Мъжете Рак - 2

  • 23 631
  • 760
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 17 815
Ракът е женска зодия. Аз не познавам мъжествен рак. : )
Макар че, както споменах по- назад, познавам няколко, които много си гледат семействата и са адски трудолюбиви, немрънкащи и стоици. Наистина са два вида, но като цяло си имат женските качества, които за една жена могат да са чаровни, но за мъж са неприятни.

# 166
  • BG
  • Мнения: 893
Моят БНД го харесах, защо беше хубав, амбициозен, добър и кротък...но това се оказа само привидно. Лошото е, че разбрах какъв е вече в напреднала бременност, когато беше късно за бягство. Ако ме беше разигравал както пишат някои момичета тук, абсурд да се бях хванала с него.

# 167
  • София
  • Мнения: 17 815
Те тия кротките...
Какво знаши добър в случая? Не се заяждам, просто ми стана интересно. 

# 168
  • Мнения: 3 988
То и моя много лесно се сърди и то за много дребни неща и дори той да е виновен и да е създал някаква ситуация се цупи и чака аз да го потърся...да рака е женска зодия и найстина на жената във връзката се пада по мъжката роля..Доста го въртях преди да се реша за каквото и да е във връзката ни,а пък за дете не исках да чувам,докато не му изкарам всички дяволи..Simple Smile

# 169
  • Мнения: X
Моят БНД го харесах, защо беше хубав, амбициозен, добър и кротък...но това се оказа само привидно. Лошото е, че разбрах какъв е вече в напреднала бременност, когато беше късно за бягство. Ако ме беше разигравал както пишат някои момичета тук, абсурд да се бях хванала с него.

А сега заедно ли сте?

Ужасно е когато си показват характерите след обвързване. :/


На мен мъжете раци никога не са ми били интересни и достатъчно мъжествени, затова и въпросът.

# 170
  • Мнения: 107
Моят също преди официално да сме заедно беше много различен, правеше ми романтични жестове, не че не ги прави сега, но е по-рядко. Но най-големият проблем е това със сърденето, като тази черта от характера си я показа на по-късен етап.

# 171
  • Мнения: 4 619
Аз съм жена рак и също съм доста сръдлива, мнителна и често ми се менят настроенията. Не е лесно да се живее с такъв човек. Може би един мъж повече би издържал, понеже не се впечатляват толкова, но за една жена да търпи такова нещо... Не ви завиждам хич. Не знам дали това ще ви успокои, но и на нас не ни е лесно със самите себе си.

# 172
  • София
  • Мнения: 17 815
Само че едно  е сърдене, друго е да направиш ситуация, да обвиниш другия за нея и да се разсърдиш, па после да чакаш да ти прави нишани, каквото е описала likeawind. Примерно. Това е крейзимейкинг и манипулация, докато жените от зодията просто се сърдят за нещо. Според мен сме си много точни дори. Нищо общо с мъжете раци Laughing

# 173
  • Мнения: 4 619
Ами, то сръднята си е вид манипулация. Поне според мен.

# 174
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
Женките Рачки имаме кофтия навик да позволяваме отровни хора да кръжат по орбитата около нас. С такива отпадъци няма как да си ухилен и щастлив човек. Като попивателна гъба за всякакви емоции сме. Като съм с нерваци и избухливци - ставаме кълбо от нерви и всичко ме дразни. Когато някой се вкисли - и на нас ни пада Ph-то, образно казано. Някой като ревне - аз съм втората. Но пък с готини хора - весели, лесни в общуването, без сериозни дефицити....колко ми е леко и приятно. Що ли с такива не ми идва да мрънкам, да се сърдя, да се оттеглям в дълбините на душевността си?!

Не знам обаче дали горните твърдения важат и за мъжете Раци или техните причини за кофти настроения са други.

Сърденето е манипулация, когато е безпочвено.

# 175
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Моето рачешко има прегръдка....онази прегръдка....някой беше писал. Обгърне ли ме...и съм абдикирала тотално...
Свърза ни якия секс в началото...Мда...Приятели си бяхме от години преди "свързването" .
 Всъщност раците като приятели са много по-добри, отколкото като интимни партньори. Свиването и затварянето в черупката /несигурността/ се проявява в интимните им отношения.
Иначе когато реши нещо т.е се определи, е скала. Бетон. Стабилен, пазещ, неотклоняващ се. Държи ме, безкомпромисно. Умен е. Прагматичен.
Има страхотно чувство за хумор, склонен на самоирония. Има невероятен смях. Слънчев, гърлен, топъл. Гледа ме с едни искрички в очите....Пък как ме прегръща....оффффффффф
Грижовен. Разчитам.

О! И висок.

Последна редакция: нд, 02 юни 2019, 21:56 от а Kеа?

# 176
  • София
  • Мнения: 17 815
Моето рачешко има прегръдка....онази прегръдка....някой беше писал.
Иначе когато реши нещо т.е се определи, е скала. Бетон. Стабилен, пазещ, неотклоняващ се. Държи ме, безкомпромисно. Умен е. Прагматичен.
Има страхотно чувство за хумор, склонен на самоирония. Има невероятен смях. Слънчев, гърлен, топъл. Гледа ме с едни искрички в очите....Грижовен. Разчитам.
Твоят е от втория вид рачета. Усмихнах се, докато те четох Blue Heart Да си го ползваш със здраве.

# 177
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Tц....бая съм се оплакала назад в темата.
Wink

# 178
  • Мнения: 10 995
Омъжена съм за рак, в момента имам един ухажор рак. Ами всичко, което сте написали за тях е вярно. Ухажорът е много мил, в пъти по-приятен от другите , с които съм имала вземане даване. Но съм наясно, че съвместния живот е бутане от моя страна и дърпане от негова. Обаче явно аз имам нужда от такива мъже в живота си.

# 179
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 854
True story? Bowtie
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт