Мъжете Рак - 2

  • 23 220
  • 760
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 28
Дами, видях, че сте го направили рачешко царство и днес реших и аз да си направя профил. Юлски Рак съм, мъж.
Отдавна следя тази тема. Преди време отричах астролгията, но като научих, че има повече от слънчеви знаци и се задълбочих, открих много сходства. Едно гадже Водолей ме запали. Имам и Луна в Рак, и Меркурий в Рак. Емоционален съм при това доста. Всеки път си казвам, че ще стана по-безчувствен, всеки път не се получава. Ревнив - само, ако има основателна причина. Сръдлив - пак с причина. Не съм злопаметен обаче, даже всеки път като се разсърдя, отвътре ме гложди да простя. Не съм егоист, за жалост. Мамино синче - абсурд, даже смятам, че в момента, в който почнеш работа, трябва да бъдеш самостоятелен вече, не може до 50 да висиш на главата на мама. Иначе обичам и уважавам майката Близнаци много!

# 526
  • София
  • Мнения: 17 706
Я, сладко раче. : )

# 527
  • Мнения: 1 502
Идвам и аз да се разпиша по въпроса с мъж рак.
Приятелят ми е зодия рак, аз съм риби с асцендент рак и Луна в скорпион ( така ми е било писано Smile). Смятам, че се разбираме чудесно, определено имаме трески за дялане в отношенията, но кой няма.
Проблемът е, че когато искам да говорим за следваща стъпка в отношенията ни той се прави на ударен и или ме уверява, че е въпрос на време или сменя темата.На няколко пъти сме се разделяли, защото аз искам да знам накъде вървим, но той е този, който се "връща " и така няколко месеца нещата са приказка.
 Като цяло в темата припознах много от неговите черти, свикнах с изчезването и затварянето му, но той сам идва и ми споделя какво му е било и защо не е искал да говори. Ревностно пази и е привързан към семейството си, непостоянен е на моменти. Захваща се с големи неща и ги зарязва, когато някой му убие ентусиазма. Има и добри качества разбира се - умее да изслушва, грижовен е и когато иска показва толкова много емоции, че чак ти става мило.
Проблемът ми е, че помежду ни се случиха разни неприятни неща, карахме се, взаимно се наранихме и прекратихме контакт. Опита се да говори с мен, но аз тотално го игнорирах. Объркана съм, понеже не сме си казали край, но от гордост ли какво и аз не бих потърсила. Не знам и той какво мисли сега. Ако някой има представа какъв би бил следващият му ход (и дали би имал) моля за съвет 🙂

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 15:58 от Wonderland.

# 528
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Няма да има ход. Ще чака ход от тебе.

# 529
  • София
  • Мнения: 17 706
Проблемът ти не е зодиакален. Дори най- смотаните мъже не рискуват с подобно поведение, ако искат да прекарат дълго време с една жена.

# 530
  • Мнения: 1 502
Няма да има ход. Ще чака ход от тебе.

Т.е аз трябва да свикна да преглъщам дори той да греши? Не е първият ми рак, но толкова запънат на тази тема не бях срещала.

# 531
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Момиче, този мъж не знае за какво си му.
Не е от зодията.
А иначе от зодията- ще те държи на стендбай, докато....ти уври главата.

# 532
  • Мнения: 9 988
Забрави го и продължавай нататък. Той явно няма стремежи към задълбочаване на връзката.

# 533
  • Мнения: 1 502
Забрави го и продължавай нататък. Той явно няма стремежи към задълбочаване на връзката.

Може би така е най-добре. Хубаво е човек да чуе това, от което го е страх Simple Smile

# 534
  • Мнения: X
Мъжете раци просто правят обратното, на това, което ти очакваш. Аз и преди го писах, че Скорпиона може само пасти да яде по недоверчивост, мнителност и потайност. Значи, с Рака не знаеш откъде ще ти дойде. Не мож' позна посмъртно. По нищо не личи. Изведнъж ще те остави кат' барани яйца. А сега прибави и мрънкането, добави нерешителността и вечната драма и ей го мъжът Рак. Е, да кажа и хубавото......емоционални, не са алчни ( но не пипай неговото), верни, романтични, добри любовници, (обичат ласките и целувките, отдават се напълно), грижовни, щедри и адски силни- това е най-големият парадокс. Изглежда неуверен, уж все си мени желанията, уж не може да вземе решение, обаче това служи само за заблуда на отсрещния и за да спечели време, докато обмисля добре стратегията. И понеже е цар на търпението, накрая ти прегаряш, а той остава в играта. Той просто оцелява. И пак става неговата.
Радост му носят: парите и жените.
Страх: пак същото, ама жените да не му вземат парите.
Почти всеки ден чувам : "мене никой не ме разбира".
Побърква се, ако изпусне контрола. Но пак не се познава с просто око. Аз с години наблюдавам и внимавам.
Обаче е неустоим чаровник. Гледа те с тоя топъл и дълбок поглед и те хипнотизира. И знаеш, че вече си се предал, но пък ти е едно хубаво. Живея с Раци в вкъщи.

Последна редакция: вт, 19 ное 2019, 00:06 от Анонимен

# 535
  • Мнения: 28
Като Рак с преобладавщо Рак в наталната карта мога да кажа едно. Мразя да правя първата крачка! Веднъж го направих с жена Скорпион, всичко аз давах, тя ме захвърли като парцал, използваше ме, унижаваше ме. Предпочитам жената първата крачка да направи, както и по-големите. Преди бях много доверчив, вече свалих розовите очила. И съм много бавен във всичко също така. Но веднъж усетя ли истинско желние и топлина от отсрещната страна, се отдавам. Не знам какво цели приятелят ти обаче. Дали е като мен или просто не знае какво иска.

# 536
  • Мнения: X
Цитат
Предпочитам жената първата крачка да направи, както и по-големите.
много п****ско, сори..

ма пък някои жени се кефят, що..

# 537
  • Мнения: X
Като Рак с преобладавщо Рак в наталната карта мога да кажа едно. Мразя да правя първата крачка! Веднъж го направих с жена Скорпион, всичко аз давах, тя ме захвърли като парцал, използваше ме, унижаваше ме. Предпочитам жената първата крачка да направи, както и по-големите. Преди бях много доверчив, вече свалих розовите очила. И съм много бавен във всичко също така. Но веднъж усетя ли истинско желние и топлина от отсрещната страна, се отдавам. Не знам какво цели приятелят ти обаче. Дали е като мен или просто не знае какво иска.
Ами при нас.....ние се познавахме и бяхме приятели. Аз направих първата крачка, но след като той се пробва два- три пъти, но аз го отрязах. И като го отрязах, започна да ме игнорира. Не ми отговаряше на смс-ите. Направо буквално ме избягваше. А ние все пак заради професията се засичахме. И на мен ми беше кофти, щото уж нали бяхме приятели !?! И накрая, след една година се видяхме, покани ме на вечеря, обаче след вечерята ме изпрати до нас и нищо.  И аз си викам "тоя изобщо не си пада по мен". След месец го поканих на вечеря и му казах, че след вечерята искам да се забавляваме цяла нощ. Пратих му целувка. Той прие и върна също целувка. После аз направо го поканих у нас, той донесе шампанско и после и двамата се влюбихме, като той каза, че отдавна си бил падал по мен.

# 538
  • sofia
  • Мнения: 2 255
Като Рак с преобладавщо Рак в наталната карта мога да кажа едно. Мразя да правя първата крачка! Веднъж го направих с жена Скорпион, всичко аз давах, тя ме захвърли като парцал, използваше ме, унижаваше ме. Предпочитам жената първата крачка да направи, както и по-големите. Преди бях много доверчив, вече свалих розовите очила. И съм много бавен във всичко също така. Но веднъж усетя ли истинско желние и топлина от отсрещната страна, се отдавам. Не знам какво цели приятелят ти обаче. Дали е като мен или просто не знае какво иска.
Това е много типично за раците мъже - да чакат да бъдат забелязани и харесани. И имам чувство бихте се отдали на абсолютно всяка, проявила искрен интерес. Т.е. не подбирате много, а на мен ми изглежда доста безхарактерно. От там и женкарството - някак, не можете да отказвате, след като сте усетили интерес към вас.
Затова не ги харесвам мъжете раци. Имала съм преди много години бегъл опит - не бих повторила. Предпочитам  мъже, които знаят с точност коя жена искат и упорито преследват целта си (активно, а не пасивно или пасивно-агресивно). И които имат достатъчно самочувствие, за да не припадат по всяка, която има се усмихне.  Simple Smile

# 539
  • Мнения: X
Като Рак с преобладавщо Рак в наталната карта мога да кажа едно. Мразя да правя първата крачка! Веднъж го направих с жена Скорпион, всичко аз давах, тя ме захвърли като парцал, използваше ме, унижаваше ме. Предпочитам жената първата крачка да направи, както и по-големите. Преди бях много доверчив, вече свалих розовите очила. И съм много бавен във всичко също така. Но веднъж усетя ли истинско желние и топлина от отсрещната страна, се отдавам. Не знам какво цели приятелят ти обаче. Дали е като мен или просто не знае какво иска.
Това е много типично за раците мъже - да чакат да бъдат забелязани и харесани. И имам чувство бихте се отдали на абсолютно всяка, проявила искрен интерес. Т.е. не подбирате много, а на мен ми изглежда доста безхарактерно. От там и женкарството - някак, не можете да отказвате, след като сте усетили интерес към вас.
Затова не ги харесвам мъжете раци. Имала съм преди много години бегъл опит - не бих повторила. Предпочитам  мъже, които знаят с точност коя жена искат и упорито преследват целта си (активно, а не пасивно или пасивно-агресивно). И които имат достатъчно самочувствие, за да не припадат по всяка, която има се усмихне.  Simple Smile
А ти коя зодия си ?
И коя зодия за мъж ти допада най-много ?

Общи условия

Активация на акаунт