Масово, не, tays. Но се случва доста често - говоря от личен опит, и от опита на приятелките ми.

Това с “жената едикаквоси” дори не ми се коментира. Коя жена? Вие лично? Съседката? Аз? Леля ми? Всяка има собствени, еднакво валидни за нея причини да изневерява или не. Обобщенията са нелепи.

# 1 055
  • Мнения: 14 967
Таис, не ти разбирам яростта. Честно.
Говорех за двата пола като мое виждане по темата.
На съседките фъна не гледам.

# 1 056
  • София
  • Мнения: 12 374
Абе каква ярост, аз така си говоря и пиша. Отбелязвам, че всяко обобщение е тъпо и толкоз.

# 1 057
  • Мнения: 14 967
Абе каква ярост, аз така си говоря и пиша. Отбелязвам, че всяко обобщение е тъпо и толкоз.
Темата е зададена за мъжете, а не за мъжа на Пена.

# 1 058
  • Мнения: 4 473
Абе каква ярост, аз така си говоря и пиша. Отбелязвам, че всяко обобщение е тъпо и толкоз.
Темата е зададена за мъжете, а не за мъжа на Пена.
Но всички пишат от личен опит и едва ли обхваща всички мъже във възраст, в която може да се консумира изневяра.

# 1 059
  • София
  • Мнения: 12 374
Мъжът на Пена е представител на “мъжете”. Тук всички се ограничаваме до частни случаи - мъжът на “моята” Пена може да изневерява щото му е писнало от напълнялата му истерична жена, която му дава веднъж месечно. Друг мъж, на друга Пена, пък може да иска да се докаже дали още го бива, а трети - просто щото се е напил на мотика на Коледното парти и е легнал с колежката Мара.

Три различни причини, еднакво валидни. Със сигурност има и още, и още.

Точно, Iza Simple Smile

# 1 060
  • Мнения: 14 967
И аз пиша от лични наблюдения. И не съм обобщила като аксиома.
Излишен спор. Колкото хора, толкова и социални кръгове.

# 1 061
  • София
  • Мнения: 24 839

Много хора, които са дълбоко нагазили в семейния живот, се плашат от формалностите по развод, раздяла, било то заради страх от реакциите на децата, заради бюрократичните процедури при раздяла. И предпочитат да живеят в лъжа – да си хойкат тайничко, но да не се разделят с партньорите си, които вече не обичат, желаят, даже някои и не понасят. От това по-егоистично жалкарско поведение – здраве му кажи. Хем ги сърби, хем нямат топки открито да следват желанията си.

Ми, не, голяма част от "нагазилите", просто губят тръпката към половинката с годините, но това не значи, че не я обичат и почват да не я понасят.
Обичта не е само пеперуди и секс, нали все около това се обединява форумната съвест.

Обичта са много други неща, в името на които се призовава държането на гащите вдигнати.
И е направо тъпо, при инцидентно кривване да се изтъпаниш пред другия и децата да им искаш прошка, щото не бивало да се живее в лъжа или да ги напуснеш, щото си омърсил семейното ложе.

# 1 062
  • София
  • Мнения: 12 374
Именно, различни.

Честно казано, понеже се въртим в кръг и се повтаряме, на мен лично ми е по-интересно не каква е причината, а кой как би възприел една изневяра. Дали би простил и защо..все пак не всички изневери са равни.

Пример: почти съм сигурна, че Франсоаз не би простила, без значение дали става дума за случайна, непланирана забежка или нещо обмислено. А Сирен по-скоро ще си затвори очите, стига да няма паралелна връзка, особено с деца, заради която да се пренасочват средства, които иначе би употребила тя и нейните деца.

Разсъждвам си, не е казано, че съм права Simple Smile

# 1 063
  • Мнения: 14 967
Бившият ми имаше любовница с години, дори знаех коя е. Понеже нямах отношение към него, дори ми беше смешен, че се крие.
После взе, че си изневери на любовницата, та се бяха били двете.Blush
Ко да кажа. Хич не съм била засегната, защото ми беше все едно.

# 1 064
  • Мнения: 30 802
Чак да си затворя очите - не, по-скоро ще има много дълги и напоителни анализи как, защо, сега накъде. В смисъл - няма да подмина ей така без нищо. Но и не смятам, че е катастрофа и няма да си раздера ризата. Бих издирила факторите, които водят до това и след това - натиск да се премахнат тия фактори.

Общи условия

Активация на акаунт