Парфюмни размисли и страсти - 225

  • 63 871
  • 721
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5 015
Place Vendome e  много хубав парфюм, но при мен след 2 часа няма никой... Куатре го усещам по 12 часа сигурно. Аз харесвам всички от серията Куатре и Плас Вандом, лесни за харесвана са. Пробвай го, има го навсякъде.
Днес съм с Джой Диор, никакъв го няма и него, добре че не го купих.

# 331
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Няма драма мили момичета. Просто се паникьосах, че спират аромат, който обожавам. Rolling Eyes
В краен случай ще го поръчам от Нотино.
Взимала съм много неща от там и съм доволна.
Дано и този път е така.
Благодаря ви, че се включихте Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts
Нещо съм залитнала и по L’Interdit Givenchy....пък да видим Close

# 332
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Не знам вече. Последното нещо което ми минава през ума е да купя фалшификат точно от този бутик. Че ще отида до там ще отида. Касов бон не пазя обаче, не съм си и помисляли, че може да имам проблем. тя мацката ме познава и даже парфюма мисля, че е записан на името ми, но....
Ей сега дъщеря ми пожела и й пръснах малко върху ръчичката, тича около мен, напред назад из стаите - нищо. Няма страшилище, няма нахален парфюм, нищо, просто нищо. Като си завра носа в ръката й, го усещам де, за сега.....Първата Ерба Пура, която имах беше съвсем друга бира.
Съпругът ми ще пътува в края на седмицата и се чудя с какви очи да му поръчам да ми вземе от там един, ей така за себе си да си обясня какво се случва.

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Шуши,ще си позволя да ти дам съвет относно L’Interdit Givenchy да го пробваш с хубави пръски преди да го купиш,не само на китката,а по-обилно напръскване.При мен е тотално разочарование с трайност около 2 часа.

# 334
  • Мнения: 794
При мен пък точно обратното - мощен сок с трайност над 10 часа.И на китка,и на тяло си ми е траен с 300.✌🏻

# 335
  • Мнения: 13 476
Харесвам l'interdit, но за мен вече му е топло. Трайността му при мен е 5-6 часа.

# 336
  • София
  • Мнения: 38 918
Ох, сега трябва да се тества Quatre en rose.

# 337
  • Мнения: 31 376
Страшно траен и любим ми е L’Interdit. Обожавам го.

# 338
  • Мнения: 653
Хей, хей, привет на всички! Влизам, летяща от радост, да се похваля с най-новата си придобивка, Angel Eau Croisière!
Чакалото ми се изчака покрай тоя Easter тука, докато отворят магазините, пфу!
За едни просто манго, за други прост грейпфрут, за трети просташки Мюглер, но аз не стъпвам по земята от кеф и никакъв негативизъм не може да ме докосне в облака, в който се нося.
Сочен, плодов, цитрусов, разхлаждащ, вкусен, весел, безгрижен, слънчев... абсолютна ваканция в бутилка! Нямам търпение да го заведа на лятната си почивка. Този аромат е създаден за джапанки, широки бели дрехи и коктейли с чадърчета; никакви градове, работа и пр. стресови истории.
Обикновено се въздържам от импулсивни покупки и първо винаги изхабявам една отливка, обаче това шише е толкова красивооо... нямам думи, това е най-красивият Ейнджъл, който съм виждала досега. Да си вземеш отливка е престъпление, наказуемо.

И други неща придобих напоследък, но хич не ми се говори за тях сега. Бледнеят Simple Smile

По темата - нямам чисто златни флакони. Обмислям да добавя една Orchid Soleil към другите за лятото, обаче не съм занапирала твърде. Ще видим.

# 339
  • Мнения: 435

Някой знае ли как мирише пяната от разбиващи се вълни, за да докарат тази цена от 205 евро Thinking  

Кovatcheva, мн ме засмя, имаш основание за въпроса си.
Първо зависи през кой сезон се разбиват вълните Joy, защото морската пяна през зимата мирише различно от през лятото. През лятото мирише и на водорасли, особено след започване на обилен цъфтеж. Така че, от Гарлен да уточнят Simple Smile
Ако е вечно лято, пяната от разбиващите вълни  мирише на сол, вода и частици мокър пясък, разбъркани с миксер до получаване на въздушно пясъчно солено. Вероятно в парфюма имат предвид солени минерални нотки, но това е прозаично и няма да докара цената Simple Smile

# 340
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
Ох, сега трябва да се тества Quatre en rose.
На мен много ми харесва.Но най-голямата ми любов е Будоар.
Нямам много парфюми,не обичам да експериментирам,но Quatre en rose много ми хареса.

# 341
  • Мнения: 470
Ковачева, благодаря! Преди няколко дни точно този комплект съм си поръчала 🤣 Обзе ме паника, че свършва тази смокиня. Сравнят го с Филосикос (много ми харесва името на този парфюм! Гърция ❤️❤️❤️), но той е по-тревист и сух, а трайност същата. Боди шоп никога не съм ги приемала сериозно щом става дума за парфюми, а извадиха (и прекалено бързо прибраха 😔) такава красота с този Italian fig. Това е от много малкото парфюми които не ми омръзват, не ме душат, не се натрапват.
Аризона, аз съм на твоето мнение сто процента за новата звезда Ейнджъл на Мюглер 🌠. Пръсках два-три пъти докато я имаше из магазините, чудих и се.. При мен чуденето често трае по-дълго от времето, през което са налични лимитирани издания, съответно нямам и кой знае каква колекция. Манго харесвам. Passion fruit харесвам. Лято обожавам. Ейнджъл ненавиждам. Но се реших, купих го! Чакам да дойде да му се радвам засега вкъщи и да го заведа на почивка през юни. Абсолютно това не е за град, а още по малко за офис.
Сестра ми каза, че и напомня котешки пикоч с ванилия 😳😳😳 и забрани да се пръскам около нея. Аз и забраних да идва с мен на ваканция и сега сме квит.
Красив е, сладък, сочен, интересен ми е, не е линейна миризма. А пипалата на Ейнджъл едва едва се подават. Озаптени за лятото 😈

# 342
  • Сан Франциско
  • Мнения: 1 698
Като заговорихте за рози, влизам да се похваля с най-новата си придобивка - Valentino Donna Rosa Verde. Страхотен летен аромат - роза, лимон, зелен чай и джинджифил - напомня ми на безгрижни летни вечери и ме кара да се усмихвам.

# 343
  • Мнения: 31 376
Този парфюм е разкошен. Heart Eyes

# 344
  • Мнения: 2 234
Може ли да ми кажете нещо за този парфюм Boucheron Place Vendome,
Ох, на мен ми е много на сърце този. Такъв един кремест, сметанен, като бита сметана с пудра захар/мед. Точно като за слънчев пролетен ден Heart Eyes
Но няма нищо общо с Куатретата, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт