Мъжете Рак - 2

  • 23 232
  • 760
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4 609
Аз не пожелавам на никого да съм му майка Laughing хич не си се представям...

# 496
  • Мнения: 3 953
Аз ще добавя за бащите рак..ами по голяма майка е от мен ..и ще потвърдя за жените рак че са много грижовни майки,поне тези които са ми в обкръжението..

# 497
  • Мнения: 3 044
Моята мама е лъв, баба също.. Аз съм рак, но с асцедент лъв и 4 планети в лъв 😂 и пак имам много сблъсък на характери с майка ми. Лъвчетата са много его-насочени хахах, заразлика от раците

# 498
  • Мнения: 90
Още ми е рано за родител, но със сигурност не искам да властвам над децата си, да ги правя мамини синчета и дъщерички или да им провалям живота. Но бих била по-строга, особено ако баща на децата ми е сегашният ми приятел Близнакът. Той е много ларж. Абсолютно против наказания съм иначе от рода да обикалят масата или да стоят в ъгъла, а още по-малко боеве. Но няма да позволя децата ми да са малолетни пияници, наркомани и развратници. Поне до колкото мога да ги спра. Моята майка Водолей е доста кротка жена, разбираме се, споделяме си, но е имало моменти,  в които рязко я е хващала нервата (при мъж като баща ми, разбирам) и ме е хулила без причини. А бащата Дева, нямам думи. Обичам го, но няма угодия. Последните месеци се е кротнал, но да не предизвиквам дявола. Колко ми е чел заради бившия ми приятел, още като го видял знаел, че е боклук, ама аз съм имала такъв смотан вкус за мъжете и това ми го чете месеци наред. А колко още други неща. Като че ли той е безгрешен. Майка ми я нарочил, че не може да готви изобщо и той сам готви у нас, а тя жената всъщност готви много хубаво. А bratan, много ме радва Рагнар (Травис Фимел) на аватара ти, който също е Рак! ❤ ♋

# 499
  • София
  • Мнения: 17 711
Рагнар рак ли е Laughing
Сега ме подсетихте, според вас  мъжете рак стават ли за лидери?

# 500
  • Мнения: X
Според мен са добри decision-makers и solution-finders, но нямат чисто лидерската харизма с онази самонадеяна увереност във всичко като на овен, близнаци и лъв примерно, затова трудно биха увлекли масите след себе си.

# 501
  • Мнения: 90
Ракът би бил добър съветник, дясна ръка, но за лидер и аз не си го представям.

# 502
  • Мнения: 3 674
Според мен са добри decision-makers и solution-finders, но нямат чисто лидерската харизма с онази самонадеяна увереност във всичко като на овен, близнаци и лъв примерно, затова трудно биха увлекли масите след себе си.

И аз  така мисля. Като гледам моя  приятел , а  имам още няколко приятелки с мъже Рак, също мисля, че те не стават за лидери. Нито в къщи, нито в политиката. Прекалено са добрички/ граничещо до наивност/ , услужливи и много чувствителни.

# 503
  • Мнения: 3 953
Имаме новородено,на месец,мм-рак от сега се опитва да вкарва дисциплина,не искал детето да се разглезва,докато бременеех си мислих че той ще е доброто ченге,но явно пак ще ме изненада,въпреки че детето ми е везни имаше вероятност да родя дева,е повярвайте ми ако трябваше щях да се стискам,много са ми капризни и педантични девите особенно мъжете,познавам няколко които от капризи стари ергени ще си останат..моят рак лидер не може да бъде прекалено е несигурен,,да вижда ги нещата,знае как се направят но не може да каже,не бил в позиция..аз пък като телец винаги съм в позиция 😁

# 504
  • София
  • Мнения: 17 711
Да, доста точно описание на Братан и все пак мисля, че са скрити лимонки и могат понякога да изненадат с лидерски качества. Simple Smile

# 505
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Likeawind, честито. И моят Рак намилаше, че децата не бива да се разглезват, а той ги глези най-много, особено второто, което е от същата зодия 😄

# 506
  • Мнения: 9 988
Likeawind, честито!
Дай му на твоя Рак някаква съвременна книга за детеотглеждане.
Дисциплина за месечно бебе е материал за психотрилър.

# 507
  • Мнения: 90
Моят баща Дева се е опитвал да ми дисциплинира реването и ходенето до тоалетна да ми контролира. Това, ако не е лудост. Като бебе говоря. После бях по-пълничко дете, но в никакъв случай затлъстяло и той тичаше по мен и ми казваше “дебела си, вземи отслабни” и ме слагаше на ненормални диети. После почнах да тренирам тенис и сама отслабнах, той замрънка, че ще си разваля успеха в училище. Накрая ходех и на фитнес, учех си и всичко беше наред (говоря за гимназиалните години), той започна да обсъжда приятелките ми и най-вече тогавашнито гадже - Рибата. Беше доста двуличен, защото в началото го харесваше, даже ми казваше - “ти такова златно момче с шантавия ти характер не ще задържиш”. Като ми изневери и тръгна с другата, бащата почна да ми пили - “аз нали ти казах, че е боклук, още като го видях си знаех”. Да бе, затова си говореха двамата с часове и пиеха кафенца заедно. Баща ми е много непостоянен. Отлъчих се пак от темата, ама за обсебващи бащи стана дума. По-скоро вечно недоволен де. Имам брат Лъв (по-голям, който от години е в Америка, разликата ни е 9 години), та той е гордостта на нашите. Аз поне не бих имала предпочитания.

# 508
  • Мнения: 9 988
Yanaislavi,  това не са Дева характеристики, а класически изпъления на Нарциси от всякакви зодии.
И децата си делят- златното, и изкупителната жертва. Съвсем по учебник е твоя.

# 509
  • Мнения: 3 953
Благодаря момичета,айде през ноща рака пак мрънка че бебето реве от лиготия,а сутринта захилен на тати момчето,свекър ми и той рак вечно пили на главите на децата си и снаха и зет сме вече в кюпа,на нищо не може да се зарадва сега с мм сме черните овци заради някои решения които взехме за детето си ...

Общи условия

Активация на акаунт