Вярвате ли че има мъже,които не изневеряват?

  • 41 839
  • 1 447
  •   1
Отговори
# 1 065
  • София
  • Мнения: 12 374
Да де, но не би му стегнала багажа, нали? По-скоро ще подходиш прагматично, не толкова емоционално.

# 1 066
  • Мнения: 19 932
Според реакциите – каже ли ми той, склонна съм да простя заради искреността и при изясняване на причините, ситуацията за случилото се. И то само инцидентно, не и при перманентно подобно поведение. Дори ще ида и лично ще нашокам канчето на въпросната (стига да я разбера коя е), ако вземе, че се натяга, защото Бога ми, познавам и такива.

Не съм фен на замитане под килима, Абсурд. Разбира се, че ще се изтъпани и ще си каже. Като си е позволил да стане за резил, ще има и очи да си носи отговорността.

Ако скрие и разбера от други хора – чао. Нищо не губя от подобни мижитурства. Даже напротив.

# 1 067
  • Мнения: 30 802
Абсолютно не бих. Човек може да прави много по-идиотски неща от това да изневерява. В някои фази на живота не би било изобщо тежко прегрешение. А в брака с годините емоцията също се променя.

# 1 068
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Възприех зле, реагирах зле, накрая простих, само не ме карай да пиша по какви причини, твърде дълго е, а и не ща да се връщам към минали истории.

# 1 069
  • Мнения: 4 394
Вие може да спрягате сценарии, в които прощавате и пр., а изневеряващият може изобщо да не иска да се върне Simple Smile Риск си е изневярата за по-либералните жени, не че и за другите не е.

# 1 070
  • Мнения: 30 802
В такъв случай е още по-лесно, има си адвокати за тая работа.

Впрочем това не е изневяра, а напускане.

# 1 071
  • София
  • Мнения: 3
...каже ли ми той, склонна съм да простя заради искреността и при изясняване на причините, ситуацията за случилото се. И то само инцидентнo...
Ако е нещо инцидентно, защо му е да ти казва изобщо? Какво добро ще последва от това казване, за него или за теб?

# 1 072
  • София
  • Мнения: 24 839
Според реакциите – каже ли ми той, склонна съм да простя заради искреността и при изясняване на причините, ситуацията за случилото се. И то само инцидентно, не и при перманентно подобно поведение. Дори ще ида и лично ще нашокам канчето на въпросната (стига да я разбера коя е), ако вземе, че се натяга, защото Бога ми, познавам и такива.

Не съм фен на замитане под килима, Абсурд. Разбира се, че ще се изтъпани и ще си каже. Като си е позволил да стане за резил, ще има и очи да си носи отговорността.

Ако скрие и разбера от други хора – чао. Нищо не губя от подобни мижитурства. Даже напротив.

Е, хората сме различни.
Аз си се познавам и в момента, в който ми се изправи насреща да си изчисти съвестта, уж за да не живее в лъжа, е мъртъв- не от удар, а престава да съществува за мен в сексуален аспект.

Това- да скубя някоя кокошка, щото му се била навряла, няма как да стане, освен ако не изгубя самоуважението си- той не е малоумен и не кокошката ми е изтръскала признанието, опитвайки се да срути света, който съм градила куп време.

Така че, всеки да си носи отговорността за постъпките, а не да си играе с чувствата и наивността на другия.



# 1 073
  • Мнения: 14 966
Аз нямаше как да събера багажа на моя, защото бяхме в режим на СИО , нито той щеше да се върне при мама, нито аз. Ако бях тръгнала по квартири, щеше да граби детето да се прави на родител заради жилището. А ако бях завела дело и да сме там до привременни мерки, да е имало също страшно поразии. Просто всек преценява как му се отразява изневярата. за мен този човек беше абсолютен съквартирант като партньор, съжителствахме до подходящ за детето момент, това е. Много лесно се казва - събираш му багажа, ама ситуации много. Ами ако не иска да го изгониш ?

# 1 074
  • Мнения: X
Бих простила, и то Само забежка, Не паралелна връзка, ако съм на 80+ и вече ми е все едно.... Laughing
Иначе, не.
Писала съм неведнъж....за мен изневярата означава, че на другия вече не му дреме за мен, все едно му е какво ще става, след като си е позволил да лъже, баламосва, мами и т.н.И след като му е все едно, значи няма проблем, разбера ли, всеки да си "вдига капата".
Ако държи да остане с мен, или не изневерява, или отива да кръшка на Марс, където шанса да го видят и да се разбере, е почти нула.   Smiley
И мъжа ми го знае.Та, топката е в неговото поле...иска ли да е с мен, или не.Според отговора на тоя въпрос да решава ще сваля ли гащите.....А шанса да НЕ разбера, е нищожен.След толкова години заедно му знам и "кътните зъби", дори само да мигне, вече знам защо "мига".   Smiley

# 1 075
  • София
  • Мнения: 12 374
Ох, ако моят на 80-90 сгафи с друга баба, честно казано, няма и да отреагирам даже. По това време вече ще се готвя за оня свят, няма да ме занимава кой с кого спи Smile

# 1 076
  • Мнения: 30 802
Ти не се заричай, щото пукна пролет и като гледам по двора какви пенсионерски свалки стават...по-бетер са от тийновете. Даже си правят селфита.

# 1 077
  • Мнения: 2 421
Чак да си затворя очите - не, по-скоро ще има много дълги и напоителни анализи как, защо, сега накъде. В смисъл - няма да подмина ей така без нищо. Но и не смятам, че е катастрофа и няма да си раздера ризата. Бих издирила факторите, които водят до това и след това - натиск да се премахнат тия фактори.
Е факторите обикновено са просто че с теб е спал 1000 пъти вече, а новата е... просто нова. Както писаха и по-горе, често тя може да е и по-грозна или по-стара от собствената. Но човек иска разнообразие.
Какво ще направиш в тоя случай, ще си изрусиш косата да се правиш на по-различна ли?

# 1 078
  • Мнения: 17 407
Ама много сте интересни с това “само забежка”.

# 1 079
  • София
  • Мнения: 17 778
Другото- да се лангърка да флиртува с всяка трета, ама иначе да си седи на задника, също не е оферта. Голям праз, че няма "зaбежки" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт