Парфюмни размисли и страсти - 225

  • 62 863
  • 721
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 213
Може ли малко повече инфо за новия Ланком . Подходящ ли е за летния сезон? И зареден ли е вече в Сефора и Дъглас, за да го тествам ?

Подходящ е, много е нежничък. Има го в Сефора Парадайз отдавна, би трябвало да е зареден навсякъде.

# 196
  • Мнения: 199
Явно не съм обърнала внимание . Благодаря . Утре ще тествам

# 197
  • Мнения: 2 840
За кой нов Ланком става дума?

# 198
  • Мнения: 213
За кой нов Ланком става дума?
За Musc Diamant, надявам се. Аз за него писах. Ла ви е бел ми не ми харесва.

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
А каква е разликата между нощния и дневния скандал? Аз ги пръсках, мирисах на коса, на кожа на дрехи - някаква много неуловима за носа ми е разликата. Ще си купя аз поне едни вирнати краченца, но кой от двата? Парижкият се изпари прекалено бързо от мен и отпадна като вариант.
първото издание на Скандал при мен е в пъти по-трайно и шлейфово от By night.

И за мен е така. Днес даже се напръсках сутринта и го замъкнах на работа за всеки случай...пръснах се наобяд пак, сега не го усещам, трябва блузата да душа. Simple Smile

# 200
  • Мнения: 199
За кой нов Ланком става дума?
За Musc Diamant, надявам се. Аз за него писах. Ла ви е бел ми не ми харесва.
Да за Musc Diamant питах

# 201
  • София
  • Мнения: 251
thEia, простичко е. Много марки, всъщност повечето, позволяват дискаунти на големите ритейл онлайн магазини. Нали разбираш, купуват големи количества и после от маржа на продадената бройка Х, печелят достатъчно всички. Да не ги мислим.
Не са ментета, спокич Wink.
По-е скъпо от сайта на производител, за да се чувстваш "вип", спешъл с една дума, че купуваш без посредник. Отделно е такава цената, защото може да си поръчаш да ти напишат името, пращат картички, специални гифтчета, мостри и т.н., с една дума има глезене и after market costumer service.

При Шанел, например, няма дискаунти, и много стриктно се следят стоките. Това не пречи тук в Бг да получаваме и намираме продуктите им на по-нисички цени от full retail price Wink.

Ами, звучи добре. Явно понякога и в България сме облагодетелствани откъм цени...  Благодаря отново за разясненията. Simple Smile

А някой има ли представа дали някъде в София могат да се тестват парфюмите на Jul et Mad Paris?

# 202
  • Мнения: 521
За кой нов Ланком става дума?
За Musc Diamant, надявам се. Аз за него писах. Ла ви е бел ми не ми харесва.
Да за Musc Diamant питах

Точно за него говоря, тествах го в Сефора Дъ Мол, за Дъглас не съм сигурна дали го видях Rolling Eyes

# 203
  • Germany
  • Мнения: 1 581
thEia, няма къде да се тестват в София парфюмите на Jul et Mad Paris. Марката се предлага на много малко места в Европа, но много от момичетата си купиха от парфюмите. Потърси в темата за размените, може би някой ще откликне.

Като сте заговорили за Ланком, да се включа и аз с впечатленията си от Pivoines Printemps Lancome Мисля, че Ланком направиха вече най-доброто от тази серия с парфето от рози, лавандулата и ирисовите дражета. Трепна ми сърцето, като видях четири нови парфюма от тази серия, но като видях пирамидите успокоих топката и хубаво, че го направих и не поръчах на сляпо, а си поръчах разумно отливки.
Pivoines Printemps Lancome определено е направен добре, както всичко от тази серия, но за мен лично не е с нищо по-различен и впечатляващ от други парфюми с подобна роза-божур комбинация, за да платя цената му от 150 евро. Цветът на парфюма е бледорозов, флаконът е с красив божур на златната плочка, и смело мога да кажа, че са много подходящи за него. Парфюмът е много цветен, романтичен, изискан и смятам, че ще се хареса много на почитателките на този вид флорали.Ако трябва да го сравня с нещо познато, то бих го сравнила с Joy by Dior и с Elixir Charnel Floral Romantique Guerlain, може би дори и с новия Шанс тендър ЕДП на Шанел. Представете си огромен бял божур, откъснете му цветовете с шепа и го поставете в голяма стъклена купа. Хайде сега добавете и един млечнорозов божур и сложете и неговите листенца там. Накъсайте бели и розови кремави рози, и малко листа от тях, сложете също и тичинките им, защото са много важна част от композицията и се усещат много добре. Сега поръсете с някакъв фин и не много плътен лосион за тяло, добавете леко пикантно усещане на червен пипер и млечен сантал, и ще получите Pivoines Printemps. При мен е траен, но е много тих и доста прибран и интимен аромат, което го прави абсолютно носим в ежедневието и офис среда. В базата си цветята отстъпват малко назад, и надделява едно мускусно и кремаво цветно усещане, затопля се и розовият пипер става по-гласовит. Парфюмът е хубав, но за мен е много повече мейнстрийм, отколкото ексклузив, за да имат претенциите за цената му. Смятам, че почитателките на цветни, класически и овладяни аромати ще го харесат. Аз не го виждам като мой парфюм. Липсват ми цитруси, липсват ми плодчета, сладост, липсват ми страст и емоция в този парфюм, нито съм толкова романтична, нито толкова мечтателна, бяла и добра, че да се асоциирам с него.

Скоро ще споделя впечатленията си и от Figues & Agrumes Lancome, очаквам го тези дни. Силно се надявам да е по-различен прочит на познатите ни смокинови парфюми.

Моето предложение за хубав аромат с кокос е Sunny Side Up Juliette Has A Gun

# 204
  • Мнения: 794
При мен Light Blue Sun е като първообраза,но с щипка подсолена ванилия.Не ми харесва и не го крия.Пръснах се на китката-след час няма нищо.Окъпах се с него-след час няма нищо(освен една гадна миризма на мокро куче) 😀😀😀

# 205
  • Мнения: 232
Здравейте!
Някой да е пробвал Lust in Paradise Ex Nihilo,и да намира голяма прилика със Средиземноморските градини?

# 206
  • Франция
  • Мнения: 898
kovatcheva, аз очаквах да те привлече Пачулито, а ти залиташ по пролетни Божури, все успяваш да ме изненадаш Hug
Скоро ще споделя впечатленията си и от Figues & Agrumes Lancome,
Този смятам, че ще ти хареса. Аз също ще пиша за него. Набелязах си точно него от четирите нови и го обмислям като вариант за смокинов парфюм за лятото.

# 207
  • Мнения: 434
А някой има ли представа дали някъде в София могат да се тестват парфюмите на Jul et Mad Paris?
В официалния сайт на Jul et Mad https://juletmad.com/ се предлагат единични парфюми по 7мл, доставката е безплатна, опакована шикозно, с проби на други парфюми, с благодарности, че се проявява интерес към тях, мн са точни. Ако пуснеш в търсачката на форума, ще намериш описания на повечето им парфюми.
Winter fairy беше писала, че някои от нишовите парфюми трябва да се подновяват през два-три часа. Наистина е така, има малък проблем в кратката трайност, нямам обяснение защо. Личат естествените съставки, личи висшата парфюмерия, а след малко нищо не се усеща. Обаче ако парфюмът е правилно създаден за мен, ще си ходя с него и ще го подновявам.

# 208
  • Мнения: X
Може ли мнение за Beyonce Heat?
Четох че мирише на лак за коса?!

# 209
  • Мнения: 5 304
Аз пък ще се радвам да споделите нещо за Vanitas и Yellow Diamond на Версаче. Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт