Парфюмни размисли и страсти - 225

  • 62 768
  • 721
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 35 971
фрий, нямат

# 301
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 154
Здравейте момичета, честит празник на всички именници!

По повод на Ланкомската серия парфюми Maison Lancome исках само да споделя че в момента на американския сайт има 20 % намаление на всички покупки над $49. Тук пускат през няколко месеца такива намаления и е много изгодно да се пазарува. Предполагам и на френския сайт или другаде в Европа предлагат подобни намаления и човек само трябва да следи (ако се регистрираш на сайта им с емеил също пращат новини и от време на време персонални 20% намаления които важат за един ден). Не съм наясно обаче дали доставят до България.

Отделно тези парфюми имат травъл сайз мисля че бяха по 20 мл ако не се лъжа и излиза по-евтино.

Последна редакция: пн, 22 апр 2019, 09:01 от Athena

# 302
  • София
  • Мнения: 3 841
За смокиня, извън най-популярните предложения, които често са твърде зелени и горчиви за мен, лишени от сладост (като Филосикос), много различен от тях е Elie Saab Resort, в синята бутилка. Там смокинята е плод, сладък, съчетан с тропически цветя като франджипани. Води се тоалетна вода, но е достатъчно траен.

# 303
  • Мнения: 2 405
Ферари имат ли роза?
Въобще търся си роза, ама да е свежа, не мазна.
Мерцедес имат роза - мисля, че я имаха в Лили. Доколкото си спомням, лека и ежедневна.

# 304
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Здравейте искам да споделя нещо, което ме притеснява и ще се радвам на мнения от ваша страна.
Преди около 2 години си закупих парфюм от чужбина Ерба Пура. Изключително мощен и траен парфюм, усещан от околните дори и 8 часа след нанасяне. Бях изхабила повече от половината от бутилката. От няколко месеца бях в търсене на нов аромат, но не ми се получиха нещата и вкъщи пренареждайки нещата си видях Ерба Пурата и реших да си го доизползвам. С 2 пръсвания на майка ми буквално й ставаше лошо покрай мен в лошия смисъл. Но имах и много комплименти, приятели, учители на сина ми, фризьорката ми.....Аз също си го усещах интензивно. Свърши ми обаче и реших да го подновя от бутик тук в центъра на София,  от където съм купувала /не ползвани преди други парфюми/. Отидох, тествах го, усещах го, сина ми вечерта каза, че всичко около мен ухае.....и след няколко дни отидох и си взех пълна бутилка. Е нищо не усещам, нито аз, нито майка ми, като питам мм той души души и се чуди какво да каже....Преди няколко вечери бяхме на заведение, напръсках се повече от 10пъти, и нищо в края на вечерта дори на китката си не го усещах.
Според вас на какво може да се дължи това, нямам съмнения в оригиналността или поне не ми се иска да имам, но такъв мощен парфюм, който познавам добре да се превърне в нещо, което  едва се долавя...Как мислите

# 305
  • Мнения: 791
Суха кожа? Реформулиране?

# 306
  • София
  • Мнения: 2 512
Суха кожа? Реформулиране?
Хормони?

# 307
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Кожата ми винаги е била суха. Чудя се това с хормоните .....Прибрах го. Сутринта си сложих друг парфюм и към момента си го усещам интензивно около мен...

# 308
  • Мнения: 404
Пресните са така. Като постои известно време и се наредят молекулите ще се оправи

# 309
  • Мнения: 31 212
Аз имам Ерба Пура. Най-жестокото чудовище, което притежавам. Не мога по никакъв начин да си обясня каквато и да била нетрайност. Нося го много рядко, точно защото се натрапва на околоните, а и на мен и не им е приятно.

# 310
  • София
  • Мнения: 5 961
Здравейте! Имам нужда от малко помощ и се надявам да я намеря тук.
Искам да купя парфюм на мъжа ми за РД. Досега никога не съм го правила, винаги той си избира. В последните години обаче нещо е зациклил на JOOP! и ми се ще да разнообрази, а аз да го изненадам.
Можете ли да ми препоръчате 2-3 неща, които после ще отида да помириша и да реша. Мисля си, че не трябва да е драстично различен ароматът, но не съм много сигурна. Става дума за мъж на 48 години, активен, среща се с много хора всекидневно и не трябва да мирише много фрапиращо.

# 311
  • Мнения: 7 583
Аз съм за Terre d'hermes , най-любимият ми мъжки аромат.

# 312
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Аз имам Ерба Пура. Най-жестокото чудовище, което притежавам. Не мога по никакъв начин да си обясня каквато и да била нетрайност. Нося го много рядко, точно защото се натрапва на околоните, а и на мен и не им е приятно.

И аз съм изумена. Както писах на заведението се пръснах повече от 10 пъти, това с първият който имах от чужбина никога не съм го правила. На масата никой не го отрази, аз не го усещах също. Майка ми не го усеща.......не знам....

# 313
  • Мнения: 791
Здравейте! Имам нужда от малко помощ и се надявам да я намеря тук.
Искам да купя парфюм на мъжа ми за РД. Досега никога не съм го правила, винаги той си избира. В последните години обаче нещо е зациклил на JOOP! и ми се ще да разнообрази, а аз да го изненадам.
Можете ли да ми препоръчате 2-3 неща, които после ще отида да помириша и да реша. Мисля си, че не трябва да е драстично различен ароматът, но не съм много сигурна. Става дума за мъж на 48 години, активен, среща се с много хора всекидневно и не трябва да мирише много фрапиращо.
+1 за Ермеса.
Моите предложения ще са яко комерс.
1.Guerlain L’homme ideal
2. Blue De Chanel edt
3. Chanel Allure homme sport extreme
3. Paco Rabanne black xs,pure xs
4. Gucci guilty,guilty intense
5. Ysl - Y
6. D&G the one,the one edp,intenso или пък най-стария аромат Dolce & Gabbana pour homme
7. Dior homme sport
8.bvlgari - wood essence,bvlgari aquva pour homme
9. Mont Blanc - legend
10. Trussardi - uomo
Ако имаш възможност за тест би било чудесно. Simple Smile

# 314
  • Мнения: 467
Аз вчера видях на летището аква алегория кокосб
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Aqua-Allegoria-Coco … t-Fizz-53806.html
 Много приятна водичка, веднага ми напомни за ето това (в най добрия смисъл) :

Усещам и аромат на смокиня, макар че я няма в пирамидата. За лято и ваканция е страхотно, но трайност и шлейф минимални.

Общи условия

Активация на акаунт