Парфюмни размисли и страсти - 225

  • 62 896
  • 721
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 794
Ами то няма как,аз от никоя аква алегория не съм видяла трайност повече от 3 часа.

# 316
  • Мнения: 2 431
Аз съм доста доволна от трайността на Мандарина - босилек.

# 317
  • София
  • Мнения: 1 978
Здравейте! Имам нужда от малко помощ и се надявам да я намеря тук.
Искам да купя парфюм на мъжа ми за РД. Досега никога не съм го правила, винаги той си избира. В последните години обаче нещо е зациклил на JOOP! и ми се ще да разнообрази, а аз да го изненадам.
Можете ли да ми препоръчате 2-3 неща, които после ще отида да помириша и да реша. Мисля си, че не трябва да е драстично различен ароматът, но не съм много сигурна. Става дума за мъж на 48 години, активен, среща се с много хора всекидневно и не трябва да мирише много фрапиращо.
Привет Жълто Цвете,
моята гореща препоръка е: S.T. Dupont Be Exceptional Gold EDP for men - https://www.fragrantica.com/perfume/S-T-Dupont/Be-Exceptional-Gold-53150.html

Следващите 3 също са прекрасен избор и заслужават напълно вниманието ти:
- Montblanc Emblem Absolu  for men - https://www.fragrantica.com/perfume/Montblanc/Emblem-Absolu-44535.html
- Abercrombie & Fitch First Instinct Extreme EDP  for men - https://www.fragrantica.com/perfume/Abercrombie-Fitch/First-Inst … xtreme-52880.html
- Rochas Moustache Eau de Parfum  for men - https://www.fragrantica.com/perfume/Rochas/Moustache-Eau-de-Parfum-52350.html

Общото между тях е, че са модерно звучащи, обли, изкусителни. В подбора си съм се съобразил освен с аромата, да ги има налични за тест в обичайните магазини и също така в надеждните интернет сайтове Simple Smile
Вярвам, че ще избереш нещо хубаво, но за целта тествай колкото можеш повече, за да имаш повече варианти и си на 100% убедена в крайното решение. Успех!

# 318
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Erba Pura на Sospiro и при мен е много мощен и траен, а моята кожа е прословута с поглъщането на парфюми....
Хормоналния дисбаланс също играе голяма роля.
Поне при мен проблема е този.
Момичета, как да възприемам мълчанието ви относно информация, която търся за физически магазин, където са останали поне две шишенца на AROMATICS BLACK CHERRY на Клиник. Нямате никаква идея ли?
Писах в страницата на Клиник във Фейсбук и ми отговориха да отида до МОЛ София, на Витошка, но аз вече съм била там. Къде на друго място може да се намери - физически магазин?

# 319
  • Мнения: 794
Аз не съм от София,но в моя град от години го няма този аромат.Има само aromatics in black.Ако го има някъде ще е изостанало количество и ако е от преди 4г.. на какво ли ще мирише не знам :/

# 320
  • Мнения: 5 314
Тези дни продължавам да опознавам двата аромата на Версаче. Vanitas е много елегантен, но някак по-студен (официален), докато Yellow Diamond е жизнерадостен и топъл. И двата ми харесват, макар да ги усещам толкова различни един от друг. Просто кореспондират с различни страни от мен самата. Преди не предполагах, че е възможно човек да се идентифицира с даден аромат или да се (пре)открие чрез такъв, но благодарение на вас и тази тема вече го знам.

# 321
  • Мнения: 31 335
Erba Pura на Sospiro и при мен е много мощен и траен, а моята кожа е прословута с поглъщането на парфюми....
Хормоналния дисбаланс също играе голяма роля.
Поне при мен проблема е този.
Момичета, как да възприемам мълчанието ви относно информация, която търся за физически магазин, където са останали поне две шишенца на AROMATICS BLACK CHERRY на Клиник. Нямате никаква идея ли?
Писах в страницата на Клиник във Фейсбук и ми отговориха да отида до МОЛ София, на Витошка, но аз вече съм била там. Къде на друго място може да се намери - физически магазин?
Няма го на друго място.

# 322
  • Мнения: 2 891

И докато сме в Златната тема, днес при мен дойде едно самородно златно късче Fendi Furiosa Perfume . Innocent


Бутилчето му е като произведение на ювелирното изкуство, прилича ми на златна костенурка и съм влюбена в него.
Сокът му е златно-кехлибарен цвят, буквално като течно злато и е една разкошна ориенталска градения. 
Момичета, как да възприемам мълчанието ви относно информация, която търся за физически магазин, където са останали поне две шишенца на AROMATICS BLACK CHERRY на Клиник. Нямате никаква идея ли?
Писах в страницата на Клиник във Фейсбук и ми отговориха да отида до МОЛ София, на Витошка, но аз вече съм била там. Къде на друго място може да се намери - физически магазин?
Провери в Themall Сефора мисля, че там го видях последно но не съм сигурна има ли го още.
Относно мълчанието по някое мое питане, лично аз го приемам като незнание и не виждам смисъл 20 души да се изредят да кажат, че не знаят. И аз не пиша нищо когато няма какво да кажа.

# 323
  • Мнения: 794
Много красива бутилка има този аромат.🤗🤗🤗

# 324
  • Мнения: 1 434
Скрит текст:
Erba Pura на Sospiro и при мен е много мощен и траен, а моята кожа е прословута с поглъщането на парфюми....
Хормоналния дисбаланс също играе голяма роля.
Поне при мен проблема е този.
Момичета, как да възприемам мълчанието ви относно информация, която търся за физически магазин, където са останали поне две шишенца на AROMATICS BLACK CHERRY на Клиник. Нямате никаква идея ли?
Писах в страницата на Клиник във Фейсбук и ми отговориха да отида до МОЛ София, на Витошка, но аз вече съм била там. Къде на друго място може да се намери - физически магазин?

А защо не искаш да го вземеш от Нотино, при положение, че не го намираш на други места?  newsm78 https://www.notino.bg/clinique/aromatics-black-cherry-parfjumna-voda-za-zheni/

# 325
  • Мнения: 794
Тя попита дали е читав,може да погледне мнения в темата за пазаруване на парфюмерия от интернет.

# 326
  • София
  • Мнения: 251
Здравейте, по повод смокинови аромати - наскоро тествах Vendemmia by Salvatore Ferragamo - https://www.fragrantica.com/perfume/Salvatore-Ferragamo/Vendemmia-51860.html.
Много приятен летен, плодов аромат със силно изразени нотки на смокиня и праскова. Аз съм почитател на смокините и този определено го обмислям за придобиване Simple Smile

# 327
  • Germany
  • Мнения: 1 581

Иии (!) нов ексклузив от серията L’Art et la Matière - Embruns d’ylang през юни, на чудната нова цена на ексклузивите от 205 евро.

Заповядайте да се вълнуваме Sunglasses

Йоан Владимир, гледам му сега прамидата на този Embruns d’ylang

Основни ноти:  коморийски иланг иланг, коренчета карамфил, пяна от разбиващи се вълни, дървесни ноти.

Някой знае ли как мирише пяната от разбиващи се вълни, за да докарат тази цена от 205 евро Thinking  

amareto, заповядай Wink

shushi7777, доколкото си спомням, имаше положителен опит с нотино. Каква е драмата сега, че не смееш да поръчаш от там? Иначе наскоро го виждах този парфюм на много добра цена в TKMaxx, беше около 29 евро, ако не се лъжа, погледни и в техния сайт.

didishh, и на мен ми се струва невероятно Ерба пура да не се усеща. На мен също ми е безумно нахален този парфюм. На твое място, ако имам съмнения хващам парфюма и го нося там, откъдето съм го купила, за да го сравня с консултанта с тестера. Може би там ще се изясни откъде идва разликата, ние няма как да знаем, какъв е точно проблема, но не вярвам от лицензиран бутик да са ти продали фалшификат.

Парфюм за деня: Hypnose Hypnotizing Elixir Lancome, един от най-красивите парфюми, които имам, невероятно настроение ми носи Sparkling Heart

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 17:48 от kovatcheva

# 328
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
Може ли да ми кажете нещо за този парфюм Boucheron Place Vendome,Взех си  Boucheron куатре ен роз,но искам да пробвам и този.Дали ще е подобен.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 21:46 от nameika-31

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Не,нямат общо двата парфюма за моя нос,напълно различни са.Аз имам проба от Ерба пура и е с потресаваща трайност.

Общи условия

Активация на акаунт