Мъжете Рак - 2

  • 23 367
  • 760
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 972
Фрау скитница нз дали само аз попадам на такива жени риба но са големи егоисти особенно тези които са майки,аз такава себевлюбеност не съм виждала,то тоалети,но прически,то покупки пък децата и внуците кучета ги яли:-)..моят рак също е заступорен в миналото,особенно в спомена за баба си ,всеки ден я споменава как го е посрещала,как го е гледала ,как му е готвела...

# 256
  • Deutschland
  • Мнения: 5 399
Не мисля, че се има предвид товa с "жалене по миналото", но се потресох от потничетата без сутиен на седемдесетак Laughing

Гледката е потресаваща

# 257
  • София
  • Мнения: 17 773
, пу пу, ще излезе стабилен мъж от него. При него казана дума - хвърлен камък. Отговорен е като се захване с нещо и си го гони докрай.
Този ще е от добрите мъжки рачета. Няма по- хубаво от това мъж да си държи на думата и да тежи
Четейки темата, виждам, че не са малко и от другия тип за съжаление. Дето ще се връткат като фурнаджийска лопата, ще искат ти да им се извиняваш, изживявайки се като жертвата, ще те режат по к**венския начин, демек "ама то на шега те обидих". Хем те реже и уязвява, хем не поема отговорност, щото е "само шега".
Звучи патологично, не знаех, че има и такива мъже раци.

# 258
  • София
  • Мнения: 126
Здравейте!

Годеникът ми е рак. С интерес ще следя темата Simple Smile

# 259
  • Мнения: 3 044
Идвам да се оплача хахах. Занимавам се с 1 мъж рак - странна история, писахме си сума ти време като приятели, познаваме се от преди, съквартирант е на мой приятел, вървят разговорите, обсъждаме всякакви теми, стигна се до секс, върви и той, разбрахме се, че ще продължим да го правим, разговорите продължиха и след това, всеки ден, по цял ден. Каза ми, че съм супер, била съм красива, сексът хубав, разговорите интересни, умна съм била, различна от хората, които са около него, нооо не съм за него (за връзка), не го усещал, нямало логика, просто усещания. Окееей. Сега и аз съм объркана. Раче съм и аз и в момента не мога да осмисля какви потребности задоволява с мен. Сексът ясно, не го коментираме, ама защо по-точно ми пише вс ден, по цял ден, от месеци, държи да остава при мен през нощта, да ме гушка, пък не усеща да съм за него за връзка? Обърква ме с поведение и аз вече не знам как да се държа с него.. Това с усещанията и липсата на логика, ми го написа снощи, та не знам и кво да отговоря, та просто съм го сийнала хаха

Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 08:50 от FlameV

# 260
  • Мнения: X
Искам да ви попитам как общувате с мъжете Рак?
Струват ми се малко негативисти. Изпадат в състояния, в които запичват да си размишляват разни неща и ни приемат, ни предават. Ако ги питаш - всичко е наред, няма проблем, но изобщо не са в разговора...
За нещо позитивно могат с 2-3 изречения да приключат темата, но за нещо негативноооо са просто във вихъра си..

# 261
  • Мнения: 191
Искам да ви попитам как общувате с мъжете Рак?
Струват ми се малко негативисти. Изпадат в състояния, в които запичват да си размишляват разни неща и ни приемат, ни предават. Ако ги питаш - всичко е наред, няма проблем, но изобщо не са в разговора...
За нещо позитивно могат с 2-3 изречения да приключат темата, но за нещо негативноооо са просто във вихъра си..
М,да.......потайни са,какво става в главата му не се знае,но се свиква.Като им мине си казват проблема,така,че като го видя,че се е умислил,вече хич не ми дреме,защото аз съм човек,който говори и споделя,а той като неще,го оставям на мира.И когато стигне той сам с мислите си до някакво решение го споделя!

# 262
  • Мнения: 3 972
Flamev в повече са му дошли емоциите сега идва момента да се крие..кажи му че го харесваш и искаш да имате нещо ако няма намерения към теб нека да не те задържа..в любовта логика няма да не я търси..

# 263
  • Мнения: 3 044
Аа, той не я търси логиката. Просто каза " Казвам че не си за мен, само и единствено щото така го усещам. Изключваме логиката, говорим за усещане само и единствено"
Демек не го усеща, ама ми пише по цял ден, всеки ден, от месеци + иска да правим секс често, ама да остава у нас после и да се гушкаме. Супер съм била във всички отношения, ама" не съм за него ". Ми.. Не разбирам

# 264
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Рачетата имаме способността да си набиваме рамки и клишета, които после зорко спазваме. Един вид и самозащита. Например "Еди кой си не е мой тип (визия/характер/поведение). Абсурд да имам нещо с него". Но в хода на опознаването може тотално да си променим мнението....но и да ни е страх да си признаем.

Разбира се го има и другият вариант. Твоят Рак просто да е доволен от сегашното статукво - секс и лафчета и да му е достатъчно. Защо не пробваш да спреш да си му удобна и под ръка? Bowtie

# 265
  • Мнения: 3 044
Джулая, ми защото реално ми е и приятел. Разговорите, които си ги имаше месеци от преди секса, са доста найс, разбира ме, щото нали и аз раче, та грам не ми се иска да си прекратяваме комуникацията. Сексът е допълнение, а не основното, заради което комуникираме. Даже в началото грам не беше на преден план, просто се получи след известно време и заради повече сближаване. Иначе е човек, с който споделям много, без да съди, даже напротив, хваща ми поведенията и разбира емоциите ми, та това не е нещо, което искам да губя...Мога да прекратя секса, ама пък и той е хубав хахх

# 266
  • Мнения: 3 972
Аз не мисля че самия той е наясно какъв човек му трябва,мъжът ми също ми е предлагал такива сделки когато сме се карали и положението е било критично,да се разделим но да се чуваме и да се виждаме за секс,аз пък затворя ли вратата няма връщане назад,въпреки че секса с него много ми харесва но имам и чувства и едва ли ще издържа на това положение  или или..

# 267
  • Мнения: X
Разбира се го има и другият вариант. Твоят Рак просто да е доволен от сегашното статукво - секс и лафчета и да му е достатъчно. Защо не пробваш да спреш да си му удобна и под ръка? Bowtie

Това е съвет, който работи доста добре за всеки един мъж Simple Smile

# 268
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Джулая, ми защото реално ми е и приятел. Разговорите, които си ги имаше месеци от преди секса, са доста найс, разбира ме, щото нали и аз раче, та грам не ми се иска да си прекратяваме комуникацията.
Ааа, не казвам да го зарежеш на 100%. А просто да спреш да си насреща всеки път щом му се приискат муш, гуш и лаф мохабет. И да не си подвластна, разбираща и подкрепяща рачешкото му настроение напред - назад, искам я - не я искам, да - ама не и т.н. ..и то да е за твоя сметка, разбира се. От Скорпито не научи ли някои уроци? Stuck Out Tongue Winking Eye

Знам какво ти е усещането Рак с Рак...все едно сте 2 сродни души. Или една душа в 2 тела. Секта Joy Улавяте си настроения, довършвате си изречения, мислите и усещате еднакво и не се налага тежко напасване на характери.

# 269
  • Мнения: 188
Тук Скорпита споменавате. Раците харесвате ли Скорпита? Моя е на 23 октомври - на първия ден на зодията. Grinning Давайте съвети, много е дистанциран и не говори за важни неща, но според него - всичко с времето си.

Общи условия

Активация на акаунт