Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Лабиопластика

• 11 716
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
Здравейте, момичета! Вече втори месец след лабиопластиката, а лабиите продължават да са чувствителни на допир. При вас как беше? Надявам се тази чувствителнист отминава

# 106
Здравейте. Обръщам се към дамите, направили тази операция в гр.София(д-р Дончева,М-клиник) с молба за снимки преди/след, ако е възможно.
Здравейте,дами.Аз също съм заинтересована за операция в София и засега от Д-р Дончева.Ще ви бъда безкрайно благодарна за мнения,снимки и как се възстановихте.Благодаря ви предварително,момичета.🙏

# 107
  • Пловдив
Здравейте, момичета! Вече втори месец след лабиопластиката, а лабиите продължават да са чувствителни на допир. При вас как беше? Надявам се тази чувствителнист отминава

Ще отмине. Мястото е силно кръвоснабдено и много чувствително по принцип. Трябва време за да се нормализират нещата.

# 108
Здравейте,момичета! Е, вече мога и аз да се похваля с направена лабиопластика преди 2 дни🤗. Беше в М Клиник при Д-р Дончева. Манипулацията отне малко над час и половина понеже освен намаляване на лабиите по V-Wedge, ми премахна и кожа около клитора. Анестезиологът решава с каква упойка да сте- аз бях със спинална (която не съм сигурна доколко ме хвана) + венозно седатиране,за да бъда в някакъв полусън понеже бях напрегната повечко😳. Болка нямаше по време на процедурата,и до момента изобщо не ме боли въпреки че отдолу съм цялата в шефове. Изглежда стряскащо, но пък прибрано и с тенденция към красиво😊. Оток имаше само докато бях там и още вечерта вкъщи като започнах упорито налагане с лед, поспадна и спада все повече с всеки изминал ден. Трябва много лед, риванол и смрадлика в началото,както и само малко движение, пазене, ходене без бельо и разкрач😄, за да е безболезнено зарастването. Накратко, очакването е по-страшно отколкото самата процедура и периода след това. Препоръчвам Д-р Дончева. Ще пиша пак като започна да виждам крайния,надявам се и желания, резултат. Успех на всички, на които им предстои!

# 109
Здравейте, и аз съм се насочила към д-р Станчева, но поради различни обстоятелства отлагам вече два пъти датата за операцията (надявам се впоследствие да не се окаже, че е било поличба Weary). Надявам се идните две седмици да събера смелост най-накрая и да отида, но като чета отзивите и как протича възстановяването при масата случаи, ми настръхва косата все повече. Реално обаче, ако ще го правя, сега е момента преди да е дошло така чаканото лято, особено след тежката и безкрайна ковид зима (която още продължава Triumph).

Основно пиша този пост повече с цел морална подкрепа, отколкото въпроси, но може би все пак имам няколко:
Към опериралите се в Майчин дом - Варна. Има ли възможност да се спазаря за венозно седиране, вместо спинална упойка, защото по някаква причина, този тип анестезия ме ужасява?

Също и две питания към всички оперирани :
1) Резорбиращите конци има ли вероятност да се сраснат с кожата?
2) заслужава ли си резултата след толкова какафония и гимнастики?

Благодаря предварително! Hands Pray

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 20:27 от alleriak

# 110
Здравейте! Може ли да споделите с какво се мажете след операцията, освен цикатрадина спрей?

# 111
Здравейте! Може ли да споделите с какво се мажете след операцията, освен цикатрадина спрей?
Аз се мазах Цикатридина крем, може и Дефламол, той  е по- евтин.

# 112
Аз се мазах Цикатридина крем, може и Дефламол, той  е по- евтин.
Да,точно така Цикатридина крем или Дефламол,но те са след първата седмица. Бързо и безболезнено възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт