Към майките слагали бебетата си в проходилка

  • 1 990
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 392
Подът ни е теракотен,но сега през лятото шляпа боса.Когато я сложих за първи път беше студено и винаги беше с чорапи и бебешки буйки.
Но  съм чела,че детето трябва да стъпва босо на мек килим. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 39 771
Дияна започнах да я слагам за малко в проходилка есента. Слагах я с пантофки.
Сега е топло, може да слагаш тънки чорапки.

# 17
  • Мнения: 492
За дечица е хубаво да ходят без обувки, за да оформат свода.В зависимост от настилката във вас можеш да сложиш чорапки, но според мен обувки изобщо не са нужни!

# 18
  • Мнения: 1 313
с чорапи беше, защото беше студено.
Аз пък съм чувала от ортопед,че задължително трябва да се прохожда с обувки. Не че съм съгласна, просто споделям

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
тичаше бос в проходилката:)

# 20
  • Мнения: 177
Ортопедът ни каза,че всички деца,които прохождат лятото трябва да са боси,без чорапки, без обувки
босо на килим,мокет, теракот даже и навън.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
за предпочитане е боса,дори и да не я слагаш в проходилка.Нека крачето усеща.Мойта щерка не мога да я обуя.В краен случай ходи по чорапи,иначе само боса шляпа в къщи.
Различни ортопеди,различни възгледи.Някои препоръчват с обувки да се прохожда,други -боси.

# 22
  • Мнения: 2 220
Бос се разхожда из нас.  Peace Ако е хладно, с чорапки, но без обувки. Привърженик съм на ходенето на бос крак, но само вкъщи - навън абсурд.

# 23
  • Мнения: 8 917
Бос се разхожда из нас.  Peace Ако е хладно, с чорапки, но без обувки. Привърженик съм на ходенето на бос крак, но само вкъщи - навън абсурд.
Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мони беше в проходилка през зимата, затова я обувахме - с буйките на КК за прохождане.

# 25
  • Мнения: 9 990
Боса по теракота.Дори и да обуя нещо-сама си го махаше.

# 26
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Боса!!!

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
По-добре за крачетата е да е с обувчици, но лятото може босичка или с чорапки...

Кой казва?
Ортопеда казва задължително босо да е детето...
Peace Peace PeaceБОСИ КРАЧЕТА

# 28
  • Мнения: 505
И аз слагам малката от няколко дни насам  и беше боса,но си направи плюска на палчето и сега й слагам чорапче за да не я боли.

# 29
  • Мнения: 3 360
Боса Peace,даже и навън в двора я пускам боса!

Общи условия

Активация на акаунт