Мъжете Рак - 2

  • 23 501
  • 760
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 17 775
Демек пак другият е виновен Laughing

# 451
  • Мнения: 90
Странно ми е обаче, когато някой раздели представителите на една зодия по полове. Едва ли не всички жени са еднакви и всички мъже са също такива. По-скоро различията в характерите се дължат на другите планети, домове и аспекти, какво и възпитание, приятелска среда. А друго е, ако същите качества, които харесвате в жените например, не харесвате в мъжете. Аз имам повече общо с много мъже от зодията си, отколкото с някои жени. Иначе и аз споменах за мъж или жена от дадена зодия, ама едва ли не за личен опит говорих. Обаче статии от рода на “мъжът Стрелец и играч, а жената не е, щото е като повечето жени” са глупави. Аз лично знам мъже Стрелци, които искат сериозна връзка и жени Стрелкини, които не искат някой да ги затваря. Аз лично харесвам Рак (сега говоря за мъже, защото такава е темата, но и аз като жена съм такава), защото масово са нежни и грижовни, добри бащи, съпрузи, приятели, братя, изобщо добри хора за отношения. Не търся алфа мъжкар, който да ми тропа по масата. Харесвам Овни, ама заради хумора и бъбривостта, смелостта, не защото са лидери. Аз имам достатъчно качества, за да не съм придатък на даден мъж. Харесва ми Близнака, защото прави живота ми по-щастлив. Иначе и сама мога да съществувам. Това с годините го разбрах. Не ми трябва някаква Дева или Скорпион заради вътрешните добри намерения, при положение, че имат милион кусура и красотата и уменията в дадена област не компенсират извратените им стандарти. На Рака това, че е по-емоционален не ми е проблем, аз самата като представител на зодията съм тактична и знам, че е лесно да обидиш друг, уж казвайки истината (по най-брутален начин), ама теб като те обидят е друго. Предпочитам по-толерантен (не безгласен) отколкото вечно прям, а всъщност направо груб. И веднага се сещам за Стрелец. Ама и те реват някой като ги засегне. Обаче обичат да засягат другите. И лъвовете са така. Овните са ми всъщност най-ларж.

# 452
  • BG
  • Мнения: 892
Цитат
Аз лично харесвам Рак (сега говоря за мъже, защото такава е темата, но и аз като жена съм такава), защото масово са нежни и грижовни, добри бащи, съпрузи, приятели, братя, изобщо добри хора за отношения.
Хахах, масово ли? Аз пък масово гледам, че е точно обратното.

# 453
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Много докачливи тия мъже Раци Grinning Чак пък такова вживяване заради думите на непознати...Все едно някой персонално ви обвинява. Това са дреболии, в които един Рак е способен да забие и да върти ли върти. И го казвам като жена Рак. Ми не може всички да ни харесват Trollface

# 454
  • Мнения: 4 312
Май не заставаш с действия зад думи Simple Smile Тук всеки си разказва личните наблюдения.Раците,според моите са егоистични,мързеливи,латентни и неверни.Въпреки,че "моят"рак е уведомен,че има друг при мен,от 2 год,когато му казах "баста!" не е спряш да ме търси "you are still the only one" хахаха.А май и при него си има някоя там,макар и необявена.Нищо мъжко и трърдо не виждам аз.Поне нищо,което да ме привлече хахаха

Последна редакция: пн, 28 окт 2019, 12:13 от red soul

# 455
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Ооо,да....раците винаги държат бивши за резерва. Години наред може да са в запаса.
Ей, така ....периодично напомнят, даже и си подновяват бивши връзки.

# 456
  • Мнения: 90
Ракът може да е сръдлив, но много от нас биха дали втори шанс на гадже, както и да е свършила работата. Но както моята най-добра приятелка Овен казва - “не плюй на метеното”. Скорпионът повече си ги държи като резерва, защото хем иска самота, хем иска връзка. Но ако си му направил нещо лошо и се събереш с него, постоянно ще те жегва и напомня. Стрелец почти няма да начин да прибере бивш, освен ако не е за боцкането. Близнаците, Везните и Рибите не ги знаеш. Двойни зодии са все, противоречат си. Познавам мъж Рак, който смени обаче 4 жени и има 7 деца, а няма 40. Не се шегувам. Ама по принцип на него си му щрака главата нещо. Жени се, развежда се, излага се. Има и жени Рачки, които са ужасни. От всяка зодия има кьопави типажи.

# 457
  • София
  • Мнения: 17 775
Не съм сигурна, че раците прибират бивши. Не и в този смисъл- категорична раздяла и после всичко да си продължи постарому. Ако се случи, по- скоро в акъла на рака мачът е свирен и реакциите са други.
Не съм чула рак да прибере някого и да си живеят дълго и щастливо. Или сам осуетява връзката, защото не може да прости, или грам не му дреме вече. Т.е. и в дваа случая на практика си е тръгнал от връзката.

# 458
  • Мнения: 90
С моя бивш Риби все късахме и все ми ставаше жал, за спомена, все пак първа връзка, дълга. Младежки моменти. И даже изневери и бях теглила чертата, при това с бившата си, с която уж “нямаше никакви отношения”. Една отвратителна Дева - казвам го, защото това момиче после безпричинно ме нападаше и публикуваше в мрежите заядливи постове, насочени към мен. И въпреки това пак щях да страдам и да се върна, ако той беше предложил. Бях като овца буквално. Добре, че моята приятелка, истинската Овца, която обаче беше умна, ясно ми каза - “а се върна при тоя, счупих ти главата”. После и приятелят Овен много ми говори, направо ми се караше да не бъда заслепена. И най-накрая срещнах Близнака, който ме събуди от тази влюбена кома. Сега Рибата и да се завърти около мен, затворена страница е. Ако като мъж ме беше напуснал, може би щях да дам шанс, заради топките да говориш на някого в очите. Ама да ми изневериш и криеш, не. Това е гнусно.

# 459
  • Мнения: 3 044
Аз, като рак, никога не съм си прибирала обратно. Принципно ми отнема много време да си тръгна по начало, ама тръгна ли си, е край.. Просто аз държа до последно, докато крайно не спре да ми пука. Спре ли - няма връщане. Иначе пословично мога да си седя Joy тъпо и упорито да се мъча да оправям нещо счупено.

# 460
  • София
  • Мнения: 17 775
Да, ама към края вече кАжи не е ли забавно Laughing
Обикновено отсреща се чудят какво е станало с това мило, търпеливо същество.

# 461
  • Мнения: 90
Току що разбрах всъщност, че Ракът на моята приятелка се е бил в дискотека с бившия й заради нея и се хванах за главата, това беше неочаквано. Другият е Риби и нещо го е предизвиквал цяла вечер и нашият си е изпуснал нервите и тръгнал да му прави хватки. Close За вълка говорим. Аз съм била на крачка да наскубя онази Девата и също една Риба, но и двете ме обиждаха много грозно. И въпреки това физичексата саморазправа ми е идиотска. Освен, ако не е самозащита.

# 462
  • София
  • Мнения: 17 775
Амии, раците са малко буийни понякога. Честно казано, не ме учудва.

# 463
  • Мнения: 3 044
Да, ама към края вече кАжи не е ли забавно Laughing
Обикновено отсреща се чудят какво е станало с това мило, търпеливо същество.

О, да, всички винаги са свръх изненадани, когато се обърне монетата. А при нас, раците, обратната страна е много апатипно - жестока. Просто все едно изчезва всичко. Има като че някаква граница, която като се премине, еми, нищо не остава хаха. Много е странно

# 464
  • Мнения: 90
Много ми е смешно как никой не очаква моята безразлична или ядосана страна и чакат и ми скачат върху нервите и чувствата, докато един ден просто не тегля чертата. Свикнали са да съм сладко русо момиченце, което е мило към всеки и сдържано. Не че се крия, просто всеки получава това, което е заслужил (не говоря за отмъстителност, а за продължаване напред). Лошото е, че съм много чувствителна, асцендентът ми Козирог го прикрива, но съм. Но не се срамувам де. Че имам душа.

Общи условия

Активация на акаунт