Мъжете Рак - 2

  • 23 616
  • 760
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 17 815
Акп насреща стои също инертна жена, по мои впечатления си надмогват своята и се държат малко по- настойчиво. Ако срещу тях стои нахалничка, лесно се навиват, после обаче пак се дръпват, все пак тя върши повечето работа.

# 631
  • Мнения: 1 502
Като цяло си е едно непрестанно танго живота с тях.
Жените от зодията са коренно различни.
От мъжете нямам само лоши впечатления . Страхотно приятелство, добри психолози, изключително забавни, суетни, състрадателни, справедливи, душички.
Обаче не е само това разбира се и в един момент идва в повече.

# 632
  • Мнения: 859
От година и половина съм с мъж рак. Аз също съм рак. Веднага се събрахме под един покрив, бързо се и сгодихме. При нас има от всичко по... много. Много сме чувствителни, обичаме силно, щедри и грижовни, искаме и даваме много внимание. Това често не среща ответната реакция от другите и изпадаме в депресии. При нас няма половинчати чувства и емоции, всичко се изживява силно и докрай. Наблюдателни и интуитивни сме. Усещаме, когато ни лъжат, използват и въпреки че не сме лоши по природа, не оставаме длъжни. Чувството ни за хумор е малко особено, понякога си щракаме с рачешките щипки и си боли. Simple Smile.
Моят Рак си е странен тип, има си своите моменти и периоди, когато не е много за гледане, но понеже сме си от една "порода", си се търпим някак.

# 633
  • София
  • Мнения: 17 815
Звучи сладко. Винаги ми е било интересно как е между два рака.

# 634
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 852
Звучи сладко. Винаги ми е било интересно как е между два рака.
Като в секта за избрани хора Joy

# 635
  • София
  • Мнения: 17 815
Май май Laughing

# 636
  • Мнения: 107
От година и половина съм с мъж рак. Аз също съм рак. Веднага се събрахме под един покрив, бързо се и сгодихме. При нас има от всичко по... много. Много сме чувствителни, обичаме силно, щедри и грижовни, искаме и даваме много внимание. Това често не среща ответната реакция от другите и изпадаме в депресии. При нас няма половинчати чувства и емоции, всичко се изживява силно и докрай. Наблюдателни и интуитивни сме. Усещаме, когато ни лъжат, използват и въпреки че не сме лоши по природа, не оставаме длъжни. Чувството ни за хумор е малко особено, понякога си щракаме с рачешките щипки и си боли. Simple Smile.
Моят Рак си е странен тип, има си своите моменти и периоди, когато не е много за гледане, но понеже сме си от една "порода", си се търпим някак.

Тактична, както винаги Kissing Face . Мда. Признавам се за виновен. Рак. Юлски. Проклет. Труден. Кисел. На моменти отвратително кисел. И двамата, примерно, сабахлем сме, както казва мой приател "малиии". Който ме е виждал рано сутрин знае за какво иде реч. Ph-то е далеч под нулата. Говорим за нормално ставане без часовници, аларми, телефони или СТОТИНКИ!!!!. И единственето, което излиза от устата ми е "кафееееееее" с интонацията и настроението на Лърч от "Семейство Адамс". За година и половина наистина общуваме, спорим и се караме все едно 20 години сме заедно. А нейна милост сабахлем отива в своята черно лилава крепост, в черно лилавата тъмница и трябва да мине поне час преди да мога да говоря нещо с нея. Пък ако ще и 14-ти да е, ако ще и 08. 03 да е, ако ще и кръгла годишнина да е. Ужас! А я питайте какво става сабахлем когато моя милост си спи сладко и тя реши точно тогава да си прави ивентаризация на джобовете точно в спалнята. За протокола, съм с ламиниран паркет, на който се чува и ходене по чорапи, КАМО ЛИ падащи стотинки. Аааааа! Е тогава можете да си представите, дами и господа какъв е моят период, когато не съм за гледане. То не че иначе съм самата прелест... Revolving Hearts

# 637
  • Мнения: 15 960
Звучи сладко. Винаги ми е било интересно как е между два рака.
Като между Питър Пан и Мери Попинз.

# 638
  • Мнения: X
Ооо да, Питър Пан е страхотно сравнение. Изобщо ако не си запазила поне малко от детското в себе си, нямаш работа с мъже раци.

# 639
  • BG
  • Мнения: 894
Това за детското в себе си винаги съм го чувала от инфантили, неспособни да пораснат цял живот. Двама раци си ги представям като Пришълецът и Хищникът. Grin

# 640
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 852
А има ли вариант човек хем да е сериозен, хем да е запазил част от детското в себе си?

# 641
  • Мнения: 3 044
Естествено, че има. Мисля, че всъщност на раците даже това ни е в характера. Радваме се много на някакви детски неща хахах. Аз съм така с балоните например Simple Smile

# 642
  • Мнения: X
Има си хора, умират да потъпчат детското в теб, наивността, романтизма.

Трябва и ти да се превърнеш в съсухрен, обруган и циничен човек, иначе няма да мирясат..

# 643
  • Мнения: 3 044
Има си хора, умират да потъпчат детското в теб, наивността, романтизма.

Трябва и ти да се превърнеш в съсухрен, обруган и циничен човек, иначе няма да мирясат..

Мхм, много такива съм срещала. Повтарят ми, че си витая някъде в облаците, прекалено приказно го раздавам и животът не бил такъв. Каква ти романтика през 21ви век и айде малко по - сериозно. Аз пък още се бухвам в сняг, за да си правя ангелчета и си мечтая за стая, пълна с балони, за рождения ми ден аххаха..

# 644
  • Мнения: X
Има си хора, умират да потъпчат детското в теб, наивността, романтизма.

Трябва и ти да се превърнеш в съсухрен, обруган и циничен човек, иначе няма да мирясат..
В унивеситета се чувствах така. Имаше много деца на сноби, с които диалогът между лекциите ми беше труден. Никакво чувство за хумор и развличащо теми, а се коментират преподавателите, говори се за бъдещи кариери и общи оплаквания. В един момент започнах да се събирам с хора от друга специалност, с които се чувствах чудесно и можех да разпусна.

Общи условия

Активация на акаунт