Ще ми се и аз да мислех, добро за мъжете раци. По нагоре, бях разказала безумната си история с такъв екземпляр. Ами стана така ,че бях на 2 събирания с приятели. Когато му споменах се разкиселя, обвини ме ,че съм се разпрала от .... и както и да е от 2,3 седмици не иска да излизаме, звъннах му веднъж не ми вдигна и реших вече изобщо да не се занимавам с този мъж. На всичкото отгоре ми се довлече в работата с някаква жена която беше 3 глави над него. Мина покрай мен и се направи ,че не ме вижда. На другия ден ми се довлече и не спря да ми досажда с неговите си тъпотии. Вече ми беше писнало на гъза,с извинение. На следващата  ми смяна дойде отново... да дойде да ми каже ,че е много зает,със смучки на врата ахахахха,много зряло. На следващата смяна ми каза да му звънна, но аз естествено не му се обадих. Не дойде цяла една смяна и си викам,супер, разакара се, но уви, последните ми смени идва всеки път, да си говорим,но го отсвирвам. Днес пак беше с подобие на смучки. Аз се чудя какво иска този смотан уж мъж с душа на 6 годишен от мен? Май,наистина му връзват. Не че на мен не, но все пак... никога мъж рак! Пази ме,за резерва, като го отсвирят мутантите или и аз не знам. Май трябва,да го отсвиря, да не ми се влачи в работата. Тцтцтц незнам как привличам най-откачените мъже. Мислех,че зодия рак сме пичове, но май само жените Simple Smile