Озвучени на български детски двд-та и видео касети

  • 3 851
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 363
Супер, Стелина, Поръчах си го и него- Гарфийлд. Стига вече, че ще се разоря Laughing
Забравих да кажа, че и Алиса е в списъка на поръчаните.
Супер, благодаря ви момичета, нямате грешка.
  bouquet  bouquet  bouquet
Талъсъмите- догодина, ако имаше как да изкупя цялата книжарница... Money

# 16
  • София
  • Мнения: 15 228
miravmbd , "Приключенията на Тарзан" и "Тарзан 2"-на Дисни, които се разпространяват от "Александра"-са озвучени на български.
Същите филмчета ли си гледала?

# 17
  • Мнения: 1 363
http://www.pe-bg.com/book/?b=16074&c=250
Ето този гледах, в книжарница Пингвинте Confused

# 18
  • Мнения: 2 125
Аз говоря за този Тарзан...не знам, ни ми се струва, че има разлика м/у двата  Thinking. Ние имаме този Peace

Сетих се и за друг - Finding Nemo - също любимо филмче.

Намерих го и в сайта който си дала ето го.


Последна редакция: пт, 07 юли 2006, 14:07 от stellina

# 19
  • София
  • Мнения: 15 228
miravmbd , stellina , това са двете филмчета за Тарзан, които имаме. Купени са от видеотека на "Александра" и са озвучени на български.

# 20
  • Мнения: 2 125
Ами аз за срамотите съм пират Embarassed. Всичките ни филмчета са свалени от нета с перфектно качество и звук и не бях/съм много наясно какво има като филмчета по книжарниците Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 15 228
То и аз искам да съм пират Mr. Green, но мъжът ми само ми обещава да купи DVD записвачка..... А не искам Иво да гледа филмчета на компютъра. Предпочитам да ги гледа от телевизора.

# 22
  • Мнения: 2 125
То и аз искам да съм пират Mr. Green, но мъжът ми само ми обещава да купи DVD записвачка..... А не искам Иво да гледа филмчета на компютъра. Предпочитам да ги гледа от телевизора.

Ние по тази причина купихме DVD, свалихме всички филми от харда на дискове и сега Али гледа само на телевизора, седнал далеч от екрана. Беше вампирясало горкото  Shocked пред този монитор, който отгоре на всичко вече издава багажа ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 363
Аз свалих няколко, само дето двдто ми нещо отказва да ги чете добре и е голяма мъка гледането им.
Затова сега искам качество Simple Smile
Да намериш Нимо, и на мен много ми харесва.

Значи в видеотеките на Александра също продават двдта и касети Thinking

# 24
  • Мнения: 2 125
Аз свалих няколко, само дето двдто ми нещо отказва да ги чете добре и е голяма мъка гледането им.
Затова сега искам качество Simple Smile
Да намериш Нимо, и на мен много ми харесва.

Значи в видеотеките на Александра също продават двдта и касети Thinking

Доколкото виждам, живееш в чужбина и ако DVD player-а ти е чужбински  Mr. Green - нищо чудно да не чете пиратски дискове. Ние затова взехме на ЕЛИТ, та да нямаме проблеми Peace

Общи условия

Активация на акаунт