Кога точно се прави прощъпулка?

  • 2 103
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Когато си го направите, тогава ще е. Честито ви прохождане!
 Аз не робувам на разни обичаи и поверия, но този май ще го спазя, защото е весел и е интересен момента с предметите.

# 16
  • Мнения: 5 370
И при нас този купон мина миналата седмица:) Честито ви прохождане! Ние решихме да го направим, когато видим, че вече ходи стабилно (имам предвид да обикаля целия апартамент сам Simple Smile Малчо проходи на годинка за ръка и горе-долу самостоятелни крачици, а го направихме (прощъпулника) на 1г. и 3 месеца!
Мисля си, че е най-добре да се направи, когато вие сметнете за най-подходящо!
Когато и да решите ви пожелавам много да се забавлявате и да се хване за това, което вие искате най-много  bouquet


И аз да се присъединя към наборчето-Станиславски ходи от малко след рождения си ден....а чак сега му я правя. ooooh! Ми то не успяваше, детенце, да се урЕди....все някакъв ангажимент или болест.
Но пък се хвана за ....ключовете от колата на един от гостите-не е глупав, човечецът. И на второ четене-зза слушалките-медицински. bowuu

# 17
  • Мнения: 1 403
Емили се пусна като беше на 10 месеца, след една седмица направих прощъпулник. Вкъщи с една приятелка и децата и. Наредихме предмети, търкулнахме питката, емили си взе питката и седна да хапва, а ние се попикахме от смях. После взе линията. И така с прощъпулника. Да 4укна ама Емили нито се спъва, нито пада  Praynig

# 18
  • Мнения: 3 360
Честито!Мисля,че може да се изчака докато проходи стабилно,но чак след месеци newsm78 newsm78 newsm78 ми се струва вече късничко?!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ние имахме 2 серии. Кой като нас. ВСъщност когато Светлин се пусна и направи няколко крачици от мен до татко си, направих питка. Зная, че трябва да се раздаде на приятели и роднини, които живеят наблизо и докато стигнеш до тях бягаш (лекичко). За да е пъргаво детето. Живея на 7 етаж, даже слязох пеш (бегом) и се качих до сестра ми в съседния вход на 7 етаж отново пеш. 2-та серия беше, като събрахме най-близките на семейно тържество и наредихме различни предмети. Това вече го знаеш... Така че ти си прецени. Когато и да го направиш, ще е най-доброто.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт