Парфюмни размисли и страсти - 225

  • 63 858
  • 721
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 8 471
Vanitas на Версаче е много приятен белоцветен парфюм, подходящ за пролет и лято. Белите цветя са много добре балансирани със сладост и не накъртват, не са главоболни. Има и цитрусови нотки.  Удобен парфюм за всеки ден и за офис, не завзема пространство, стои много елегантно и прибрано.

# 211
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 162
И аз много обичам Ванитас. На пръв поглед може и да не направи впечатление сред други по-популярни аромати но ако му се даде шанс според мен влиза под кожата и е лесен за харесване, ако ви се носи белоцветен аромат разбира се.

# 212
  • Мнения: 5 329
Белоцветните са любимата ми категория аромати, така че сигурно ще ми хареса. Когато пробвам, ще споделя впечатления.

# 213
  • Germany
  • Мнения: 1 581
kovatcheva, аз очаквах да те привлече Пачулито, а ти залиташ по пролетни Божури, все успяваш да ме изненадаш Hug
Скоро ще споделя впечатленията си и от Figues & Agrumes Lancome,
Този смятам, че ще ти хареса. Аз също ще пиша за него. Набелязах си точно него от четирите нови и го обмислям като вариант за смокинов парфюм за лятото.
Йоан Владимир, аз сама себе си изненадах с този избор Joy Все се надявах да е нещо по различно от очакванията ми, но не беше. Пачулито от любима нота в момента ми е много трудно да го харесам, особено ако е водещо. Разкажи ми повече за него и смокинята, може пък да ме придумаш да си поръчам и от него Hug

Парфюм за деня Electric Purple Lalique Heart

Хубав ден на всички Hug

# 214
  • Мнения: 6 631
Момичета, Idylle EDP  го гледам, че е в нов флакон. Реформулиран ли е или само бутилчицата е нова?

# 215
  • Мнения: 794
Няма разлика в аромата,само бутилката е нова.Това се случи и с insolence,l’instant,l’inatant magic,Chamade,Champs-Elyseeis

# 216
  • Мнения: 10 026
Момичета, колко и какви като жанрове парфюми бихте взели със себе си на 3 седмична почивка?

Чудя се как да ги измисля. Имам достатъчно време, но как бихте процедирали? Универсален, за вечеря, за клуб, за радост, освежителен за жега (Нинфео, без този и крачка няма да направя лятото.....), елегантен....
Повече от 7 не. Но пък да влачиш толкова тежи стъкла...отливки не обичам.

1. Izia
2. Eli Saab In White
3. Gucci Guilty Absolute
4. Dahlia Divin Le Nectar
5. Givenchy Live!
6. Ninfeo Mio
7. Oyedo
8. Angel Liquieur
9. Alien Eau Sublime
10. Alien Essence Absolute
11. Womanity Taste of Fragrance

Изглеждат много, но Изиа и Сааб са купени специално за там- роза, портокалов цвят. Ще го мисля...
С един е невъзможно.

# 217
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Бихте ли споделили какво правите с прекрасните бутилки от парфюмите ви, като свършат?

# 218
  • Мнения: 31 366
Пазя си ги.

# 219
  • Мнения: 2 846
И аз така.Купувам парфюма само веднъж и не повтарям.

# 220
  • Филибето
  • Мнения: 1 044
Бихте ли споделили какво правите с прекрасните бутилки от парфюмите ви, като свършат?
Изхвърлям ги. Нямам сантимент към свършили неща Grinning Понякога запазвам капачката временно  за тестер евентуално, но и да не могат да ползват шишето братята Stuck Out Tongue Winking Eye

# 221
  • Мнения: 794
Някой ги запазвам,други ги изхвърлям.Зависи от сантименталната стойност и спомените,които ми е донесъл даден аромат.✌🏻

# 222
  • Мнения: X
Виждала съм празни бутилки от парфюми в olx Grinning

# 223
  • Мнения: 282
Няма разлика в аромата,само бутилката е нова.Това се случи и с insolence,l’instant,l’inatant magic,Chamade,Champs-Elyseeis
L'Instant Magic  в новата bee bottle са го осакатили. Sad  Силно алкохолен в началото и едва след минута две започва да мирише на познатия аромат, но не така богато,а за шлейфа на стария може да се мечтае. Много ме е яд за този така любим парфюм.

# 224
  • Мнения: 3 026
Изхвърлям всички бутилки-не се товаря с ненужни вещи!!!!
Някой ползвал ли е  Orchid Powder Montale и ако да,моля да сподели впечатления и усещания ....

Общи условия

Активация на акаунт